Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 709
Cengiz.
5 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 21:22

Amerika, gidiyor Taliban la görüşüyor Dışişleri Bakanı seviyesinde. Amerika da kimse "Siz teröristle görüşüyorsunuz" demiyor. Amerika görüştükten sonra herkeşçe meşru oldu.
Türkiye ilk konuşssaydı, terör destekçisiydi şimdi.
Türkiye silah bırakması için o dilinize taktığınız Oslo yu yapıyor. Ama Amerikalıların yaptığı gibi anlayışla karşılamıyorsunuz. Hayır ne istiyorsunuz o bile belli değil. Şimdi de gitmiş Kandil in aparatlarıyla gizlice ortaklık yapıyor muhalefet.
Millet herşeyi görüyor. Yeri zamanı gelince alacaksınız cevabınızı. Sabır sadece.

Alıntı:
Ayrıca yerel seçimlerde Osman Öcalan ile ilişki kuruldu.

Osman Öcalan, PKK nın hedefindeki birisiydi. Hatırlatırım.

Üstün Kısa
5 ay önce - Çrş 19 Oca 2022, 22:37

Son 4 sayfadır konu dışı konuşma var. Burada Mansur'un yaptıkları veya yapmadıkları konuşulacağında, 6-7 yıl önceki süreç tartışılıyor.

ali dostbey
5 ay önce - Pzr 23 Oca 2022, 01:32

Melih Gökçe dikkat çekici bir tweet atmış

Muhammet Şerif
5 ay önce - Pzr 23 Oca 2022, 02:56

Birçok il ve ilçede bulundum. Mansur bey kadar pasif bir belediye başkanı görmedim.

yunusemresahin94
5 ay önce - Pzr 23 Oca 2022, 09:32

2024'te ankara adayları kim olacak? onu çok merak ediyorum

MeteHan!
5 ay önce - Pzr 23 Oca 2022, 11:28
Mansur Yavaş Hizmette YAVAŞ

Mansur şov yapıyordu, şimdi Ankara kar esareti altında.

CHP sadece şov yapar, Tweet atar, algı yapar

Aslında çürüktür, iş bilmezler

furkan36
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 10:11

Helal olsun be Mansur başkan.

(+)

Alparslan oguz
5 ay önce - Çrş 26 Oca 2022, 16:48

Vicdanını sevdiğimin sözde sosyal (!) sözde demokrat (!) sözde halkçı (!) ... özünde dibine kadar şahsi menfaatçileri....
Sözde Rant var diye imar planını kurulu çarklarla iptal teşviklerine gidip toprak sahiplerinin toprağını asıl rant sahipleriyle pay edildiğinde HANGİ ÇOCUĞUN YATAĞA AÇ GİRDİĞİNİ HANGİ ÇOCUĞUN BABASININ EV SAHİBİ OLAMADIĞINI
sözde hukuk (!) aydın (!) bilmiş (!) demokrat (!) sosyal (!) birikimle bir CEVAP VERİLSİN İSTERİM

AMA ŞUNA EMİNİM sözde sosyal (!) sözde aydın (!) (bir de aydın ne demekse ???) sözde halkçı (!) sözde demokrat (!) özünde iptal edilen imar alanlarının iptalinden gelen rantı kendine devşireniin ve kayırdıklarının elimizden hile ile alınan topraklarımıza dikilen konut ve ticari alanlarından kendi ÇOCUKLARI YATAĞA TOK GİRİYOR VE BABALARININ KENDİLERİNE AİT EVLERİ VAR HATTA O KADAR Kİ BU EVLERİ GİDİP KARDAŞININ AKRABASININ ANASININ ÜSTÜNE YAPIP HAKKIMIZIN YENDİĞİNİ SAKLIYORLAR diye düşünüyorum...

treune80
5 ay önce - Cum 28 Oca 2022, 22:14

Çapsız Mansur köpekseverler için PR yapmayı bırakıp şehrin sorunlarına odaklansa proje yapsa öveceğiz ama ısrarla popülizm yapıyor

Muhammet Şerif
5 ay önce - Cmt 29 Oca 2022, 09:13

Çapı, kalibresi, kütlesi o kadar

sayfa 709
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet