Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 783
furkan36
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 15:46

HDP Mansur Başkan'ı istemiyormuş.

Alıntı:
HDP'DEN MANSUR YAVAŞ ÇIKIŞI: ASLA OY VERMEYİZ!

HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Tuncer Bakırhan, muhalefetin çıkaracağı cumhurbaşkanı adayına ilişkin yaptığı açıklamada: "Ankara Belediye Başkanı'nın ismi tartışılıyor. Asla ve kat’a ilkelerimizle ters düşen bir adaya oy vermeyiz. Erdoğan’dan ne farkı var?"

Demek ki neymiş, Mansur Yavaş adaylığı hak ediyor.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 15:49

CHP'ye haber çakıyor. Mansur olmasın diyor.
CHP aksi bir karar alamaz.
Hdp'nin emir eri konumundalar.

Alıntı:
Erdoğan’dan ne farkı var?

Demek ki Erdoğan hak ediyor

1Necati
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 22:22

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, yenileme çalışmalarının sürdüğü Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi’nin (AŞTİ) son halini gösteren bir video paylaştı. Yavaş Paylaşımında “AŞTİ bambaşka oluyor. Yüzde 90. Kütüphane, sergi alanı, çocuk oyun alanı, toplantı alanı, ofis. Çok yakında” ifadelerini kullandı.

ABB Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından yenileme çalışmalarının sürdüğü AŞTİ’nin son halini gösteren bir video yayımladı.

Ankara'ya hayırlı olsun.

Kaynak: https://www.google.com/amp/s/www.vitrinhaber.com/ ...35364.html

Edit: sitemize yakıştıramadım diye eksi veren şahıs pardon ama neyi yakıştıramadın? Ankara'ya bir hizmet yapılmış bende bunun haberini paylaştım! Yakıştıramadığın nedir?

En son 1Necati tarafından Sal 29 Ksm 2022, 22:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Deniz Zeybek
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 22:24

mahmut11
2 ay önce - Sal 29 Ksm 2022, 22:26

Alıntı:
Demek ki neymiş, Mansur Yavaş adaylığı hak ediyor.

hdp sizinkiye ancak belediye başkanı olacak kadar vize vermiş işte

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cmt 03 Arl 2022, 22:07

Bu adam rozetsiz başkanım demedi mi ?
Beni siyasi mecralarda göremezsiniz demedi mi ?
Adam meclis toplantılarına gelmiyor ama CHP toplantısı kaçırmışlığı yok
Yine sözünde durmadı.
Kendi işi haric her yerde

Bashkent 06
1 ay önce - Sal 06 Arl 2022, 23:50
Mansur Yavaş, Cumhurbaşkanlığı adaylığına göz kırptı

Altılı Masa'nın adayının kim olacağı merak konusuydu, Mansur Yavaş'tan dikkat çeken bir açıklama geldi. Yavaş; 6'lı masadan adaylık görevi gelirse kabul edeceğini söyledi.

Altılı Masa'da Cumhurbaşkanı adayı muamması sürüyor. CHP lideri zaman zaman kendisinin aday olacağını söylede de henüz net bir adım atılmadı. Tartışmalar devam ederken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, adaylığa göz kırptı. Mansur Yavaş gençlerle bir araya geldiği panelde Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili yöneltilen soruyu cevapladı.

ADAYLIĞA GÖZ KIRPTI

Üniversite öğrencileri ile buluşan Mansur Yavaş, "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusunu, açık kapı bırakarak cevapladı. "Bu soruyu duymamak için hiçbir yere gitmiyorum" diyen yavaş salondakileri güldürdü. Mansur Yavaş sonrasında şu ifadeleri kullandı: "Şöyle, çocuklar sağ olun. Sizlerin teveccühü, güzel bakan güzel görürmüş ama bizi Ankara halkı Ankara için seçti ve hizmet etmemizi bekliyor. Bizden başka bir görev istenirse biliyorsunuz bu 6'lı masanın görevi. Biz ne derlerse ona uyacağız ama çok samimi olarak bir şey söyleyeceğim. Hem 6 milyonluk bir şehirde belediye başkanı olacaksınız, hem de korumasız, rahat bir şekilde halkın içerisinde gezebileceksiniz. Daha bundan büyük makam da sanmıyorum, bunu açık açık söyleyeyim."

https://www.memurlar.net/haber/1049046/mansur-yav ...irpti.html

Deniz Zeybek
1 ay önce - Çrş 07 Arl 2022, 11:22

Kılıçdaroğlu ikna edilmiş.
Neyse en azından Ankara kurtulacak

Rüştü BAKMAZ
1 ay önce - Çrş 07 Arl 2022, 11:41

Mansur efendi şöyle demiş:

Alıntı:
çok samimi olarak bir şey söyleyeceğim. Hem 6 milyonluk bir şehirde belediye başkanı olacaksınız, hem de korumasız, rahat bir şekilde halkın içerisinde gezebileceksiniz. Daha bundan büyük makam da sanmıyorum, bunu açık açık söyleyeyim."

Bütün kötüler, teröristler, anarşistler sizin tarafta olunca elbette kimse kılına zarar vermez, rahat rahat dolaşırsın. Bir kez olsun memleket için işe yarar, faydalı bir iş yap, bir cümle söyle de gör bakalım neler yapıyor seni bugün alkışlayan kitle...

Mesele 'mavi vatan yayılmacılıktır' demek ülkeye ihanettir de de gör neler oluyor, neler yapıyorlar sana.

Çağrı G
1 ay önce - Çrş 07 Arl 2022, 11:41

Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanlığı adayı kendisi ve Türkiye halkına milletine hayırlı olsun.
Akıllı bir seçim oldu. Ben eksik yanlarının çok olduğunu düşünsem bile halk nazarında bu eksikliklerin bir karşılığı yok. Hitabet sanatının zayıf olması bence en önemli handikabı. Proje ve yenilik adamı da değil.
Cumhurbaşkanlığı süresince ılımlı bir politika sergileyip biraz geri planda kalacaktır.

Akıllı bir seçim oldu dedim, bunun gerekçesini şu şekilde açıklamak isterim. Mansur Yavaş, Kemal Kılıçdaroğlu'na göre sağdan çok daha rahat oy alacak bir isim. Zaten Chp seçmeninden de kolay kolay fire vermez. Mhp'den 3-4 puan alacağını düşünüyorum. Bu da 2.turda 6-8 puan anlamına gelir ki seçimi kazandıracak faktör de zaten bu. Erdoğan yerine Yavaş'a gidecek 3-4 puan 6-8 puanlık bir getiri sağlayacak. İyi Parti seçmeni Kılıçdaroğlu'na oy vermeyebilirdi ama şimdi Mansur Yavaş için hem oy verecek hem de çalışacak. Zaten Ümit Özdağ da adayımız Mansur Yavaş olsun demişti. Muharrem İnce de 2.turda tercihimiz neden Mansur Yavaş olmasın ki demişti. Bu dediklerim Ak Parti'yi yalnız bırakıyor. Tek başına veya yarım Mhp ile zaten 50'yi alması mucize olan Erdoğan için tehlike çanları çok yüksek sesle çalıyor.

sayfa 783
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet