Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   1234 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 3
lance12
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 16:33

Misafir2a9 öncelikle 360 derece dönersen olduğun yere dönersin bu birincisi . İkincisi ise en başından belli karşıydım diyorsun o zaman bu tutumuna neden devam etmiyorsun ? Eminim sizinle aynı düşünceye sahip olan kişilerin zihniyeti particilikten başka birşey değil. Yani geçen dönem Sözlü değilde Zeydan Karalar olsaydı ve köprünün adını da Kılıçdaroğlu köprüsü koysaydı şuan bu köprünün adının değiştirilmesi için en başı çeken sizler olurdunuz.

Resul GUL
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 19:15
Büyükşehir ve İlçe Başkanları bir arada

31 Mart Yerel Seçimleri'nden sonra Adana ilçelerinde göreve başlayan Belediye Başkanlarımızın katılımıyla bir istişare toplantısı gerçekleştirdik.

Seçim yarışı bitti. Şimdi Adana'mızı, uyum içinde hep birlikte güzel günlere taşıma zamanı...

Adana Büyükşehir Belediyesi Facebook Sayfasından Alıntıdır

Misafir d2d

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 20:03

lance 12 bende aynısını diyorum dostum hiçbir yere kimsenin ismi verilmesin Şehit ve Gaziler hariç, Recep Tayyip Erdoğan bu ülkede adeta hizmet devrimini gerçekleştirmiş biri olarak hiçbir yere kesinlikle isminin verilmesini istemiyor, bencede doğrusu budur, bir siyasi eğerki bu ülke için faydalı birşeyler yapmışsa zaten halk onu ödüllendiriyor olay bu kadar basittir işte.

gökhan gülşin

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 21:00

Devlette devamlılık esastır.
Hüseyin Sözlü'nün başlayıpta bitiremediği projelerin ivedi şekilde bitirilmesi gerekir.
1-DB köprüsü
2-Girne köprüsü genişletme projesi
3-Galeria köprüsü
4-İlim yolu
5-Otoyol bağlantı projeleri
6-Alparslan Türkeş bulvarı transit geçiş projesi
7-Ayakkabıcılar sitesi
8-Menderes bulvarı üst kot geliş yolu
9- Sinanpaşa kentsel dönüşüm projesi
10- Göl mahallesi kentsel dönüşüm projesi
Zeydan Karalar ilk 2 yıl bu projeleri bitirip, kalan 3 yılda da kendi projelerini yapıp bitirirse tekrar seçilir.

Misafir 1ac

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 12:17

İnanın Zeydan Karaların hiç bir proje ve planı yok, Başkan oldum bitti anlayışı içerisinde adeta kapalı kutu gibi, şimdi ben bir Adana’lı olarak neyi yapacağını hiç bilmiyorum, zaten öncedende hiçbir proje sunmadı, Adana bir dönemi daha böyle geçirse o zaman olacağını düşünmek bile istemiyorum

Murat Ds
6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 12:33

Yarım kalan projeleri bitirecek ve büyük bir kütüphane, yeni otogar, bulvarlar, tarımsal faaliyetlerin gelişmesi için çalışmalar, meydan projesi 🆚 işte yapacağı projeler. Tek tarafla dinlersen karşı tarafı duyamazsın.

ideal0180
6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 13:53

Köprünün ismini değiştirmeden önce Köprünün biran önce bitirilsin halkın kullanımına açılsın. Ne isim katarsanız katın.

Misafir 1ac

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 18:00

Görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler, Adana kazansında kim olursa olsun önemli değil, Adana’nın çok ciddi sorunları var, başta Kentsel dönüşüm, trafik, Kuzey Güney arası bulvar açılması, İmar sorunları, Otopark, Yeşil alan ve hava kirliliğiyle mücadele gibi birçok sorunlar mevcut, inşallah bunları yapmayı başarır.

güney 01

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 19:32

Benim tek isteğim Allah rızası için Adana yolları bir baştan asfaltlansın adanaya getirdiğimiz her araç 5 ayda hurda gibi ses cıkartıyor her yerinden ses geliyor yavas gitsen bir dert hızlı gitsen bir dert kaçacak yer bile yok artk yollarda.

Misafir 63e

6 ay önce - Prş 18 Nis 2019, 20:31

Yeşil alan ve çukursuz yol yapsın yeter

sayfa 3
« önceki   1234 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET