Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 222324 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 23
şerifeerol
4 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 14:48
Bitmeyen Sarıçam buruk kollektörü

Yapımı durdurulan buruk kolletörü ne zaman tekrar yapılmaya başlanacak buruk mahallesinde yapılan Toki 283 + 825 konutlar altyapının durdurulmasından dolayı hak sahiplerine teslim edilmiyor
Hak sahipleri mağdur durumda

Bir çok yere yazdık ama cevap alamıyoruz.
Tokiden gelen cevap

Sayın İlgili,

İşin geçici kabulü yapılmış ve yüklenici tarafından eksiklikler giderilmiştir. Bölgede Belediyesi tarafından 18 uygulaması yapılmış ve tapu tescil işlemlerine devam edilmektedir. Haziran ayı ortalarında tapu çıkarılıp, Yapı Ruhsatının alınması öngörülmektedir. Ayrıca atıksu imalatlarında yüklenici kendi uhdesinde bulunan yaklaşık 4 km’lik deşarz hattını tamamlamış ve yerel idare de yaklaşık 11 km’lik kollektör hattının sadece 6 km lik kısmını tamamlamıştır. Atıksu hattının ivedilikle yerel idare (belediye) tarafından tamamlanması gerekmektedir. Konutların oturumu bakımından herhangi bir eksik bulunmamaktadır.

Bilgilerinize rica ederiz.

Adanalı Hamko
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 14:49

Adana’nın sorunları çok, şöyle gazetelerin magazin sayfalarına biraz göz attım çoğu sanatçı ve futbolcular günü birlik tatillerini geçirmek için İzmir sahillerini tercih ediyor, Adana’da yaşayan biri olarak İzmir’i İzmirlileri kıskandım doğrusu, Adana olarak nerede yanlış yapıyoruz diye oturup bir özeleştiri yapmadığımız sürece sorunlar katlanarak devam edecektir, yıllardan biri Adana sayfasından katkı sağlayan üyelerimiz bile bu sorunların gerçekleşmeyeceğini görüp buradan ayrıldılar

ceyhanlı umut
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 16:03

yavuzlar köprüsü projesinden vazgeçilmeli zararın neresinden dönersen kardır
sözlünün diğer projelerine devam edilmeli
ayrıca
-İbo Osman caddesi genişletilerek k.evren ile Atatürk caddesi arası geniş bulvar olmalı
-Denizli-Narlıca arasındaki yol genişletilmeli karakol oradan kaldırılıp Pınar mahallesine taşınmalı o görüntü Adana’ya yakışmıyor
-kozan yolu ve Türkmenbaşı bulvarı ışıksız hale getirilmeli

worldisblack
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 19:45

Kozan Yolu'nun 3er şerit olması lazım artık ama kamulaştırmaya girseler 5 seneyi bitirirler zaten.

erkticaret01
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 21:49

Ege bagtur Bulvarının mustafa kemal paşa Bulvarı ile E5 arası 10 yıldır biliyorum çok kötü Asfaltı var. Neden bu yola bakılmaz doğru dürüst asfalt dokulmez

01 yakup
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 13:56

Zeydan bey ekrem imamoğluna destek için istanbula gitmiş sokak sokak dolaşıyormuş....adana nın acil çözüm bekleyen bir sürü sorunu varken zeydan başkanın işi gücü bırakıp istanbul seçimleri için çalışmasını anlamıyorum... tamam istanbul türkiyenin en büyük ve en önemli şehri ama sonuçta zeydan bey de adana nın başkanı adana büyükşehir belediye başkanının adanana nın sorunlarını bırakıp istanbul seçimleri için çalışmasını doğru bulmuyorum... mansur yavaş da millet ittifakının adayıydı fakat istanbul seçimleri ile ilgili ne bir açıklamasını duyduk nede çalışmasını gördük ankara nın sorunları ile ilgileniyor sadece... zeydan başkanım bir vatandaş olarak istanbul seçimlerini bir kenara bırakıp adana nın sorunları ile ilgilenmenizi umuyorum

Adanalı Hamko
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 15:32

Adana’nın sorunları bitmiş gibi kendi yandaşı için ta İstanbul’a kadar desteğe gitmiş, Adana’yı Sivrisinekler yerken beyefendinin İstanbul’da Adanalılara ne vaat edeceğini gerçekten merak ediyorum.

kerempoyraz
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 09:12

Alıntı:
Adana’nın sorunları bitmiş gibi kendi yandaşı için ta İstanbul’a kadar desteğe gitmiş, Adana’yı Sivrisinekler yerken beyefendinin İstanbul’da Adanalılara ne vaat edeceğini gerçekten merak ediyorum

Diğer partiden tam kadro oraya gidenleri de yazıyor haber, ona neden bir tepkiniz yok?

01 yakup
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 11:53

Alıntı:
Diğer partiden tam kadro oraya gidenleri de yazıyor haber, ona neden bir tepkiniz yok?

Kardeşim bizim derdimiz partizanlık değil a partisi b partisi değil evet diğer partilerin üyeleri de gitmiş hüseyin sözlü de gitmiş ama onlar sorumluluk mevkiinde değiller hüseyin sözlü ve diğerlerinin şu anda adanaya karşı herhangibir sorumluluğu veya yükümlülüğü yok ama zeydan başkanın adana halkına karşı sorumlulukları var adana nın sorunlarını çözme makamında o var o yüzden zeydan beyi eleştirdik istanbul seçimlerine vakit ayıracağına adana nın sorunlarına vakit ayırsın dedik ama sözlü ve diğerleri adana nın sorunlarını çözme makamında değil olsaydı onu da aynı şekilde eleştirirdik

Adanalı Hamko
3 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 15:10

Adam iki gün önce Almanya’dan geldi, geldiği günün ertesi İstanbul’a gidiyor, merak ediyorum Belediyenin parasıylamı seyahat ediyor.

sayfa 23
« önceki   123 ... 222324 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET