Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 782
Yunus65
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 10:30

Bize Atatürkcü Milliyetci Başkan değil. Çalışan Ankaranın hakkını veren bir Başkan lazim. Şu saatden sonra Mansur Yavaşdan desteğimi çekiyorum. Başından beri destekliyordum ama malesef gelişmeler iş yapmamazlık beni derin hayalkırıklığına uğrattı. Park Bahçe gibi şeyler beni tatmin etmiyor. O beğenmediğiniz melih gökcek bilebe yılda 30 adet köprülü kavşak yapıyordu. Mansur beyin dürüstlüğünden şüphem yok ama malesef çok pasif bir Belediye Başkanı

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 10:41

Çalışma ve proje ortaya koyma 2/10
Demagoji 9/10
Reklam 8/10
Mış gibi göstermek 8/10

murad_1299
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 11:30

İhaleleri canlı yayınlaması takdire şayan bir şey. Yıllar sonra yapılan metro ihalesi çalışmaları da sevindirici. Fakat,

Aski de para yok denilip konser üzerine konser yapılmasını ise doğru bulmuyorum.

Bir daha ki seçime Turgut başkan aday olmalı Ankara'da.

Murat cyln
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 11:36

Alıntı:
İhaleleri canlı yayınlaması takdire şayan bir şey. Yıllar sonra yapılan metro ihalesi çalışmaları da sevindirici. Fakat,

Aski de para yok denilip konser üzerine konser yapılmasını ise doğru bulmuyorum.

Bir daha ki seçime Turgut başkan aday olmalı Ankara'da.

İhalenin canlı yayınlanması objektifliği ifade etmez. esas önemli olan ihale şartnamesi ( mesela 1,50 ile 160 boy arası, esmer 70-75 yaş arası derseniz ihaleye katılım kısıtlanmış olur.

Çağrı G
2 ay önce - Cum 11 Ksm 2022, 11:43

İhale, en iyi teklifi verenin kazandığı bir müessese değil.
İhale canlı yayınlanır, onda bir artı yok. İsteyen zaten ihaleyi kameraya alma hakkına da sahip.
İhale değerlendirme aşaması şeffaf olmalı. 1 kişi en iyi teklifi verir, diğer kişi çok kötü bir teklif verir. İhaleyi en kötü teklifi veren kişi veya kurum da kazanabilir. Burada komisyon kararı önemli. Yoksa Ankara'da 3.en iyi teklifi veren firmanın kazandığı ihaleler de var. Birisi hatta milletvekili.

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cmt 12 Ksm 2022, 19:20

Rant diyerek Keçiören ilçesinde kentsel dönüşüm izni vermeyen M.Yavaş utansın

Deniz Zeybek
2 ay önce - Cmt 19 Ksm 2022, 13:44

Yüzde 50 indirim kararını uygulamayan Mansur Yavaş'a verdiğim oy haram olsun.
Suya kafa zammı da yapılıyor.
Haram zıkkım olsun.
Bir de dünyayı yıktı suya indirim kararı alındı diye.
2 aydır demagoji yapıyor. Sanki indirimi uyguladı da.

2 M3 fazla harcamışım. 79 lira fazla gelmiş.

Yüzde 50 indirim ne zaman uygulayacak ?

Uygulamayacaksa niye 2 aydır demagoji yaptı.

MeteHan!
2 ay önce - Pzr 20 Ksm 2022, 11:32

Mansur Yavaş TSK operasyonuna hala destek mesajı atmadı.

Ajanstan onay bekliyor galiba

Mustafa853
2 ay önce - Pzr 20 Ksm 2022, 11:52

Hangi partiden Belediye Başkanı ona bak.

"Her evden bir oy HDP'ye (PKK'ya), bir oy CHP'ye" diyen bir partinin, "HDP barajı geçsin, pilav dağıtacağım" diyen bir partinin, Selo saygın siyasetçidir diyen, biz pkk'ya da geçmiş olsun'a da gittik diyen, HDP ile birlikte TSK tezkeresine hayır diyen bir partinin, HDP'li Hasip Kaplan tarafından "Seni öyle bir rehabilite ederiz ki feleğin şaşar..." azarını işittikten sonra sus pus olan Mansur Yavaş'tan bahsediyorsunuz.

Biz Mansur Yavaş PKK oylarıyla seçildi, diyet borcu var dediğimiz zaman bize ağzından salyalar saçarak saldıran sözde milliyetçi, özde gizli pkk sevici sahıslar, Gürsel Tekin'in Kılıçdaroğlu'nun talimatı ve onayı ile "HDP'ye (PKK'ya) Bakanlık verilebilir" sözü ile başlayan tartışmada, CHP milletvekili Barış Yarkadaş'ın milliyetçilik taslayan İP'lilere "haddinizi bilin, beni konuşturmayın" dedi

Barış Yarkadaş

Deniz Zeybek
2 ay önce - Pts 21 Ksm 2022, 21:04

Kendi kendini rezil eden adam.
Meclis karar alsa da ben uygulamayacağım diyor
Vatandaş bunun hesabını sorar

sayfa 782
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet