Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 61626364   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 62
Ahmet YükselS
3 ay önce - Cmt 16 Ksm 2019, 22:08

Makul bir eleştiriye bile tahammülü olmayan vasıfsız tipler bunlar. Anca onu bunu tehdit ederler. Biz kimsenin şahsına küfür etmiyoruz, siyasi eleştiri yapıyoruz, o da kanunen serbest. Serbest olmasa zaten böyle bir başlık açılmazdı.. Kanuna aykırı bir mesaj atsan, hakaret etsen zaten site yayınlamaz onu..

Projesizlik bunları kaderi olmuş. Laf salatası yaparak hep üstte kalmaya çalışırlar. Halk tv gibi terörist ypg aşığı bir kanalı izleyip vaktimi boşa harcayana kadar Ahaber izlerim, hem ufukum artar, hem vaktimi iyi değerlendirmiş olurum..

Cemalim7
3 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 00:25

Alıntı:
stratejik plan ney yav? 8 ay olmuş, bir başkan en azından şu şu projeleri yapacağım diye açıklama yapar, stratejik plana bunları koyarsın sonra.. başkan hala işçi çıkarma işleriyle meşgül! adanalı bu dönem de proje muroje unutsun! gitti bir 5 yıl daha.. eski bir tanıdığım hep derdi, bu chplilerden proje beklemeyeceksin, işçi çıkarıp yerine adam almayı en önemli proje olarak görüyorlar!! ne kadar doğru olduğunu aynen görüyoruz. istanbuldaki embesil de, ileri biyolojik arıtma tesisi projesini iptal etmiş, üstüne üstlük bir de temel atmama töreni yapmış! heykele ve konsere para var, ileri biyolojik arıtmaya yok! zihniyet bozuk, gerisini konuşmaya gerek var mı ki? terör örgütünün oylarıyla başkan olanlardan ne bekleyeceksin! hizmet diye bir önceliği yok adamın!! geçmiş olsun.. herkesten çok eleştirdiğim o Sözlü bile olsa bundan elli kat iyi olurmuş şimdi görüyoruz.

Alıntı:
ilker333 bey, yahudi murdoch’un Fox tv’sini izlemekten herhalde daha iyidir, ne dersin.

Alıntı:
Duyan zannedecikki adamlar iş yapmış proje üretmiş iktidar engel olmuş, yahu sizin zihniyetinizin alayı yalancı alayı iftiracı olmuş, bir eleştiriye bile tahammül edemeyen zihniyetten daha ne beklenirki, söz veripte iş yapmayan adamı eleştirmiyelimmi, sizin gibi ideolojik şakşakçılıkmı yapalım.

Alıntı:
Ceyhanlı Umut, ne zamandan beri yola asfalt dökmek hizmet olarak gösteriliyor, herhalde çöp toplamak ve yolun asfaltını dökmek hizmet değil mecburiyettir, bu yetkiyi muhtara versen o da yapar, hizmet demek yeni yol açmak bulvarlar açmaktır, yeni çocuk parkları işte bunlar hizmettir, olmayanı yapmak asıl hizmettir.

Alıntı:
Sucuzadeye yeni meydan yapacağım diye kendini öve öve bitiremedi, gidin şimdi oranın içler acısı durumunu izleyin, Seyhan belediyesini borç içine soktuğu gibi 4 yıldır daha yüzde ellisini bitiremedi, Obalar Caddesini genişleteceğini söyledi oranın yolunu daha da karmaşık hale getirdi, şimdi bunları eleştirmeyelimmi, sizin gibi gözü kör eyvallahmı edelim, batsın sizin ideolojiniz, bizden olsunda ne olursa olsun anlayışınızdan vazgeçin, Sözlü’de kötüydü bu da kötü nokta.

Alıntı:
Makul bir eleştiriye bile tahammülü olmayan vasıfsız tipler bunlar. Anca onu bunu tehdit ederler. Biz kimsenin şahsına küfür etmiyoruz, siyasi eleştiri yapıyoruz, o da kanunen serbest. Serbest olmasa zaten böyle bir başlık açılmazdı.. Kanuna aykırı bir mesaj atsan, hakaret etsen zaten site yayınlamaz onu..

Projesizlik bunları kaderi olmuş. Laf salatası yaparak hep üstte kalmaya çalışırlar. Halk tv gibi terörist ypg aşığı bir kanalı izleyip vaktimi boşa harcayana kadar Ahaber izlerim, hem ufukum artar, hem vaktimi iyi değerlendirmiş olurum..

Yahu bunları siz yazmışsınız zaten ne kendinize gelin güvey oluyorsunuz? Kötü bir örneği basitleştirip herkesi suçlayan, tartışmaları kökleştirmeye çalışan da sizlersiniz. Yok o zihniyeti yok bu zihniyeti. Bu forumdaki herkes sizin ipinizle kuyunuza inse bize bu başlıkta bütün cumhuriyet tarihini tartıştıracaksınız. İnsanlar neden bunu yapsın? Çok daha yararlı şeyler yaparım sizin yemlemelerizle hiçbir şey değişmeyeceğini bildiğim halde 3 saat tartışmaktansa.

Neyse Zeydan Karalar konusunda Adana başlıklarını takip eden bütün arkadaşlar söyleceyeceklerini söylediler zaten. Zeydan Karalar da Ocak'ta bütçenin artık fazla vereceğini, hizmet atağının o zamandan sonra geleceğini söyledi. Askide zaten kıpırdanmalar başladı. Ben Sözlü gibi bir adama verdiğim zamanı Zeydan'a gönül rahatlığıyla haydi haydi veriyorum. Ocaktan sonra görüşürüz.

alperen522
3 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 01:46

Alıntı:
Yahu bunları siz yazmışsınız zaten ne kendinize gelin güvey oluyorsunuz? Kötü bir örneği basitleştirip herkesi suçlayan, tartışmaları kökleştirmeye çalışan da sizlersiniz. Yok o zihniyeti yok bu zihniyeti. Bu forumdaki herkes sizin ipinizle kuyunuza inse bize bu başlıkta bütün cumhuriyet tarihini tartıştıracaksınız. İnsanlar neden bunu yapsın? Çok daha yararlı şeyler yaparım sizin yemlemelerizle hiçbir şey değişmeyeceğini bildiğim halde 3 saat tartışmaktansa.

Neyse Zeydan Karalar konusunda Adana başlıklarını takip eden bütün arkadaşlar söyleceyeceklerini söylediler zaten. Zeydan Karalar da Ocak'ta bütçenin artık fazla vereceğini, hizmet atağının o zamandan sonra geleceğini söyledi. Askide zaten kıpırdanmalar başladı. Ben Sözlü gibi bir adama verdiğim zamanı Zeydan'a gönül rahatlığıyla haydi haydi veriyorum. Ocaktan sonra görüşürüz.

Size sonuna kadar katılmakla birlikte bu başlıkta sürekli tekrarlayan kısır siyaset tartışmalarına tek cevabım bu haber olacaktır.

[url=]https://www.gazeteduvar.com.tr/politika/2019/11/16/omer-celik-zeydan-karalari-ziyaret-etti/[/url]

Zeydan Karalar'a gelince. Beklediğimden iyi performans sergiliyor (Benim beklediğimden iyi, genel olarak değil). Seçimden sonraki açıklamaları sanki temel hizmetleri dahi yapamayacakmış hissiyatı vermişti. Şu anda çok bariz gözükmese de bir toparlanma söz konusu. Tek dileğim bu toparlanmanın ivme kazanarak devam etmesi.

Büyük ihtimalle 15-20 güne belediye meclisi, belediyelerin 2020 bütçesi için toplanacak. Aralık-Ocak gibi de 2020-2024 stratejik planı açıklanabilir. Zeydan Karalar'ın görev süresinin en kritik yılı 2020 olacak. Çünkü kendi belirlediği bütçe ve kendi belirlediği stratejik plan çerçevesinde hareket edecek. Bu yıldan itibaren yaptıkları ya Adana Halkının gözüne girmesine sebep olacak, ya da halkın gözünden düşecek. Eğer vaatlerini gerçekleştirmezse 2024'te gerekli cevabı alacaktır. Yok eğer kendinden emin bir şekilde hizmet etmeye tam gaz devam ederse, seçim zamanı kazandığı sempatiyi kaybetmezse uzun yıllar Aytaç Durak gibi (Mutlu sonla biten bir hikaye tabi) görevde kalabilir.

alperen522
3 ay önce - Pts 18 Ksm 2019, 22:04
Suya %30 İndirim

Bugünkü ASKİ Genel Kurulu Olağan Toplantısında suya %30 indirim yapıldı. İndirimli ücret 1 Aralık'tan itibaren uygulanmaya başlanacak.

Alıntı:

Adana Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı 5. Oturumu ve ASKİ Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün, Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. ASKİ Olağan Genel Kurul Toplantısında suya yüzde 30 ücret indirimi gerçekleştirildi. Meclis üyelerinin desteğiyle alınan karara göre indirim 1 Aralık 2019 tarihinden itibaren uygulanacak.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, belediyenin su isale ve altyapı hizmetlerinde kullanılan malzemelere dahi yüzde 50 zam geldiği bir ortamda, suya yüzde 30 indirim yapılmasının önemli olduğunu söyledi.

Bir çok belediyenin suya, ekmeğe ve toplu taşımaya zam yaptığını hatırlatan Başkan Zeydan Karalar, “Adana Büyükşehir Belediyesi olarak toparlandıkça, bunun semeresini halka yansıtacağız. Suya yaptığımız yüzde 30 indirim Adana halkına hayırlı olsun” dedi.

Hem Adana Büyükşehir Belediye Meclisi hem de ASKİ Genel Kurulunun yarın saat 14.00’te toplanması kararlaştırıldı.

worldisblack
3 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 17:39

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7450740#7450740 linkindeki mesajda, site kuralları madde 3'e göre asılsız itham ve hakaret olduğunu düşünüyor, silinmesini talep ediyorum.

Adanalı Hamko
3 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 19:27

Alıntı:
linkindeki mesajda, site kuralları madde 3'e göre asılsız itham ve hakaret olduğunu düşünüyor, silinmesini talep ediyorum.

Demekki Milleti gammazlayan sensin, bir fikre bile tahammül edemeyen zihniyetten daha ne beklenirdi ki, birde Ülkeyi yönetmeye talipler.

Ahmet YükselS
3 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 19:50

onu bunu şikayet edip siyasi bir başlıkta siyasi eleştiri yapmayı engellemeye çalışan şu yukardaki zatı foruma yakıştıramıyorum ben de.. rumuzu bile ingilizce! kimbilir nerelerden, okyanus ötelerinden yazıyordur!..

güney 01

3 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 20:25

Bi bitmediniz be

Adanalı Hamko
3 ay önce - Prş 21 Ksm 2019, 21:11

Alıntı:
Bi bitmediniz be

Pardon bitmediniz derken kimi kastediyorsun.

kaan0703
3 ay önce - Cmt 23 Ksm 2019, 10:23

Optimum onunden polis okuluna kadar bolum asvaltlaniyor bakiyorum arabalara buyuksehir belediye olmasi gereken karayollari degilmi herhalde belediye sikayetleri goz onune alarak kendisi yapmaya karar verdi..ben tebrik ediyorum..

sayfa 62
« önceki   123 ... 61626364   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET