Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 422
aybars1910
1 ay önce - Çrş 22 Tem 2020, 01:51

80 li dönemde Dolmabahçe ve Adana da 2 yara aldım, Halen izleri durur, Ama Ben Ankaragüçlü değilim.....
Stadyuma geçen seçim dönemi 1 kere gelen ve bu Seçim dönemi ile kazandıktan sonra maçlara gelmeye başlayan Mansur Ankaragüçlü....

Kongre üyesi olan ben Ankaragüçlü değilim,....
Anadolu Kartallar derneği üyesi Mansur Ankaragüçlü...

Kulüp paraya ihtiyacım var çağrısında Cebi, Kartları boşaltıp yetmez deyip Nikah yüzüğümü Maltepe de bozdurup Tandoğan a gelen ben Ankaragüçlü değilim...

Şu döneme kadar Hayatında Ankaragücü ile girişimi olmamış Yavaş Ankaragüçlü...

Neyi anlatayım Demir Çene, Kovboy... Cebeci de Rahmetli Ümit Ölmez abimizin olaylardan önce ve sonra sabaha kadar, kahvesini nasıl tahsis ettiğinimi.... Gençlik parkı Çukur da Sabahın 4 ü 5 i nasıl buluşup ateş yakıp, kahvaltı yaptıktan sonra İstanbul emperyalizmi çocukları için 2 ye bölünüp Gar ve Eski Garajlarda pusuya yattığımız günlerimi....

ABC isimleri bizi ilgilendirmez...Siyasi yandaş olanların Ankaragücü ile ilgili yorum veya düşünceleri yanlıdır.. O yüzden Ankaragücü ne faydası olmaz... Ankaragücü ne bağımsız olarak sağlanacak yüksek düzeyde kalıcı, düzenli gelir dışında, kim söylerse söylesin sadece siyasi olarak Ankaragücü nü kullanır.. Ama öyle ama böyle...

Sayın Mehmet, Ankaragücü Ankaranın en önemli markasıdır, Algısıdır...Ankaragücü düşerse Ankara düşer... Ankara da iş adamları versin demişsiniz, o iş adamları İstanbul emperyalizmi Destekçileri dir... Öyle ki eski ATO başkanı ve biricik oğlu Dünya da ve Türkiye de görülmemiş olaya sebep olmuş, İstanbul takımı başkanına ATO olarak Marka ödülü verdikten sonra Ankaragücü bizim rakibimiz açıklaması yapmıştır.. Dünya da ve Türkiye de hiç bir şehrin Ticaret odası başkanı böyle bir şeye kalkışamaz, Anında görevi bırakır.. İstisna Ankara da yaşanıyor ne yazık ki.... Çözüm Belediyenin sürekli para vermesi değil, Bu şekilde yaklaşım geçmişten bu yana siyasi kullanış demektir... Kalıcı ve Sürekli gelir kesin çözümdür...

aybars1910
1 ay önce - Cum 24 Tem 2020, 02:47

Bilindiği gibi geçmiş dönemde bir çok kez eleştirmiştik.... Roma Tiyatrosu yapımı için Eskişehir den Mermer getirilmiş ilk sıra bu mermer ile onarıldıktan sonra Turizm Bakanlığı yetkilileri bu komik uygulama nedeniyle projeden geri çekilmişti...

Beklentimiz, Ankara Belediyesi geçmiş dönemden ders çıkarıp, Gecikmiş projeyi usulüne uygun yerine getirmesi...

can0634
1 ay önce - Pzr 26 Tem 2020, 21:35

Belediye reklam panolarına mali bilgilerin olduğu afişler asmaya başlamış.

ozgurumm
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 11:53

https://www.yeniakit.com.tr/haber/yavasin-peskesl ...57859.html

Detayları okumanızı tavsiye ederim. İnşallah bu ülkenin varlıklarını peşkeş çeken her kim olursa olsun çoluğundan çocuğundan yedi ceddinden çıksın. Gün yüzü göremesinler inşallah.

CHP-İP ve HDP’nin desteğiyle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş’ın şeffaflık vaadiyle canlı yayında yaptığı ihalelerin göstermelik olduğu, yapılan 5 farklı ihaleden hiçbirinin canlı yayınlanmadığı, bu adrese teslim ihalelerden bazılarının da AK Parti dönemine göre 12 kat fazla bir maliyetle gerçekleştirildiği ortaya çıktı.

mert06mert
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 17:46

Alıntı:
İHALELERİMİZLE İLGİLİ YALAN VE İFTİRA İÇEREN YAYINLAR YAPAN KURUMLAR HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI

12 Ağustos 2020 günü bazı havuz medyası kurumları ile sosyal medya trol hesaplarında “5 farklı ihaleden hiçbirinin canlı yayınlanmadığı, bu adrese teslim ihalelerden yabani ot temizliği ihalesinin eski döneme göre 12 kat fazla bir maliyetle gerçekleştirildiği ortaya çıktı” ifadesiyle mesnetsiz ve iftira dolu yayınlar yapılmıştır.

Bahse konu haberde canlı yayınlanmadığı iddia edilen ihalelerin dördü canlı yayınlanmış olup, Ankara Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından takip edilebilmektedir. 12 Mart tarihinde canlı yayınlanmayan ‘8 kalem yazlık mevsimlik çiçek alımı ve dikimi’ ihalesinin ise kaydı tutulmuş olup, teknik bir arızadan dolayı canlı yayınlanamamıştır. İhalenin tam kaydı, bu iftira haberi yapan gazetenin e-posta adresine gönderilmiştir.

Haberde yer alan, eski dönemde yılda 2 milyon 916 bin 569 lira verilerek yapılan “yabani ot temizliği” ihalesinin, bizim dönemimizde 12 kat fazlaya mal olup 36 milyon 162 bin 588 liraya verilerek yapıldığı iddiası ise külliyen yalandır. ANFA Şirketimizin böyle bir ihalesi geçmişte de şu anda da bulunmamaktadır. Yabani ot temizliği işi, firmalara verilen birim fiyatlı poz numaralı işin içerisinde yer almaktadır. 2016-2017 yılında yapılan orta refüj ve yamaçlardaki yabani otların temizlenme işinin değeri yaklaşık 68 milyon TL’dir. 2019 yılında bizim dönemimizde yapılan aynı işin ihalesinin değeri ise yaklaşık 37 milyon TL’dir. Üstelik şirketimiz ortalama yüzde %61 kırım ile bu işi firmalara yaklaşık 14,5 milyon TL’ye yaptırmaktadır. Yani aradan yıllar geçmesine rağmen fiyat yüzde 80’e yakın düşmüş, Ankaralıların ve garip gurebanın hakkı yedirilmemiştir.

Yıllarca yapılan adrese teslim ihalelere alışık olan bu zihniyetin Türkiye’de şeffaflık alanında bir devrim olan “canlı yayında ihale” sistemini eleştirmesi de trajikomik bir vakıadır. Halbuki 31 Mart 2019 tarihinde millet iradesinin yansıması olarak yönetim değişmiş, anlayış değişmiş, parsel ve peşkeş dönemi sona ermiştir. Anlaşılan o ki değişmeyen tek şey, bu yayınları yapanların kararmış ruhları ve vazgeçemedikleri yalan haberleridir.

Bu iftira dolu yayınları yapan basın kurumlarına teknik bir nedenden ötürü canlı yayınlanmayan ihaleyi takip etme fırsatı sunması, Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın ve onun yönetim anlayışının bir başarısıdır. Bu mesnetsiz yayınlar aslında 25 yıldır yapılan ihalelerin “nasıl yapıldığını” ele vermektedir. Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın 25 yıldır yapılmayan şeffaflık uygulamalarını öğrenen bu güruha, hala bu sisteme geçmeyen ve kendilerine yakın zihniyette olan Belediyeleri de takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi şeffaf yönetim anlayışı ile ihaleleri canlı yayınlamaya, görüntüleri kaydetmeye ve yetim hakkını korumaya devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı

http://www.ankara.bel.tr/duyurular/haleler-m-zle- ...aciklamasi

ozgurumm
4 hafta önce - Cum 21 Ağu 2020, 12:24

İlgili hesaptan devamını okursunuz artık.

tilsimonline

3 hafta önce - Cum 21 Ağu 2020, 14:27

ilgili hesaba baktım,ordada bir isim verip onun facebook var demiş, o kişiyi bulup facebook baktım hiç bişi yok

eğer siz yol yapmanın dışında birşeyler bulduysanız buraya yapıştırında görelim.
Belediye yol açabilir yapabilir kimse yolu niye yapıyor diyemez

Belediye işçisinin kamyonunun kepçesinin ev yapma video ve fotoğraflarını merakla bekliyorum .

Sosyal medyada git şurdan bak falan filan diyeceksen itibar etmem, varsa bir delil koyarsın buraya.
Konuşuruz tartışırız.

Duha06
3 hafta önce - Cum 21 Ağu 2020, 19:04

Zsten size göre hep yalandır bu haberler gözünüzle görseniz bile inanmazsınız.

OkanY
3 hafta önce - Cmt 22 Ağu 2020, 15:49

Bir halt yaptığı yok. Bu gereksiz tipin projesi falan da yok. 5 sene oturup eski defterleri inceleyerek geçirecek.

mahmut11
3 hafta önce - Cmt 22 Ağu 2020, 16:32

Okan 2 dönemdir kazanamayan milliyetci aday hd pkk ittifakı sayesinde kazandı.. eski kaybettiklerinin hırsını atamadı hala. Ankara da İstanbul ve İzmir gibi masal ile idare ediliyor..

sayfa 422
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet