Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 404142 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 41
Murat Ds
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 05:28

Alıntı:
Bunlar tılsımlı bir şekilde eleştiriyi hazmedemiyorlar.

Eleştiri mi? Hahahahha 😂😂😂

Adanalı Hamko
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 09:49

Alıntı:
Eleştiri mi?

Değilmi yani

Ibrahim84
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 09:54

Arkadaslar üc ile kayyum atanmis. Zeydan Karalar da is ve islemlerde dikkatli olmali.

Murat Ds
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 11:44

Alıntı:
Arkadaslar üc ile kayyum atanmis. Zeydan Karalar da is ve islemlerde dikkatli olmali.

Al işte burdan yak. Ya kardeşim sizi sayıyla mı veriyorlar 😂 onlar pkk’ya maddi manevi destek olmaktan alındı.

alperen522
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 12:36

Alıntı:
O haberde ne yanlış anlamış değilim, Adana’nın suları saatlerdir kesik Başkan tavla oynuyor, yani bunun bir haber değeri yokmu, eleştirmek tepki göstermek ne zamandan beri suç olmuş, yalan ve iftira haber görmek istiyorsan Cumhuriyet ve Sözcü’ye bak, yalanın iftiranın daniskası bu paçavra gazetelerinde yeterince var, haa görmek ve duymak istediğinizi sadece sizin ilgi alanınız.

İnstagram'da bir kişinin söz konusu fotoğrafa yaptığı yorumu aynen yazıyorum. Bu yorum habere kaynak oldu.
"Zeydan baba burada 6 saattir sular kesik yemin ediyorum terden kokmamak için ıslak mendille yıkanıyoruz." (Burası neresi? Sular nerede nasıl kesilmiş? İlgili kurum ve kuruluşlara haber verilmiş mi? Bilgi yok.)

Benim bildiğim gazeteler bir haber yapacaklarsa habere konu olacak olayın görsel kanıt veyahut yazılı belgesi/tutanağı olmaz ise haber yapmazlar. Kaynağı ne amaçla yazıldığı belli olmayan bir İnstagram yorumu olan bir haber sizin gözünüzde değer taşıyorsa paçavra dediğiniz gazetelerde haber değeri taşımalıdır. Bir İnstagram yorumuna dayanarak haber yapanların amaçları boş algı oluşturmaktan öteye gidemez. Kaldı ki haberi yapan sitenin geçmişinde bu ülkenin kurucusuna burada yazamayacağım iğrenç iftiralar atmak varken benden bu sitenin haberlerini kaale almamı beklemeyin.

Ahmet YükselS
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 13:00

Projeleri olmayınca, ya ekrem gibi 1 ay içinde 2.defa izne ayrılır tatil yaparsın, yönettiğin şehri sel götürürken sen bir gün sonra bir yelekle esnafı ziyaret eder fırça yersin, ya da zeydan gibi işi kumara vurursun.. Şaşırmamak lazım. Adamlar zaten iş yapmaya gelmedi, seçimde işbirliği yaptıkları örgütler bunlara hizmet için oy toplamadı, emeklerinin karşılığını rant olarak bekliyorlar..

cemo1903
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 13:30

Allah'tan korkun dicem de Allah'ınız olsa zaten bu zalimlerin yanında çanak tutuyor olmazdınız.

Alın eminönü esnafının ağzından dinleyin birazcık da insanları burada saçma sapan karalamadan önce bir düşünün. bak bakalım oranın esnafı ne demiş?

https://twitter.com/tcbuyuksehir/Reklam_link/116320771 ...73189?s=20

Murat DS hani nerede yardım ne yardımı? kayyumlar belediyeleri ne hale getirmiş sen görmüyor musun da böyle saçma bir sebepe ok olabiliyorsun?

ulan koca memleket ne günlere, ne zihniyetlere kaldı ya gerçekten gülüyorum ağlanacak halimize.

worldisblack
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 13:36

Arkadaşlar, kaynakça kültürü filan yok söz konusu sözde gazetenin. Yazan eleman yazsaymış ya, hangi mahallede 6 saattir su kesik. Biz ne bilelim gerçekten su mu kesik yoksa sen oraya olay çıkarmaya mı gelmişsin? Zaten söz konusu "tuvalet kağıdını" gazete belleyenlerden de bir şey beklememek lazım.

Asıl takılmanız gereken nokta şu. Mersin BŞB sitesinde Zeydan beyin açıklamaları var, diyor ki "Mersin şanslı. Adananın yarısı burada, isterlerse diğer yarısını da çekebilirler" Yahu senin cıncık gibi sahillerin, mis gibi yaylaların varken buraları geliştirmen gerekiyorken niye herkes mersine gitsin? Ya da niye mersinliler de çıkıp bizim yaylalarımıza sahillerimize gelmesinler? Bence bu söylem sıkıntıdır. Bunu tartışın tartışacaksanız. O da bir insan gidip tavla atabilir.

Eski belediye başkanlarımızdan rakı-balık yapıp yapıp hesabı ödemeden gidenleri de biliyoruz arkadaşlar. O yüzden böyle suni gündemlere bel bağlamayın.

Ahmet YükselS
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 14:07

İmaroğlu bu sel işinde sınıfta kaldı. Durumu kurtarmak için algıya başlamış hemen.. Bulmuşlar bir kaç candaş esnaf. Geç bu yalanları gerçeğe bak. Belediyenin dediği değil halkın ne dediği önemli.
Ben canlı izledim tvde, muhtemelen imaroğluna oy da vermiş esnafın biri soruyordu, direkt ekremin yüzüne hitaben, ''başkanım nerdesiniz, neden belediyede bir Allahın kulu telefonlarımıza çıkmadı?
Bir afetten 1 gün sonra mı ziyaret edilir afetzedeler? Şimdi esnafın zararını karşılayacakmış!! Pehh. O zaten görevin.. Bir kaç candaş esnafı konuşturup durumu kurtarmaya çalışıyor imaroğlu..
Kanalizasyon ve rögar temizlik işini niye iptal ettin? Kuvvetli yağış uyarısını niye dinlemedin? Tatil yapmak güzel tabi.. Çok yoruldu ya!!

Kayyum işi de iyi oldu ayrıca.. Teröristten belediye başkanı olmaz.

En son Ahmet YükselS tarafından Pts 19 Ağu 2019, 14:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cemo1903
1 ay önce - Pts 19 Ağu 2019, 14:07

eleştiri dediğinin bir dayanağı olur. işkembeden atmak, sürekli yalan konuşup çamur atmaya çalışmak falan eleştri değil art niyetli yorumdur. bizde gerizekalılık hala laf anlatmaya çalışyoruz şu provokatörlere ya allah da bizim belamızı vermiş zaten.

sayfa 41
« önceki   123 ... 404142 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET