Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 626364

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 64
PamirTuran

2 ay önce - Cum 29 Ksm 2019, 08:38

Adana'da yeni bir dönemin açılması çok iyi oldu.Şimdiki belediye yeni projeler üretmeli ve Adana halkını hizmetlere boğmalıdır.

turac01
2 ay önce - Cum 29 Ksm 2019, 16:54

Herkes kendi şirketine anket yaptırıyor. Geçmiş dönemlerde de Çukurova belediyesi en iyi belediye seçilmişti hesap edin artık.

Cemalim7
2 ay önce - Cmt 30 Ksm 2019, 19:02

Şahsi ve ideolojik kan davalarımızı lütfen bu başlığa yansıtmayalım. Artık insanların böyle sidik yarıştırmalara ayıracak vakti yok. Herkes lütfen herkese karşı saygılı olsun ve bu başlığa giren insanların bilgi alma hakkını da istismar etmesin rica ediyorum.

serkan33

2 ay önce - Sal 03 Arl 2019, 23:22

Başkanlar para arayışında

Hseyin1
2 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 02:16

Ocak dıyor kac aydır bakalım ocak ayında ne yapıcak cok merakla beklıyorum az kaldı metro ıkıncı hat bıtmeli tramvaylar yapılmalı db köprüsü bıtmeli 5 yıl icinde bunlar bıtırılmelıdır

serkan33

2 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 19:32

Geçen yazmıştım ankette en çok beğenilen 2.belediye Adana'ymış diye, oranları yazmış Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi:

Alıntı:
A&G Araştırma Şirketi'nin ...... belediye başkanlarıyla ilgili yaptırdığı anketin sonuçları:

Mansur Yavaş (Ankara): Seçimde %50,93 Ankette %63,06
Zeydan Karalar (Adana): Seçimde %53,63 Ankette %60,00
Tunç Soyer (İzmir): Seçimde 58,71 Ankette oranı korumuş
Ekrem İmamoğlu (İstanbul): Seçimde %54,21 Ankette oranı korumuş
Yılmaz Büyükerşen (Eskişehir): Seçimde %52,3 Ankette %56,00
Vahap Seçer (Mersin): Seçimde %45,09 Ankette %48
Muhittin Böcek (Antalya): Seçimde %50,62 Ankette oranı korumuş

Ahmet YükselS
2 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 20:48

ne komik adamlar bunlar yav!
8 ay olmuş, göze dokunur hiç bir hizmet çalışma yok, anket yapıp başarı sıralaması yapıyorlar!
hiç bir çalışma yok diyen insanlara, ''durun daha değerlendirme yapmak için erken, çok kısa zaman oldu'' diyenler bugün başarı anketi yapmışlar! neye göre değerlendirdilerse artık! maşallah ankette %50-60'tan aşağı da alan yok!! kendi aralarında yaptıkları bu anketleri bir de çok ciddiye alıp yayınlamıyorlar mı! komedinin dibisiniz vesselam..
belediye çok borçlu derken, dışarı borç dilenmeye gitmek de ayrı bir garabet!!
gerçi garabet olmayan bir tarafları yok ki..

Priroda
2 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 23:55

Alıntı:
8 ay olmuş, göze dokunur hiç bir hizmet çalışma yok, anket yapıp başarı sıralaması yapıyorlar!
hiç bir çalışma yok diyen insanlara, ''durun daha değerlendirme yapmak için erken, çok kısa zaman oldu'' diyenler bugün başarı anketi yapmışlar! neye göre değerlendirdilerse artık! maşallah ankette %50-60'tan aşağı da alan yok!! kendi aralarında yaptıkları bu anketleri bir de çok ciddiye alıp yayınlamıyorlar mı! komedinin dibisiniz vesselam..

Siz galiba bir arada coğrafyacı adıyla yazıyordunuz. Tahmin ediyorum ki aynı kişisiniz. Her neyse kimseniz kimsiniz ama;

Bu güne kadar bir tane dahi olumlu, fikir sunan, çözüm odaklı ya da bunları da geçelimde sataşma olmayan mesajınızı göremedik burada. Bunu neden yaparsınız anlamış değilim ama keşke bu kadar olumsuz enerji yaymasanız. Kırıcı, ülkenin değerlerini aşağılayıcı mesaj yazmaktan ne haz aldığınızı bizle de paylaşın lütfen. Forumdaki bir çok arkadaşda anlam veremiyordur diye düşünüyorum.

En son Priroda tarafından Cum 06 Arl 2019, 01:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Ahmet YükselS
2 ay önce - Cum 06 Arl 2019, 00:17

Kimmiş bu ülkenin değeri? Terör örgütleriyle işbirliği yapıp bir kaç belediye kazanan, ypg terör örgütü değildir deyip Batı ağzıyla konuşanlar mı?
Mesajıma tutarlı cevap veremeyince, konuyu başka yere çekmek, eski rumuz sorgulaması yapmak, huy olmuş bazısında.. Evet, 2 sene önceki coğrafyacıyım ben. Sanki gizli saklı bir şey.. konuyla ne lakası varsa artık!
Bazılarının zoruna giden o soruyu tekrar soruyorum, acaba 8 ayda ne gibi bir hizmet ve proje yaptılar da, oy artırdı bu belediyeler? Buna cevap arıyorum. Bilmiyorsanız bilmiyoruz deyip susun, ona buna nasıl mesaj atması gerektiği tavsiyesi vermeyi bırakın. Varsa bir bilgi birikiminiz, şu belediyelere verin de azcık proje geliştirsinler!! 5 sene böyle bomboş geçmesin..

alperen522
2 ay önce - Cum 06 Arl 2019, 02:10

Alıntı:

Söz konusu anketi yapan araştırma şirketinin binde bir hata payı ile yaptığı anketlere ve anketlerdeki oranlara bakacak olursak, diğer şirketlere kıyasla gayet tarafsız ve güvenilir olduğu açık. 1999 seçimlerinden beri sonuçları gerçeğe en yakın oranda bilen bir şirket. Verdiği oranlarda da hep iktidar partisi gerçeğe oranla bir tık fazla çıkmasına rağmen şirketi "muhalefet yandaşı" gibi lanse etmeniz abes kaçıyor doğrusu.

Ayrıca Adana için gayet normal bir oran olmuş Hüseyin Sözlü'den sonra. Diğer şehirlerde yaşamadığım için ve o şehirler bu başlığın konusu olmadığı için yorum yapamayacağım.

Ülkemizde iktidarın ön ayak olduğu birçok proje AB fonları/hibeleri ile yapılıyor (Örnek: Halkalı-Kapıkule Hızlı Demiryolu Projesi). İktidar yetkilileri AB'den bu destekleri almak için Brüksel'e gittiğine göre (sizin tabirinizle borç dilenmek.) onlar da dilenci (!) konumuna mı düşüyor acaba?

http://www.adana.bel.tr/panel/uploads/stratejikpl ...-plani.pdf
https://www.5ocakgazetesi.com/adana-da-belediyele ...ildi-20194

Önceki mesajlarımda Zeydan Karalar'ın asıl değerlendirilmesi gereken zamanın 2020 ve sonrası olduğunu yazmıştım. Çünkü 2019 yılını Sözlü'den devraldığı 2019 bütçesi (veya geriye ne kaldıysa) ve 2015-2019 stratejik planına göre hareket ederek geçirdi. 2020-2024 stratejik planı ve 2020 bütçesi geçen hafta kabul edildi ve asıl maratonu başladı.

2020 Adana geneli belediyeler bütçesi 4.2 milyar lira, Büyükşehir Belediyesi bütçesi 2.4 milyar lira, ASKİ bütçesi 1.1 milyar lira olarak kabul edildi. Bakalım her şey çok güzel olacak mı? Yoksa 2024'te gidici mi olacak? Göreceğiz.

En son alperen522 tarafından Cum 06 Arl 2019, 04:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 64
« önceki   123 ... 626364
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET