Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 737
alp_numan
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 01:23

mansur yavaş oy veren biri olarak melih gökçekle mansur yavaşı kıyası bırakın mehmet altınsoy ve karayalçın bile mansur yavaşı sollar..varsa yoksa çiftçi..yaşamkentte, eryamanda , bağlıcada çoğu caddede yön tabelaları yokken adam metro ekranlarında köy yollarının tabelalarını yeniledik diye reklam yapıyor..mansur yavaş cumhurbaşkanı olsun ülkeyi batırmazsa ben birşey bilmiyorum..çok egolu biri..benden demesi..

canpolatt
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 08:35

Alıntı:
.mansur yavaş cumhurbaşkanı olsun ülkeyi batırmazsa ben birşey bilmiyorum

Ülke şuan zaten batıyor sen nerede yaşıyorsun?

aybars1910
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 13:33

Geldiğinden bu yana Ankara ile alakası olmayan, Gece gündüz sosyal medya siyaseti yapan CHP li Mansur Yavaş ın Geçmişi sildim söylemi manidar...

Başbuğ Atatürk e Atatürk demeyi ret eden Canan, Terör örgütü Mlkpm başkanına selam gönderen şahsa Sonuna kadar destek olduğunu dile getiren CHP li Mansur Yavaş...

CHP İstanbul mitinginde Her yer Kandil her yer Direniş sloganları eşliğinde podyumda el sallayan CHP li Mansur Yavaş...

Biz Ankara Bebeleri ile Ne Vicdani, Nede tarihsel bir bağı kalmadığı anlaşılmıştır...

Umarim yakın zamanda Ankara işgal altından kurtarılır..

Goool Rifki
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 14:43

treune80
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 19:07

Mansur geldiğinden beri Ankara'daki yürüyen merdivenler hiç olmadığı kadar arızalı. Bu adam ya belediyecilik bilmiyor ya da liyakatsiz kişileri çalışan olarak doldurup insanların siniriyle oynamaya çalışıyor. Hep liyakatten bahseden Mansurla belediyecilik anlamında doğru giden ne var?

Cemoli D18
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 19:38

Alıntı:
canpolatt

Mansur Yavaş sayesinde Ankara hizmet gördü. Allah razı olsun.

İftira ve karalama kampanyası yürütenlerin tek amacı parti fanatikliği yapmak.

Geçen 3 yıllık sürede neler yaptı?
Aklına gelenleri yazabilir misin?

Mustafa853
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:02

Alıntı:
CHP İstanbul mitinginde Her yer Kandil her yer Direniş sloganları eşliğinde podyumda el sallayan CHP li Mansur Yavaş...

Ekrem vız geldi, fos çıktı, tırıs gitti. Ekrem'in ipini elinde tutanlar ipini çekince, Ekrem'in trolleri Mansur'u parlatmaya başlamışlar.

Mansur parlatsan ne çıkar. Corona bitti, Mansur artık ucuz şovlarda yapamıyor.

Daha 3 projesini sayamayan birisini, tek özelliği susmak olan birisini, konuştuğu zaman batan birisini parlatsan, arkasında troll ordusu dursa ne olur.

Mansur ile Ekrem'i kıyaslasan, çap olarak Ekrem 5 tane Mansur eder. Ekrem'in ederinin ne olduğu ortada ise varın Mansur'un ederini siz hesaplayın

Mustafa853
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:09

Alıntı:

Mansur Yavaş kendisi 3 proje sayamıyor ki, onlar saysın.

aybars1910
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:14

Altan Mete
2 ay önce - Cmt 28 May 2022, 22:38

Yine belli hesaplardan toplu saldırıya, sabotaja başlamışsınız.

Alıntı:

Peki sen kendi adayının 3 projesini sayabilir misin? Öyle ya, 100'lerce sayfayı gezinmeyip son sayfaya bu lafı sıkıştırmak ne kadar acı.

En son Altan Mete tarafından Cmt 28 May 2022, 22:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 737
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet