Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 474849 ... 626364   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 48
Resul GUL
5 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 23:06

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Yarın sabah 08:45 deFox TV ye çıkıyormuş..

Ardından Akşam 18:00 de ise Habertürk de Didem Aslan ın konuğu olacakmış..

Sorunları olanlar çokça Mesaj atabilir..

mustafaata
5 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 14:00

Şu anda Türkiye'de yaşamadığım için belediyenin nasıl çalıştığını tam bilmiyorum ama instagram'da şikayetleri dikkate aldıklarını belirtiyorlar. İnşallah bu dikkate almalar aksiyona dönüşür.

Resul GUL
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 00:06
Adana Büyükşehir Belediyesi nin Asfalt çalışmaları devam ediyor

Kaynak Adana Büyükşehir Belediyesi Facebook Sayfasından

01 yakup
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 13:58

Asfalt çalışmaları tabii ki olmalı o zaten belediyelerin asli görevi ama neden adanada hiç bir belediye başkanının gündeminde kentsel dönüşüm yok ? Kentsel dönüşüm adana için hava ,ekmek,su gibi zorunlu ve acil ihtiyaç... hem estetik açıdan adanaya yakışmayan görüntüden adana kurtulmalı hem de istanbul depremi de bunun zorunluluğunu bize yeniden hatırlattı güney seyhan sarıçam ve yüreğirin acilen dönüştürülmesi lazım ama maalesef ne yüreğir ne sarıçam ne seyhan ne de büyükşehir belediye başkanlarının gündeminde kentsel dönüşüm yok.... bence bu dönem seçilen hiçbir belediye başkanının adanaya hizmet etme adanayı güzelleştirme yaşanılır bir kent yapma derdi yok.... Kayseri konya antalya vs diğer büyükşehirlerin başkanlarına bakıyorum hepsi şehrimizi güzelleştirmek adına daha yaşanılır yapmak adına ne projeler üretebiliriz diye dertlenirken vizyon projeler uygularken bizim başkanlara bakıyorum hiçbirisi nin adanayı modernleştirme güzelleştirme gibi derdi yok ve bu durumu gördükçe içim acıyor seçim bittiğinden beri yerel haber sitelerini takip ediyorum acaba heyecan uyandıracak bir proje var mı diye ama yok... hepsi basit rutin hizmetleri hizmet diye bize sunuyorlar asfalt yapımı dere yatağı ıslahı gibi icraatleri mega projeymiş gibi anlatıyorlar... benim artık bu dönemki başkanlardan beklentim de umudum da kalmadı kaybolan bir 5 yıl daha

ceyhanlı umut
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 14:02

Zeydan karalar daha önce ziyapaşa mahallesi kentsel dönüşümünden bahsetti
Çukurova belediye başkanı Soner Çetin ise belediye evleri kentsel dönüşümü başlayacak demişti
Diğer başkanlardan bişey duymadım

Ahmet YükselS
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 16:41

Helal bee!! Zeydan başkan Adanayı asfaltla tanıştırdı!! Adana asfaltı bilmiyordu!! Emsalsiz bir hizmet doğrusu!!

turac01
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 17:30

Çöp topladın alkış. Sinekleri ilaçladın alkış. Asfalt döktün alkış. Bunlar zaten belediyelerin asli görevi. Her sabah metroyla giderken kentsel dönüşümün Adana için ne kadar elzem olduğunu görüyoruz bu soruna eğilelim.

Hseyn1
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 19:35

Metro bitirilmeli tramvay yapılmalı çöplük kalkmalı
Adananın yolları baştan asfaltlanmalı

ceyhanlı umut
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 22:36

zeydan karaların metro yapması zor
ama tramvay metrobüs tarzı projeler yapabilir

01 yakup
5 ay önce - Cum 27 Eyl 2019, 23:00

Umut kardeş seçim öncesi laf olsun diye söylüyorlar seçimden sonra gündeme bile getirmiyorlar bunu parti ayrımı yapmadan söylüyorum sözlü de seçim öncesi bir sürü proje açıkladı hatta ulusal kanallarda videoları döndü ama 1 tanesini bile yapmadı.... sözün özü adanadan bir türlü adam gibi bir başkan çıkaramadık şehri dönüştürme güzelleştirme kalkındırma gibi derdi olan diğer şehirlerin gıpta ile bakacağı şehir haline getirme derdi olan bşr başkan çıkmadı koca adanadan....
Alıntı:

sayfa 48
« önceki   123 ... 474849 ... 626364   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET