Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 431
Canerizm
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 16:00

sen devam et böyle bu partizanlığın nereye kadar devam edicek mahmut efendi
iktidara yakın kanal ve gazetece bile 'başarı grafiği sürekli olarak yükselen mansur yavaş işine odaklandığı için ona her kapı açılıyor diyor' sen hala neyin derdindesin

mahmut11
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 16:57

Çalışıyor olup olması değil ki mesele.

Milliyetçi taklidi yaparak kapalı kapılar arkasından karanlık hdp ittifakı ve ödenecek diyet merak konusu.

Canerizm
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 17:17

Alıntı:
Milliyetçi taklidi yaparak kapalı kapılar arkasından karanlık hdp ittifakı ve ödenecek diyet merak konusu.

Mahmut şuanki chp den bende memnun değilim olaylara parti bazından değilde kişisel olarak bakarsan mansur yavaşın
ekrem imamoğlu ve tunç soyerden siyasi duruş bakımından çok farklı olduğunu anlarsın
ekrem ve tunç gibi hdp sempatizanı bir kişi değil çakma milliyetçi olduğunuda düşünmüyorum

mhp deyken neyse şimdi chp deyken de öyle

sadece bulunduğu parti chp çok yanlış kişilerle ittifak halinde
istanbul ve izmirle kıyaslarsak çok farklı ankarada işler yiğidi öldür ama hakkını yeme

mahmut11
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 20:03

İzmir'i bok götürüyor, çalışmıyor, ama kazanıyor.
Bu da öyle.
HDP ile ittifak olmasa kazanamazsınız.

Alıntı:
Ankara'dan km'lerce uzakta yaşayıp şahsî menfaatlerinden dolayı ona buna sallayarak intiba oluşturabileceklerini zannedenler boşa kürek çekiyorlar.

Dimi
Tıpkı siteye şirin gözükmek için muhafazakar gibi davranıp 10 bin mesajı devirince devlete sallayan üyeler gibi.

murad_1299
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 20:07

haddini bil benim burda kaç mesajımın sonunda Allah devletimize zeval vermesin diye yazıyor

Benim salladığım kan emici menfaat çeteleri rahatsız oluyorsan bilemem.

mahmut11
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 21:58

Alıntı:

haddini bil benim burda kaç mesajımın sonunda Allah devletimize zeval vermesin diye yazıyor

Benim salladığım kan emici menfaat çeteleri rahatsız oluyorsan bilemem.

Asıl sen mesajı niye üstüne alındın
Adın geçmedi ama?

can0634
1 ay önce - Cum 18 Eyl 2020, 13:28

Mansur Yavaş hakkında 'Görevi kötüye kullanmak' suçundan dava açılmıştı , o davadan beraat etmiş.

Alıntı:

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş hakkında açılan “görevi kötüye kullanmak” suçundan beraat etti, "kişilerin huzur ve sükununu bozmak” suçu ise şikayet yokluğundan düşürülmesine karar verildi. 

Kamuoyuna “saygın iş adamı” olarak tanıtılan fakat hakkında sahte senet düzenlediği için resmi belgede sahtecilikten 4 yıl, şantajdan 1 yıl 3 ay ve özel hayatın gizliliğini ihlalden 1 yıl 3 ay olmak üzere toplam 6 yıl 6 ay hapis cezası alan Necmettin Kesgin ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş arasındaki "görevi kötüye kullanmak", "kişilerin huzur ve sükununu bozmak" suçlarından açılan davanın sekizinci celsesi Ankara 33. Ağır Ceza Mahkemesinde görüldü. Yeniçağ muhabiri Berkay Bigeç'in özel haberine göre mahkeme, ikinci celsede Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı vareste tutmuştu. Yavaş davaya katılmadı. 

BERAAT ETTİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ın mesaj göndermek suretiyle kişilerin huzur ve sükununu bozduğu iddiasıyla yapılan suçlamanın altı aylık şikayat süresi geçirildiğinden düşmesine karar verildi. Yavaş’ın üzerine atılı yasal unsurları oluşmayan görevi kötüye kullanma suçundan ise beraatine karar verildi. 
Kaynak Yeniçağ: https://www.reklam_link.com.tr/hakkinda-gorev ...02248h.htm

Ekleme: 6 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan iftiracı Necmettin Kesgin şu an firariymiş, aranıyormuş. Bu iftiracı adamın kuyruğuna takılıp, Mansur Yavaş'a seçim öncesi demediğini bırakmayanlar bu iftiranın, yalanın bedelini nasıl ödeyecek acaba?

Serkan Berk
1 ay önce - Cum 18 Eyl 2020, 13:49

Alıntı:
Mansur Yavaş'a seçim öncesi demediğini bırakmayanlar bu iftiranın, yalanın bedelini nasıl ödeyecek acaba?

Birebir, saygın iş adamını kanala çıkarttılar.

Sonra, adaylık sürecinde açıklama yapacaktı. Merakla bekledim. Kanalların hiçbiri yayınlamadı. Kanalın biri 10 dakika sonra kesti. Hiçbir yerden izleyemedim.

Sitede de neler söylediler neler dediler. Demediğini bırakmadılar. Tek tek göstermek lazım.

Canerizm
1 ay önce - Cum 18 Eyl 2020, 14:17

Gökçeğin gazınla bu cibiliyetsizi tuttunuz biz size ne diyelim ki adamın daha önce den yediği bir sürü halt var

Mansur bey her türlü suçlamalardan ak bir şekilde çıkıyor

Akp 'de Bu kafayla giderse Ankarada 3 seçim boyunca bile kazanamaz

Hamza Halit
1 ay önce - Cum 18 Eyl 2020, 14:55

İlk sayfada yüze yakın projeden bahsedilmiş.
Mansur Yavaş'ın web sitesi kaynak gösterilmiş. Şimdi site kapatılmış. Projelerin neredeyse hepsinden hiç haber yok. Mansur Yavaş çok kilo aldı. Gökçek'ten bile genç ama daha yaşlı gösteriyor. O koltukta oturup herkese bağırıyor. Atatürk değil Mustafa Kemal diyen Canan dışındaki herkese. Başka bir şey yok. Biraz spor yapsın diyetisyene gitsin. Gelecek dönem bir daha seçime girsin. İnşallah yine ve tekrar kazanır. İki dönemin sonunda Ankara'nın nasıl yerinde saydığı daha net görülebilecek.

sayfa 431
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet