Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 430
Kubat Mavitekin
1 ay önce - Çrş 16 Eyl 2020, 22:42

Alıntı:

31 Mart 2019 bu yana 1.5 sene geçti.
Seçimlere kaldı 3.5 yıl yani 42 ay.
Tarih daha erken de olabilir şartlara göre.
Hayal mi gerçek mi görücez yaşayıp.
Ankara el değiştirmek zorunda Cumhur ittifakına geçmeli.

Belediye başkanları memnuniyet araştırmasında durum beklediğiniz gibi değil. Ben ankarada yasamıyorum ama yılda 2-3 defa Ankaraya giderim hizmetlerini şuan için olumlu buldum.Ankara daki akrabalarım mansur yavaş a oy vermediler ama begeniyorlar.

Gediz_001
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 08:36

Ankara da Mansur Yavaş tekrar aday olursa rahat kazanır. Hatta %60 oy alarak kazanir

murad_1299
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:22

Mansur Yavaş'ın karşısına Turgut Altınok'u çıkarırlar.

İkisinin de takdir gören icraatleri var.

Ankara'dan km'lerce uzakta yaşayıp şahsî menfaatlerinden dolayı ona buna sallayarak intiba oluşturabileceklerini zannedenler boşa kürek çekiyorlar.
Gerçi Mansur Yavaş bir daha aday olmayacam demişti.

alp_numan
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:31

Ben Melih Gökçeğe oy verdim sonra baktım istediğim gibi çıkmadı bir daha oy vermedim.son seçimde oyumu yavaş verdim ama bin pişmanım..ankarayı ranta kapattım diye ticareti bitirdi..yollar tüm bozuk..bağlıca çevre yol bağlantısı sürüncemede valla kendi adıma haram olsun verdiğim oy..bu iş sağa sola aşure vermekle olmuyor..

hakan1514
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 12:00

“Çaldı demesinler, beceremedi desinler”
Diye algı yapan MANSUR YAVAŞ’ın

Pislik içindeki havuzların güya bakımı için her ay 335 Bin TL
Ödediğini biliyor musunuz?

İşte havuzların hali ve ödenen paranın belgesi

Buyurun belgesi.
Pislik içindeki havuzlara aylık 335 Bin TL
Toplam 3.580.000 TL ödenmiş.

Yazık Ankara’ya.

Ne diyordu Mansur Yavaş

Çaldı demesinler, beceremedi desinler...

RİSE OF LAVAŞ

can0634
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 13:39

Mansur Yavaş, Adnan Menderes, Fatih Rüştü Zorlu ve Hasan Polatkan'ı rahmetle yad etmiş, verilen idam cezasını kara bir leke olarak değerlendirmiş.

Canerizm
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 13:41

Biraz bi tarafsız bakın olaylara şuana kadar bu sene hangi büyükşehir belediyesinin büyük hizmetleri oldu

Ne AKP ne CHP ne MHP hiçbirinin performansı yeterli değil ülkedeki ekonomik durumlar belli bu dönemde önemli olan paranın düzgün işlerde kullanılması

Siz önce yanlışlarınızı bi düzeltin ondan sonra halkın takdiri ile başa geçersiniz ama AKP li vekilller bu kafada olduğu için çok zor

Her işe muhalefetler ve algı yapma peşindeler
Alın bol bol izleyin okuyun

Su borusu, Otobüs, konusunda AKP grubu engel çıktı
Sonra dan onay verildi bu seferde bakanlıkta takılı kaldı

Berber, sayaç okuma muhabbetine hep algı yapmaya çalıştılar kendi yaptıkları algının içinde kendileri rezil oldu

Ekrem, Tunç, Mansur şu üçlü dikkatlice takip ediyorum Ekremle, Tunç soyeri bende sevmiyorum fakat Mansur yavaş bambaşka biri biraz ABB Twitter ve meclis yayınlarını izlerseniz neler yapıldığını anlarsınız işiniz gücünüz köstek olmak

Goool Rifki
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 14:09

Alıntı:
fakat Mansur yavaş bambaşka biri biraz ABB Twitter ve meclis yayınlarını izlerseniz neler yapıldığını anlarsınız işiniz gücünüz köstek olmak

Sorun burda başlıyor zaten. Ne sosyal medya paylaşımlarını ne de meclis yayınlarını zinhar izlemiyorlar. Sen şimdi bilgi paylaşımı yaptın diye solcu chpli yalaka ve yandaş hatta troll olcaksın daha dur.

tilsimonline

1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 14:58

Alıntı:
Sorun burda başlıyor zaten. Ne sosyal medya paylaşımlarını ne de meclis yayınlarını zinhar izlemiyorlar. Sen şimdi bilgi paylaşımı yaptın diye solcu chpli yalaka ve yandaş hatta troll olcaksın daha dur.

Bu saatten sonra insanı solcu yapar bu troller

mahmut11
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 15:04

Öylesiniz zaten.

sayfa 430
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet