Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Büyükşehir Belediyesi 2019-2024 Dönemi Çalışmaları
« önceki   123 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
Murat Ds
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 13:35

Köprünün üçte biri bitmedi. İsim konusu şimdi tartışılacak bir şey değil. Yukarıdaki paylaşımda gerçeği yansıtmıyor. Abidin Dino Köprüsü olabileceği konuşuluyor.

Murat3534
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:24

Twitter'da her gördüğünüze inanmayın.
O paylaşımı yapan provokasyon peşinde.
Kullanıcı adına bakınca hemen anlarsınız hangi partiden olduğunu.
Ortaya öyle yalanlar atıyorlar ki acınacak haldeler.
ATM den maaş alan binlerce kişi var dedikleri gibi.
Ülkedeki muhalifler nasılsa inanır sallayın bol keseden.

Misafir c24

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:44

Belediyedekilerin hepsi çalışıyor zaten buna kadir bile inanmaz

ads 1940
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:52

Yeni başkanlı yeni dönem hayırlı olsun.

Alıntı:
Devlet bahçeli köprüsü stadyuma ulaşım açısından faydalı bir köprü. Stadyum açılmadan bitirir umarım başkan. Ayrıca köprünün ismini de değişir umarım.

Evet isim mutlaka değişmeli Ozan Arif Köprüsü olabilir ama tamamlanması için para lazım.

Misafir 1c7

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 14:59

Ozan Arif kimdir, ads 1940, Chp’ye yakın birimi Ozan Arif söylermisin, yoksa Devlet Bahçeli’ye ithafen yazdığı küfürlü sözler nedeniylemi Ozan Arif’in adını verilmesini istiyorsun, çok ahlaksız ve çok ayrıştırıcı işler içine girilirse o zaman Adana bir 5 yıl daha kaybetmiş olur, bu da Adana’ya kaybettirir, Adana’da Milliyetçi Ülkücü nüfus sayısı azınsanmayacak kadar çoktur, onları rencide edecek kıracak işlerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum.

Misafir 9b2

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:00

Bence adı değişmemeli.

Kirli siyasete karşı temiz siyasetin galip geldiği şu ortamda, en güzel yanıt bu olur.

Köprünün adı, Devlet Bahçeli kalmalı.

Murat Ds
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:01

Adanalılara anketle sorulmalı.

Misafir 1c7

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:09

ads 1940 senden özellikle Ozan Arif ismini neden o kadar çok istediğini öğrenebilirmiyim, Adana’lı olmayan ve Adana ile yakından uzaktan bir bağı olmayan birini neden ismini daha önce Devlet Bahçeli köprüsü konan bir köprüye istiyorsun, cevap verirsen sevinirim

lance12
6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 15:51

Ozan Arif kimdir ve niye isteniyor diye soruyorsunuz da Bahçeli kimdir ?? Adanaya ve Adanalıyla ne bağlantısı ne faydası ne işi vardır ?? Bir parti başkanının adının konması kadar saçma bir şey olabilir mi ? Kılıçdaroğlu köprüsü koysalar adını ne düşünürsünüz ?

Belediye meclisinde de fazlayız boşuna umutlanmayın, kenan evren bulvarının ismini de bahçeli bulvarı yapmaya çalışmıştı sözlü belediye meclisinden veto yemişti. Yani seve seve değişecek o isim

Misafir 2a9

6 ay önce - Sal 16 Nis 2019, 16:14

lance 12 ben şimdiye kadar hiçbir zaman olaylara ideolojik bir şekilde bakmadım, siyasi isimlerin bir yerlere konmasını ben hiçbir zaman doğru bulmadım, ama malesef geçmişten bu yana her zaman siyasi isimlerin isimleri bir yerlere verilmiş olmasıdır, benim asıl doğru bulmadığım şimdiye kadar ses çıkarmayanların bir anda siyasi ittifak kurdukları isimlerin karşıya geçmesinden dolayı 360 derece dönüp karşı taraf göstermeleridir, Devlet Bahçeli bu memlekete ne yaptı diyorsunuz o zaman bende isimleri bir çok yere verilen siyasilerin bu ülkeye ne kattıklarını sana soruyorum.

sayfa 2
« önceki   123 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET