Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 626364   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 63
Furkan Özer1
3 ay önce - Cmt 23 Ksm 2019, 10:27

Sözlü döneminde D400 karayolu Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçti.

Hasan Türk01
3 ay önce - Çrş 27 Ksm 2019, 13:35
Büyükşehirden Gelen Mesaj Belki İlgilenen Arkadasların işine Yarar.

01 yakup
3 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 13:42

Adana artık böyle hizmet haberleri duymak istiyor kentsel dönüşüm yeni bulvarlar alt geçitler adanayı güzelleştirecek haberler duymak istiyor... adana nın en büyük sorunu kentsel dönüşüm ve zeydan bey bu konuda adım atmış inşallah saydığı bölgeleri bu 5 yıllık dönemde bitirir en azından adana nın çehresi bi nebze olsun değişir.... yanlış yaptığında eleştirdiğimiz gibi doğru adım attığında takdir ederiz bu girişiminden dolayı zeydan beyi tebrik ediyorum inşalkah yılan hikayesine dönen sinanpaşayı dönüştürür

ceyhanlı umut
3 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 14:22

Bir dönemde 4 mahalleyi dönüştürürse helal olsun
diğer başkanlar uyusun artık
Yüreğir bld sanayi çarşısını
Çukurova Bld belediye evlerini
seyhan bld ise yarım kalan meydanı bitirip hürriyeti dönüştürse
Adana çağ atlar

serkan33

3 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 14:31

Dün okuduğum bir haberde yazıyordu paylaşmak istedim; Partinin yönettikleri 11 büyükşehirde yaptığı halkın memnuniyetini ölçen ankette Ankara'nın ardından Adana 2.olmuş, demek ki bazı şeyler burada yazıldığı gibi değilmiş, gerçek hayattaki halk memnunmuş sanalın aksine...

Hseyn1
3 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 22:49

Serkan kardes bence o anketlere fazla guvenme cogu yalan ankette bakarsan bınalı suan ıstanbul beledıye baskanıydı huseyın sozlude en az yuzde 55kazanıyodu kesın suan beledıye başkan ı yenı daha adanaya hıcbırsey yapmadı ınsanlar 2 yıl gectıgı zaman karar verır hızmetıne bakar

Ibrahim84
3 ay önce - Prş 28 Ksm 2019, 23:46

Ben calisma gormuyorum
. Isci cikarmalari cok kisiyi yaraladi.
Daha da cikarirlar. Cikanlar belediyeye dava acti. Ise don3cekler veya tazminat alalacaklar.
Herseyi gectim. Zeydan Baskani ben cok farkli insan olarak bilirdim. Neyse Adana icin hayirlisi olsun.

Ahmet YükselS
3 ay önce - Cum 29 Ksm 2019, 00:43

yav zaten adam da diyor, ''partinin yönettiği 11 büyükşehir arasında yapılan ankette'' diyor.. tüm türkiyede değil.. yani 11 kötü belediye arasında adana 2.sırada çıkmış. başka ne beklenirdi zaten. bunların olduğu yerde başarı, hizmet, proje gibi şeyler olmaz. anca kendi aralarında sıralama yaparlar. zaten akıl var mantık var, ne yapmışlar da başarılı olacaklar? söz gelimi 2.sırada çıkan zeydanın ne gibi bir hizmeti olmuş da halk memnunmuş? kendi çalar kendi oynar bunlar.. sen oyna yarim sen oyna!! 5 sene böyle geçecek işte!

ilker333
3 ay önce - Cum 29 Ksm 2019, 03:43

A haber delisi ahmet yüksel de gelmiş ciddiye almayın

Ibrahim84
3 ay önce - Cum 29 Ksm 2019, 07:37

Ahmet Bey, bekleyip görelim. Henuz erken.
İnşallah Adana icin hayirlisi olur.
Memleket zor gunler geciriyor. Alım gucu dusuk. Birlik olalim. Gemi batinca herkes bogulacak.

sayfa 63
« önceki   123 ... 626364   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET