Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Karaman Ahmet
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 13:57

Alıntı:
Mevlana: 'Efendi; bağ yapmada Rum çiftçi, bozumunda Türk çiftçi tutmak gerektir. Çünkü dünyayı imar etmek Rumlara; yıkmak ise Türklere mahsustur. (sezai temelli gibi konuşmuş)

acaba bizimkiler hangi mecusi haşhaşi mabedi yıktı da mevlananın kanına dokundu

ayasofya içindeki şirk unsurlarını kapayıp camiye dönüştüren osmanlı kültürel mirasa ihanet etmiş olmuyor mu ?ayrıca bir şirkevinin gerekli düzenlemelerle islamın ve müslümanların hizmetine sunulmasının şer i olarak bir sıkıntısı olduğunu kim söyledi ki kafandan hikaye yazıyorsun.

İbn Abdulvahab da bir arap milliyetçiliği göremiyorum çünkü adam ilk arapları tekfir etmiş ama belki sen de milliyetçilik ata tapıcılığı olduğu için doğruyu ve yanlışı ayırmak yerine atalarının yolunu tutmak gibi bir hastalığa sahipsin. sen ecdadın mirasının peşinden git bense onları peygamber a.s. ın mirası olan Kur'an ve sünnet süzgecinden geçirerek kabulleneceğim.

Yalan yanlis ithamlarla Mevlanaya saldiran, bunu yaparkende Kurani Kerimin izinden gittigini iddia eden, fakat ayni nefeste AlWahabi savunan bir üye.

Site yönetimine sesleniyorum, bu siteninWahabi propagandasina alet edilmesine izin vermeyin.

Bugün Wahabiligin dünyaya yayilmasi icin El Kaideden, El Shababa, Iside kadar tüm terör örgütlerini finanse eden, Kasikciyi Istanbulda katledip, ceset parcalarini bavulla tasiyan Suudi Arabistaninda, kücük kardesleri emirliklerinde kimin tasmali köpegi oldugu ortadayken, bu sitede bu satilmislarin propagandasinin yapilmasi kanima dokunuyor!

Hasan Pullu
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:08

Alıntı:
Yalan yanlis ithamlarla Mevlanaya saldiran, bunu yaparkende Kurani Kerimin izinden gittigini iddia eden, fakat ayni nefeste AlWahabi savunan bir üye.

Site yönetimine sesleniyorum, bu siteyi Wahabi propagandasina alet etmeyin.

Bugün Wahabiligin dünyaya yayilmasi icin El Kaideden, El Shababa, Iside kadar tüm terör örgütlerini finanse eden, Kasikciyi Istanbulda katledip, ceset parcalarini bavulla tasiyan Suudi Arabistaninda, kücük kardesleri emirliklerinde kimin tasmali köpegi oldugu ortadayken, bu sitede bu satilmislarin propagandasinin yapilmasi kanima dokunuyor!

şu an her zaman yaptığınız şeyi yapıyorsunuz. sadece bana mahsus olmayan osmanlıda da çok rahat görebileceğin görüşleri benim gibilere atfedip sanki osmanlı böyle inanmıyormuş gibi davranıp atalarınızdan miras aldığınızı iddia ettiğiniz dinin içini boşaltıyorsunuz. siz atalarınızın dinini bile takip etmiyorsunuz.

osmanlıyı eleştirmenin yanında osmanlıyı sizden korumak gibi ikinci bir misyon edinmemiz gerek (tüh misyon dedim deşifre oldum )

mehmuztr
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:13

Peygamber döneminde yaşayıp putları kırma, tarihi eser onlar, bizimde tarihi kültürümüz, değerimiz, hem onlara tapanlar var onların da inançlarına saygı duymak lazım demiş sahabe var mıydı acaba

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:26

Siz ne düsmanligindan bahsediyorsunuz, hangi kafayi yasiyorsunuz?

Ortada düsman filan yok, insanlarin inanclarini kullanip, onlari birbirine düsürerek, kitalari sömüren emperyalistler var.

Sömürgecinin dinide, dilide paradir.

O paraylada sizlerin beynini bulandiran Suud krallarini bekci köpegi olarak satin aliyorlar.

Eger petrol kaynaklari Avrupada olsaydi, aynen orta cagda oldugu gibi bugünde teröristler hacli tapinaklarinda yetisen, aynen sizin gibi diger din memsuplarini ötekilestiren, düsman olarak gösteren sövalyeler olacaklardi.

Bir gram beyni olan insan bunlarin oyununa gelmez.

Hasan Pullu
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 14:35

Alıntı:
Siz ne düsmanligindan bahsediyorsunuz, hangi kafayi yasiyorsunuz?

Ortada düsman filan yok, insanlarin inanclarini kullanip, onlari birbirine düsürerek, kitalari sömüren emperyalistler var.

Arkadaşı ab reform paketinin içinde unutmuşlar. Gören çıkarsın. Sonra diyorlar ki fetöyle mücadele. Edemezsin mücadele filan edemezsin. Halk yanlış inanıyor.

Karaman Ahmet
1 yıl önce - Çrş 17 Nis 2019, 15:09

Arkadas, asil senin gittigin yol degil, 200 yillik bir Ingiliz ajani irkci tarikatin pesine takilmissin, kendinin zehirlendigi yetmemis gibi, zehrini ecdada iftira saca saca etrafina saciyorsun.

kemal yusuf
1 yıl önce - Prş 18 Nis 2019, 09:58

Darısı Sacre Coeur'un başına

mehmuztr
1 yıl önce - Prş 18 Nis 2019, 13:10

Suud propagandasını vs geç, batı Suud'dan da önce bizim düşmanımızdı. Suud yok olup (inşallah bizim elimizle) gittikten sonra da bizim düşmanımız olacak. Onca şey yaşadık hala "düşman falan yok" noktasındaysan uzayda yaşıyor falan olmalısın. Batı avukatlığını abartmayın. Güneş balçıkla sıvanmaz.

Bu konu altında selefi-sufi tartışması yapmanın bir anlamı yok.

Kenanwow
1 yıl önce - Prş 18 Nis 2019, 21:03
Notre Dame İslam ülkelerinde tahrip edilen eserleri hatırlattı

Alıntı:
Fransa'nın başkenti Paris'in simgelerinden tarihi Notre Dame Katedrali'nin yangında büyük zarar görmesi savaşlarda kasten yok edilen İslam kentlerindeki eserleri hatırlattı.

Fotoğraflar için linke tıkla:

http://www.haber7.com/foto-galeri/57746-notre-dam ...hatirlatti

Misafir 4df

1 yıl önce - Cum 19 Nis 2019, 02:35

Hepimiz Notre Damme'ın kamburuyuz.

(Ülkemizde bir iki güne kadar bu anlamlı !!! sloganı bir yerlerini yırtarak haykıran Avrupa hayranı yağcı ve yalaka bir grup türeyecek. Bakın izleyin. Sonra demedi demeyin)

sayfa 13
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET