Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 760
Altan Mete
1 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 19:47
Kent tarihi turizme de geleceğe de ışık tutuyor.

Kent tarihi turizme de geleceğe de ışık tutuyor.

Arkeopark Projesi kapsamında gerçekleştirilen restorasyon çalışmaları ile Antik Roma Dönemi'ne ait birçok esere rastlanıldı.

Tarihi buluntuların saptandığı bölge bilimsel kazılara da ışık tutarak Arkeopark hâline dönüştürülecek.

📚 İstasyon Kütüphane Hizmetinizde

Kızılay Metro İstasyonu’nda başlattığımız “İstasyon Kütüphane” projemizin ikincisi Dikimevi ANKARAY İstasyonu’nda hizmete açıldı. Başkentliler kütüphanenin ücretsiz kitap hizmetinden de yararlanabilecek.

Altan Mete
1 ay önce - Çrş 29 Hzr 2022, 19:07
3. Yıl Yeni Projelerimizin Temel Atma, Açılış ve Tanıtım Töreni - Tan TAŞÇI Konseri

3. Yıl Yeni Projelerimizin Temel Atma, Açılış ve Tanıtım Töreni - Tan TAŞÇI Konseri

mahmut11
1 ay önce - Prş 30 Hzr 2022, 22:55

Şimdi troller propaganda yapıyor ama Ankarada gerçekler çok farklı ne yazık ki.
Türk solu pisliktir. Yönettikleri kent REZİL HALDE.

Sevgili kuzucuklarım
20 tane heykel yaptırdık.
Ankaranın alt yapısına hiç bir şey yapmadık.
Ama olsun.
Heykel yaptık ya.
EŞŞEK HEYKELİ
Tamam mı kuzucuklarım?

İmza:
Başgan Amcanız.

Ahmt_1905
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 14:11

Sen ne halta yarıyorsun o zaman ne diye o koltukta oturuyorsun. devlet zaten yardımını yapıyor. 4 yıldır ne yaptın niye uyudun.

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 14:28

Ha ha ha geleceğin Cumhurbaşkanı adayı

MeteHan!
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 14:39

Mansur ne işe yarar peki
Ankara havası oynamaya mı?

mahmut11
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 20:45

iyi bari. derdinizi PERVİNe anlatın dememiş

Beyinlerini Pervin yönetiyor.

oguzbuyuka
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 20:52

Kastamonu'da da sel oldu, partisine bakmadan doğal afettir diye üzüldük, Ankara'daki selde kayıplarımız var, particilikten insanlıktan çıkmış bir kısım zil takıp göbek atıyor. Yazık size. Ki 25 yıl Ankara'yı yönetip dere yataklarına imar veren jeliboncu pudra şekerciler bunlar. Ben Allah'ın izniyle tüm zulüm dönemlerinin sonu olduğunu düşünüyorum. Sizin hayasız iftira zulmünüz de bitecek Allah'ın izniyle.

En son oguzbuyuka tarafından Cum 01 Tem 2022, 20:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmut11
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 20:52

3 senedir Ankara sizde. üzgünüm.

Şu zulüm mubabbeti nedir? fetö ablalarının argumanları bunlar. yakında hapisteki motorlara da gönderme yaparsınız.

oguzbuyuka
1 ay önce - Cum 01 Tem 2022, 21:00

Bak gene iftira, bu iftira zulmünüz bitecek, bu iftira zulmünü Ergenekon'da Balyoz'da size öğreten fetö zaten, çok iyi ders almışsınız, çoğunuzun kökünü araştırsak kripto fetösünüz zaten.

sayfa 760
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet