Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 171819 ... 464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 18
ceyhanlı umut
4 ay önce - Pzr 12 May 2019, 17:21

şu aşamada 10 km metro maliyeti 1 milyar TL bu parayı nerden bulacak belediye ancak yap işlet devret ile yapılır
metroya entegre metrobüs tramvay ve körüklü otobüsler bunlarla ulaşım çözülür

Misafir 996

4 ay önce - Pzr 12 May 2019, 19:08

misafir ffb araplar zaten belediyede çalışıyor içişleri bakanlığının genelgesi var arap mülteciler için her belediye mecburen kota ayırdı bu yeni değil ki neyi kastettiniz anlayamadım, kürtler demişsiniz onlar zaten TC vatandaşı değiller mi ?

Misafir 986

4 ay önce - Pzr 12 May 2019, 22:17

Biktim artik bu sulama kanallari ile ilgili kotu ve uzucu haberlerden.Icim aciyarak ve uzulerek izliyorum her seferinde.Artik bu sulama kanallarini kapali sistem yapalim borularla tasiyalim.Boylelikle yollarimiz da genisler.

kartalx01
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 16:30

Karalar’dan 2 müjde
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın seçim döneminde Adanalılar’a vermiş olduğu su ücretlerinde indirim ve elektronik saatlerden vazgeçme sözü hayata geçiyor.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın seçim döneminde Adanalılar’a vermiş olduğu su ücretlerinde indirim ve elektronik saatlerden vazgeçme sözü hayata geçiyor. Dün toplanan meclis oturumunda su ücretlerinin yüzde 10 oranında aşağıya çekilmesi, elektronik saatlerden vazgeçilerek mekanik saat kullanımına dönülmesi teklifleri Cuma günü meclise yeniden getirilmek üzere komisyonlara sevk edildi.
KARALAR: RAKAMLAR ÜRKÜTÜYOR

Başkan Zeydan Karalar eleştirilere yanıt verip ‘4 Milyar lira borcumuz var. Ürkütücü bir rakam bu. Her ay 60 milyon açık var. Uncu, mazot verenler kapımıza gelip dayandı. İlaç konusu da aynı durumda. Envanter çıkarıyoruz. İlçelerden makineleri çektim. Her ay 20 milyon lira araç kirası ve yakıt parası ödüyorum. Altından kalkacak gibi değil. 1 ay çalıştırılıp 12 ay kira parası ödenen araçlar var. Bunlara izin veremem. İvedi olan ihtiyaçlara yanıt vereceğiz. 19 Mayıs törenlerinin giderlerini Büyükşehir, Seyhan ve Çukurova olarak ortak altından kalkacağız ve böyle üstlendik. Onun için Kurtuluş Bayramı sanatçı parasını ödeyemiyoruz. Acil onarım gereken yolları elbette yapacağız

SEYHAN, MERCİMEK VE GÖKÇE’DEN AÇIKLAMALAR

Ekipman ve mali bütçe dengesinin de belediyeye şart olduğunu söyledi. İYİ Partili Recai Mercimek ise Zeydan Karalar’ın Adana gibi başkan olduğunun altını çizdi ve 32 günlük bir belediye başkanından çok şeyler beklenildiğini, Adana ittifakının kurulması gerektiğini ve tüm meclis üyelerinin Karalar’ın hizmet etmesi için destekçi olmasının gerekliliğini örnekleriyle ortayakoydu. Saimbeyli Belediye Başkanı Şahin Gökçe’de su kanallarının tamiri gerekliliğini ortaya koyan bir konuşma yaptı. Kardan dolayı yolların delik deşik olduğunu söyledi ve yol ihalelerinin yapılmasının zorunluluğuna işaret etti.

Ahmet YükselS
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 20:44
Martın sonu bahardı hani? Bahar yerine acı reçete sunuyor millete!!

Adanada %10 su indirimi komik. Adana Türkiyenin en ucuz su kaynağına sahip. devletin barajından alınıyor. hiç bir maliyeti yok ama su pahalı. Suyu 250 km öteden Düzceden pompajla gelen İstanbul belediyesi meclisi bugün su fiyatından %40'a varan indirim yaptı. Adana için yüzde 10 indirim komik ötesi, dalga geçer gibi. Hiç beğenmediğimiz Sözlü bile seçim öncesi %10 indirim yapıp, seçim sonrası için de %20 ilave indirim sözü vermişti suya..
Zeydan ağlama modunu artırmış!! Borç çokmuş! Yahu sanki seçimden önce bilmiyordu borcun çok olduğunu!! Bol keseden atıyordu, şunu yapacaz bunu yapacaz, martın sonu bahardı hani? şimdi millete acı reçete sunuyor!! Şaka gibi hakkaten

Resul GUL
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:01

Şöyle bir Paylaşım gördüm Adana daki Şebeke suyu hakkında..

ASKİ nin bu konuda bir açıklaması oldu mu?
Aslı astarı var mıdır bilemiyorum

Birilerinin uydurduğu bir şey mi? Doğru olduğuna ihtimal vermiyorum Ama az da olsa insanların içine şüphe düşürmesi yetiyor da artıyor bile...

.

Ahmet YükselS
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:18

Ciddi bir konu. Sağlık müdürlüğü ve Aski açıklama yapmalı bu konuda.
Yalnız şöyle bir haberlere baktım, bir kaç gün önce Mersin, Bursa ve Manisada da aynı iddia gündeme gelmiş, belediyeler iddialar asılsızdır diye açıklama yapmış. Muhtemelen adanadaki da yalan haberdir.
Ama şu var, geçen hafta kısa bir su kesintisi oldu adanada, sonrasında bir süre kahverengi aktı sular. Bir test yapıldı mı bilmiyorum..

01 yakup
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:41

Alıntı:
ASKİ nin bu konuda bir açıklaması oldu mu? 
Aslı astarı var mıdır bilemiyorum 

Birilerinin uydurduğu bir şey mi? Doğru olduğuna ihtimal vermiyorum Ama az da olsa insanların içine şüphe düşürmesi yetiyor da artıyor bile... 

Aski bu konuda açıklama yaptı konuyu yalanladı ama insanda kuşku kalıyor tabi yinede

01 yakup
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 21:45

worldisblack
4 ay önce - Prş 16 May 2019, 00:28

Propaganda amaçlı karalama kampanyası yürüten aktrollerin Adana başlıklarında umursanmamaya başlandığını görmek çok güzel.

sayfa 18
« önceki   123 ... 171819 ... 464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET