Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 421
aybars1910
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 00:27

Ankaragücü Şampiyonlar Liginde oynayacak sözünü vermişti.. Ankaragücü küme düştü.. Ankaragücü düşerse Ankara düşer...
40 sene içinde Ankaragücü 2 kez küme düştü. 1.si Gökçek döneminde, 2.si Yavaş döneminde.. Yavaş hızlı başladı, geldiği ilk sene Ankara nın Marka değerini düşürdü...

aybars1910
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 02:47

Bu haber doğrumu.. CHP li Sinan Aygün ve CHP Meclis üyesi kardeşi, Mimarlar Odası Örgütü ve Mansur Yavaş a karşı açtığı davayı kazanmış...

Mimarlar Odası Örgütü ve Mansur Yavaş ın Kazanması veya kaybetmesi benim için ikinci planda... Bu ikili kazansada, kaybetsede Ankara kaybetmiştir... Ankara da yatırımcı ile kavga eder görüntü çizmesi Ankara ya para girişi ve Yatırımcı girişini durdurdu, Tuik rakamlarına göre hane halkı gelirinde hızla geriye doğru düştü Ankara...

Geçen sene ve Bu sene başı Yazmıştım, Ankara nın gelir problemi oluştu.. Mimarlar Odası Örgütü ile beraber Uygulanan politikalar yanlış.. Bu politikalar ile devam ederse Ankara kaybeder demiştim.. Bundan sonra Yavaş Polemik ve Çalıştırmıyorlar ile Yandaşlarını Trolleri ile etki altında tutup algı oluşturacak demiştim... Bir bir çıktı söylemlerimiz... Hiç bir şey yapmayacağım vaadi Ankara yı küçülmeye devam ediyor hızla... Bundan sonra ki Süreçte inandırıcılığını yitiren Mansur en son çare Siyasi söylemlere başvuracak... Çalıştırmıyorlar algısını yada yalanı ile beraber Siyasi söylemler üzerinden sonuç almaya çalışacak... Yani Ankara kaybetmeye devam edecek....

aybars1910
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 03:54

Bunu Bize değil, Ankaragücü şampiyon olacak, Şampiyonlar liginde oynayacak sözünü verene söyleyeceksiniz... Bırakın Şampiyonluğu, Şampiyonlar ligini, PTT lige düştü...

Biz bir şey söylemiyoruz, Yavaş ın seçim vaadi..

aybars1910
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 04:15

Yandaş olacağım derken gülünç duruma düşmenize üzüldüm...
Mansur Yavaş, Şampiyonluk, Şampiyonlar ligi sözü verip, Takım Ankara nın 1 Numaralı Markası PTT lige düşüyor ve hiç bir tezatlık bulamayıp, sırf yandaş olarak furbolcu oynamadı ne yapsın mı diyorsunuz, Yoksa Futbol endüstrisi veya futbol dan haberiniz mi yok...

Duha06
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 08:16

Yapmayın arkadaşlar koru körüne savunmayın Ankara da işler iyi gitmiyor ne olur dürüst olun tarafsız bakın oy vermiş olabilirsiniz ama pişmanım demekte çok büyük bir erdemdir. Erdem de her insan da olmuyor maalesef.

tilsimonline

2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 17:01

yıllardır otopark olarak kullanılan aşti emek çıkışındaki arsa park olmuş, yıllardır işletme olan ve yıkılmadan hemen önce üstüne birden fazla yapı yapılan ,sonrasında belediye tarafından bu yapılar yıkılan , demir köprünün(balgat) dibindeki arsaya park yapılmış. Bunlar küçük icraatlar fakat halk olarak benim gözüme takılıyor.
Aynı şekilde yıllardır mezarlık içindeki ana yollardan bazıları küçük kalıyordu geçen gördüm genişletilmiş, bu kadar kolay olan bir icraat yıllardır yapılmıyordu.
proje denince benimde aklıma koca koca köprüler metrolar geliyor fakat elde olan ekonomik durum bu

mesela geçen gün duyunca çok güldüm, 4-5 sene önce avm lerin ruhsatını iskanını büyükşehir versin diye yasa çıkarıldı, geçen gün artık ilçeler versin diye yasa çıkarıldı ,
bana birisi bunun mantığını açıklasın ?

Mehmet0660
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 17:31

Alıntı:
Ankaragücü Şampiyonlar Liginde oynayacak sözünü vermişti.. Ankaragücü küme düştü.. Ankaragücü düşerse Ankara düşer...
40 sene içinde Ankaragücü 2 kez küme düştü. 1.si Gökçek döneminde, 2.si Yavaş döneminde.. Yavaş hızlı başladı, geldiği ilk sene Ankara nın Marka değerini düşürdü...

bu konuda haklısın ne zaman belediyenin imkanları bu spor klüplerine aktı o para yar olmadı düştü mansur zamanında para verilmiştir kimse kusura kalmasın hizmet için ödenen vergiler futbol klüpleri ligde kalsın diye onlara verilmedş ha 1 lira ha 1 milyon lira
Ankaranın markası ise birçok zengin işadamları var onlar yardım etsin belediyenin işi hizmet olmalı

Goool Rifki
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 17:41

Alıntı:
Yandaş olacağım derken gülünç duruma düşmenize üzüldüm...
Mansur Yavaş, Şampiyonluk, Şampiyonlar ligi sözü verip, Takım Ankara nın 1 Numaralı Markası PTT lige düşüyor ve hiç bir tezatlık bulamayıp, sırf yandaş olarak furbolcu oynamadı ne yapsın mı diyorsunuz, Yoksa Futbol endüstrisi veya futbol dan haberiniz mi yok...

Yazmayim yazmayım diyorum da Ankaragücü nün adı geçince dayanamadım. Sen Ankaraguclu falan değilsin kimseyi kandırma o 1910uda sil o rumuzundan bu takımı bu hale getiren eski kulüp başkanı Mehmet Yiginerdir. Kendisi futbolcuların paralarını odemeyerek transfer yasağı ve puan silme cezasına kadar kulübü kitlemistir. Kulübün kapısına kilit vurulma noktasina kadar başkanlığı bırakmayarak ihanet etmiştir. Yeni gelen yönetim ak parti ile yakın olmasına rağmen Mansur Yavaş ile de kordineli ve dostça çalışmışlardır fakat Mehmet Yiginerin bıraktığı enkazı malesef kurtaramamislardir. Son olarak iyi günde stadyumda olanları biliyoruz adamlık kötü günde takım küme düşerken o stadyumda tek başına bile kalsa bulunandır.

Goool Rifki
2 ay önce - Pts 20 Tem 2020, 17:51

Alıntı:
Sırf eleştirmek için eleştiriyorlar. Ben dün bunları söylediğim için bütün mesajlarım silindi.

Siliniyor olması önemli değil ki insanlar herturlu bilgiyi canlı yayınlardan resmi sosyal medya hesaplarından öğreniyor hiç canınızı sıkmayın sonuçta site kurallarında belirtilmiş yazılanlara yer vermek zorunlu değil diye yapcak bişey yok

Yunus65
2 ay önce - Sal 21 Tem 2020, 23:30

sayfa 421
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet