Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 415
Mehdi Zeynep
1 ay önce - Sal 07 Tem 2020, 12:54

Keçiören Belediyesinin yapmaya başladığı veya bu sene içinde başlayacağı projelerin çok çok az bir kısmını yazdım. ABB kadar pasif kalmaması çok güzel. Keçiören, Mamak, Altındağ fark yaratıyor.

(+)

(+)

(+)

(+)

akın akpınar

1 ay önce - Sal 07 Tem 2020, 15:05

Asfalti sökup toprak yol yapsa gene mansur başkan derim

Mehdi Zeynep
1 ay önce - Sal 07 Tem 2020, 15:14

Alıntı:
Asfalti sökup toprak yol yapsa gene mansur başkan derim

Biliyoruz. Geçen sizden biri de twitterda gündem oldu. Tüm paraları alıp kaçsa cebimizden para çalsa gidip tatilde paraları ezse yine oy veririm diyen

(+)

Babacan Ahmet
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 14:43
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM

drenes
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 15:28

Benim anlamadığım hükümet belediyelere kaynak bulmak zorunda mı yada böyle bir sorumluluğu var mı? Neden açık açık hükümet kaynak bulsun demiş ilginç..

Babacan Ahmet
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 15:44
Yiyemeyeceğin sopanın altına yatmayacaksın

Alıntı:
Benim anlamadığım hükümet belediyelere kaynak bulmak zorunda mı yada böyle bir sorumluluğu var mı? Neden açık açık hükümet kaynak bulsun demiş ilginç..

Devlet ne Akp li ne Chp li ne Hdp li belediyeye maddi destek vermek zorunda değil. Pandemi döneminde zaten alacaklarını almadı, destek verdi. Birim müdürleri 45 bin lira, birim müdür yardımcıları 22 bin lira maaş alsın ama devlet yardım etsin oldu

Duha06
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 16:04

Asfaltı sokup toprak yol yapsa demiş ya arkadaş cok guzel bir tespit yapmış çünkü yapabilecek kapasitede olduğunu anlatmaya çalışmış çok ilginç insanlarsınız ne diyelim hakettiğiniz gibi yaşarsınız.

Babacan Ahmet
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 16:08

Asfaltı söküp toprak atsa da şaşırmam demiş. Ben de kendisine katılıyorum.
Bu arada birim müdürleri kimlerin ücretsiz izne çıkacaklarını belirlemiş. Her birimde yüzlerce kişi ücret vermeden ücretsiz izne gönderilecek. Toplam sayının 3100 civarı olduğu söyleniyor. Bu kadar kişi gidince yollar caddeler park bahçeler pislikten geçilmez.

Canerizm
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 21:00

Yüksek su faturalarıyla ilgili mansur yavaşın açıklaması

Babacan Ahmet
4 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 21:18

Muhtarları otobüsü bedava yapmış.
Büyük icraat ☺
Boş işlerde bir numara

1.410.000.000 TL borç yetkisi istemiş. Hani ABB kaynakları çok fazlaydı yeter de artardı. Demek yalan söylemiş.

(+)

(+)

En son Babacan Ahmet tarafından Pzr 12 Tem 2020, 21:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 415
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet