Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 435
can0634
1 ay önce - Cmt 19 Eyl 2020, 16:52

Alıntı:
O arkadaş da PORTAŞ'ın yeni kurulduğunu yazmış ki doğru değil, daha önceden de var olan bir şirket

PORTAŞ yeni kuruldu dememiştim zaten ben PORTAŞ Asfalt yeni kuruldu, asfalt üretimine yeni başladılar. PORTAŞ daha önceden başka işler yapıyordu ama PORTAŞ Asfalt üretim tesisleri son dönemde kurulmaya başlandı.

OkanY
1 ay önce - Cmt 19 Eyl 2020, 16:55

Kendi aranızda bile çatışmaya başladınız. Kalkmışlar hala yanlışı savunmaya çalışıyorlar.

Tacettin Bölükbaşı
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 01:30
Kim utanacak?

Seçim öncesi iş insanı Necmettin Kesgin'in şikayeti üzerine açılan davanın ardından Yavaş'a yöneltilen suçlamaları hatırlatan Açıkel, "Hatırlayın lütfen seçim öncesi ne olmuştu? Mansur Yavaş'ın ne dolandırıcılığı, ne hırsızlığı ne de sahtekarlığı kalmıştı.

İş resmen haysiyet cellatlığına kadar gitti. Ve bugün Mansur Yavaş, davadan beraat etti. Daha trajik olanı söyleyeyim mi size? Bu suçlamaları Yavaş'a yönelten Necmettin Kesgin şimdi aranıyor. Peki ne olacak? Sizce kim utanacak?" diye sordu.

Duha06
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 08:49

Kusura bakmayın da beraat etmesi insanı temize çıkarmaz bu ülkede neler neler oluyor. Önemli olan ilahi adalet ve Allah c.c kimsenin yaptığını yanına bırakmaz.

Hamza Halit
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 08:57

Ankara barosunun fahri başkanı gibi bir şey. İsteyen araştırır bunu. Barocu avukatlara eylemlerde büyük desteği var. Hukuk ve siyasetin iç içe geçmiş halinin bariz örneği. Mesela en çok merak ettiğim şey. Bu belge dolaşıyor her yerde gizli değil. 2016 yılında 3176 lira matrah beyan etmiş. 476 lira vergi ödenmiş. Bu belge sahte mi? Sahte ise Mansur Yavaş neden yalanlamadı? Gerçek ise neden adalet tecelli etmedi? Bu başlıkta belediyecilik faaliyetletri konuşulmalı ama siz gündeme getiriyorsunuz bunu. Doğrusu konuşulacak faaliyet de yok.

Canerizm
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 09:22

Alıntı:
Kusura bakmayın da beraat etmesi insanı temize çıkarmaz bu ülkede neler neler oluyor. Önemli olan ilahi adalet ve Allah c.c kimsenin yaptığını yanına bırakmaz.

Dinimizde de gözümüzle görmediğimiz bir suçu kabul etmek doğru mu sizce

Bu yapılan iftiradan başka nedir en azından t.c mahkemesine yeterli belgelerini sunmuş ve beraat etmiş biri hakkında böyle konuşmakta yanlış

Eğer buna rağmen hala savunuyorsanız dicek tek söz düşer

Gözleri var görmezler kulakları var duymazlar
Başka da diyecek bir laf bulamıyorum

Hemde suçlayan kişinin dosyası bu kadar kabarık iken

Tacettin Bölükbaşı
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 12:38

Alıntı:

Senin kişiliğin bu kadar adama demediğini bırakmamışsın geçmişte şimdi aklanmış hala iftira peşindesin.
Bir kimse, bir mümin hakkında olmayan bir şey söylerse, iftiraya uğrayan kimse, onu affedinceye kadar, Allahü teâlâ onu Cehenneme sokar senin de yanına kalmaz !

can0634
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 12:49

Alıntı:

Yani siz diyorsunuz ki, yargı, adalet, mahkeme boşuna var,mahkeme ne karar verirse versin ben inanmak istediğime, bir yalana inanmaya devam ederim, Mansur Yavaş sahte senet düzenlemiştir bana göre diyorsunuz. Mahkemeleri kapatalım gitsin o zaman, herkesi suç işlediğinde hesabını diğer tarafa geçince verirsin deyip bırakalım.

refik7070
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 20:31

İhaleyi yapan kim Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihaleyi alan kim Ankara Büyükşehir Beledisinin şirketi Belpa.

Hangi parti olursa olsun böyle ihaleler kanuna da mantığa da vicdana da aykırıdır.

İhaleyi yapan kurumun en yüksek amiri Mansur Yavaş Belpanın amiri kim Mansur Yavaş böyle bir ihale olmaz ve olmamalı.

Madem yemeği kendin yapabiliyorsun neden ihale ediyorsun?

Hamza Halit
1 ay önce - Sal 22 Eyl 2020, 22:28

Bir grup trol önceki mesajları okumamış diye eksi vermiş bana.
Döndüm okudum. Şu belgenin açıklamasına hiçbir yerde denk gelmedim: https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/03/13/mansu ...rgi-oduyor

Bu belge sahte mi gerçek mi? Gerçekse Mansur Yavaş ceza almalı. Sahte ise Mansur Yavaş bunu yalanlamalı. Oysa ne ceza alıyor ne de yalanlıyor. Bu nasıl bir paradoks anlaşılmaz.

sayfa 435
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet