Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
alper23

6 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 08:28

Alıntı:
kesinlikle merkezde ana caddeler de tüm parklar yasaklanmalı. Zabıta ve polis olayın üzerine gitmeli.

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın
Alıntı:
En önemli müdahale de pazartesi pazarına olmalı. Pazar yukarı taşınmalı veya kapanmalı.

Nerede onu yapacak Erkek
Alıntı:
Tüm otobüs durakları cep şeklinde yapılmalı. Otobüslere cepe girerek yolcu almalı.

Kimse cebi kullanmaz, ben daha Malatya da cebe giren otobüs görmedim, yine yolun ortasında yolcu indirip bindiriyorlar veya iyice yanaşmayıp şeridi ihlal etmeye devam ediyorlar.

vehbiwow
6 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 08:56

Herkes hak ettiği gibi yönetilir. Malatya da belediye halk ekmek fabrikası kurmuş ekmek 85 kuruş.
İstanbulda 75 kuruş
Ankara 70 kuruş
Eskişehir 80 kuruş
Bursa 400 gram ekmek 1.25 yani 200 gramı 65 kuruşa geliyor.

alper23

6 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 10:33

Alıntı:
Malatya da belediye halk ekmek fabrikası kurmuş ekmek 85 kuruş.

Malatyada marketlerde somun ekmek 1 lira, fırında açık ekmek 1.25 lira,
Halk Ekmek belli yerlerde var, oturduğum yerden çarşıya 15 kuruş için 5 lira mazot veya 2 lira toplu ulaşım parası verip ekmek almaya gitmeye hacet yok, getirene kadar da bayatlar.

Cebrail23
6 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 15:53

Elazığ belediyesi acilen Halk ekmek tesisleri kurup ekmek üretimine geçmeli vatandaşlarına hizmet etmeli düşüncesindeyim konuyu belediyenin whatsApp sistemi üzerinden kendilerine ilettim özel kalem müdürüne sevk edildiği tarafıma söylendi bakalım sonu nasıl olacak bu konunun takipçisi olacağım..

Oğuz kaann44
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 10:54

sadece buyükşehir belediyesi değil ilce belediyeleride halk ekmek fabrika var

Oğuz kaann44
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 10:58

600 bin nüfuslu elazığ bu kötü hizmetleri haketmiyor

hazarkentli
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 19:19

Ekmek fiyatında İstanbul, Ankara ve İzmir'i bile geride bırakmışız, Kekliktepe de kurulu Halk Ekmek Fabrikası Süleyman Selmanoğlu döneminde birilerine peşkeş çekildi. Kazançı işleten özel şirkete, borcu da Belediye ye bırakılarak kapatıldı.

GD Uzmanı Selim
5 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 14:37

Memleketi sel bastı. Belediye yine sınıfta kaldı. Resmen şehir göl oldu.

alper23

5 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 15:09

Rabbim Afetinden Muhafaza etsin memleketimizi

vehbiwow
5 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 15:19

Şehirde durmadan kuru toprak üzerine göstermelik asfalt seriyorlar. Zamanında eski çevre yolu komple söküldü beton asfalt yapıldı. Sökülmüşken birkaç tane mazgal bırakın dedik kimse dinlemedi.
2018 yılında kuzey imar yolu yapıldı. O da aynı şekil. 10 km yok yapıldı bir tane bile yağmur mazgalı yapılmadı.
Çaydaçıra mahallesi yeni kuruldu orada da bir tane mazgal yok. Mahalle yüksek olduğundan mahallenin tüm yağmur suyu Akgün otel kavşağına oradan hazardağlıya, diğer taraftan fırat üniversite hastane civarına sel olup akıyor. Malatya çevre yolundan geçin 10 metrede bir yağmur mazgalı var.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET