Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 414243 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 42
cemo1903
4 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 14:10

ashdahsdhashhdash allahından bul ahmet yuksels sana daha prim yok burada yallah haydi kardeşim tamam sensin.

mahmut11
4 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 15:33

Aslında böyle tipleri İzmir başlıklarında da görüyoruz. 3 gün su kesiliyor, adamlar belediyeyi müdafa etmeye çalışıyorlar. Komikler doğrusu. Burada da aynı şey işte. Adam Adana'da sular yokken Mersin'e gidebiliyor. Neyse bodruma gitmiyor

turac01
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 16:20

2 gün önce kayseride bulundum ne bir gece kondu nede sehir icinde bir tane dolmus gördüm. Kardesim benim güzel memleketim Adanada neden bunlar yok ?

01 yakup
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:30

Arkadaşlar ben şuana kadar zeydan beyi değerlendirmek için erken olduğunu düşünüyordum ama kurduğu şu cümlelerden sonra ümidi kestim... bir belediye başkanının vizyonsuzluğunu gösteren bir açıklama, senin yumurtalık gibi karataş gibi sahil ilçelerin varken orayı turizme kazandırıp gerek adanadan gerek diğer illerden insanları oraya çekmek varken bu ilçelerin tanınırlığını ve turizm yatırımlarını artırmaya çalışmak varken adananın yarısı burda diğer yarısı da gelebilir diyorsa o başkandan birşey beklememek lazım...artık zeydan beyden bir ümidim kalmadı vizyon yok bu düşüncede olan birisi şehre değer katma düşüncesinde bence olamaz BAHTSIZ ADANAM bir 5 yıl daha kaybetti maslesef

Aslan Sevda
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:32

Alıntı:
BAHTSIZ ADANAM bir 5 yıl daha kaybetti maslesef

İstanbul başlıklarına bakıyorum aynı cümleler,
Ankara başlıklarına bakıyorum aynı cümleler,

Eeee peki nasıl her şey çok güzle olacak ???

Murat Ds
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:37

Gerçekten bu cümleleri kurduysa talihsizlik olmuş kendi adına. Böyle yaparsa diğer seçim yolcu. 👋

Aslan Sevda
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:38

Alıntı:
talihsizlik

Bu kadarcık mı ?

01 yakup
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 17:58

Alıntı:
İstanbul başlıklarına bakıyorum aynı cümleler, 
Ankara başlıklarına bakıyorum aynı cümleler, 

Eeee peki nasıl her şey çok güzle olacak ???

İstanbulu ankarayı bilmem ama adana için herşey çok güzel olacağa benzemiyor maalesef

alperen522
3 hafta önce - Pts 19 Ağu 2019, 18:47

Alıntı:
Arkadaşlar ben şuana kadar zeydan beyi değerlendirmek için erken olduğunu düşünüyordum ama kurduğu şu cümlelerden sonra ümidi kestim... bir belediye başkanının vizyonsuzluğunu gösteren bir açıklama, senin yumurtalık gibi karataş gibi sahil ilçelerin varken orayı turizme kazandırıp gerek adanadan gerek diğer illerden insanları oraya çekmek varken bu ilçelerin tanınırlığını ve turizm yatırımlarını artırmaya çalışmak varken adananın yarısı burda diğer yarısı da gelebilir diyorsa o başkandan birşey beklememek lazım...artık zeydan beyden bir ümidim kalmadı vizyon yok bu düşüncede olan birisi şehre değer katma düşüncesinde bence olamaz BAHTSIZ ADANAM bir 5 yıl daha kaybetti maslesef

Adana 1984 yılından beri yerinde saymaya devam ediyor. Metro faciası, Yeni Adana faciası, yarım kalan/bitirilemeyen projeler derken Adana 35 sene kaybetti. Zeydan Karalar kitle edineceğim diye kendi hemşehrilerinin sadakatini yitirmeye başladı. Bunun üzerine de yarım kalan projelere ve kendi projelerini bitirmezse sonu Sözlü gibi olur. Bahtsız Adana ise 5 sene daha kaybeder.

Resul GUL
3 hafta önce - Cmt 24 Ağu 2019, 23:55
KARATAŞ İÇME SUYU ŞEBEKESİ TEMEL ATMA TÖRENİ

Adana Büyükşehir Belediyesi, Karataş’ın kronikleşmiş içme suyu şebekesi problemini çözüyor. İlçede 94 kilometrelik içme suyu şebekesi yenilenecek ve su depoları yapılacak.

Çatalan İçme Suyu İsale Hattı’nın, eski borulardan oluşan son 7 kilometrelik bölümü yenilenecek ve önümüzdeki süreçte, turizm ilçesi Karataş için hayati önem taşıyan arıtma tesisi de hayata geçirilecek.

Çatalan İçme Suyu Şebekesi Temel Atma Töreni, 25 Ağustos Pazar günü, saat 10.30’da, Jandarma arkasındaki eski su deposu alanında gerçekleştirilecek.

Karataş hayırlı olsun

http://www.adana.bel.tr/versiyon4/karatas-icme-su ...ma-toreni/

sayfa 42
« önceki   123 ... 414243 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET