Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 413
mertgil
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 11:58

Ben diyorum ki almadan veremez diyorum.Bil ki bir şeyler veriyorsa bir yerlerden alacak diyorum.Bu senin eleştirine karşı bir eleştiri değil.

murad_1299
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 12:02

kâğıt fatura uzun zamandır yok, 2 eşit fatura ödedim bu ay mobil bankacılıkla, fatura toplamı biraz da fazla idi açıkçası

Mert Ütük
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 13:13

Haram olsun aski ve abb

Hamza BAŞYURT
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 13:46

Alıntı:
Projesi Diyanet Vakfı tarafından yapılan Kızılay’daki cami için ilk adım atıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Diyanet Vakfı arasında Kumrular Sokak ile Necatibey Caddesi’nin kesişiminde bulunan alana cami yapılması için protokol imzalandı.
Kaynak Yeniçağ: Mansur Yavaş Ankara’ya muhteşem bir cami yapıyor: İşte o caminin resimleri
Projesi Diyanet Vakfı tarafından yapılan cami projesini Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hayata geçiriyor. Yaklaşık 4000 metrekarelik alana yapılacak olan 1500 kişi kapasiteli cami için Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Diyanet Vakfı arasında protokol imzalandı. Cami, Kumrular Caddesi ile Necatibey Caddesi kesişimine yapılacak. DOLMUŞ DEPOLAMA ALANI DA YAPILACAKYapılan protokole göre caminin bulunduğu alana çok amaçlı salon, abdesthane, kafeterya ve satış alanları da yapılacak. Alanın zemin altı üç katı ise dolmuş depolama alanı ve otoparkı olarak Büyükşehir Belediyesi’ne tahsis edilecek. Bölgeyi otopark ve depolama alanı olarak kullanacak olan dolmuş esnafı, Güvenpark’tan yolcu alabilecek. Bu sayede Güvenpark'taki yeşil alan bölgesi yaklaşık 2000 metrekare artacak, parka 241 yeni ağaç dikilecek. Kızılay’a yapılacak cami için proje çalışmaları ile ilgili hazırlıkların sürdüğü süreç 18 ay içinde tamamlanacak. Caminin, 2021 yılı sonuna kadar bitirilerek ibadete açılması planlanıyor.
Kaynak Yeniçağ: Mansur Yavaş Ankara’ya muhteşem bir cami yapıyor: İşte o caminin resimleri

(+)

(+)

(+)

https://www.reklam_link.com.tr/ankara-buyukse ...86679h.htm

Demet Kayalar
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 14:14

Ak Parti yapınca camiye ne gerek var diyen Yeniçağ

Alıntı:
Kaynak Yeniçağ: Mansur Yavaş Ankara’ya muhteşem bir cami yapıyor

İyi iyi Chp yine dindar olmaya başladı. Büyüksün Erdoğan

Mert Ütük
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 14:32

O kadar cami var dolmuyorken ne camisi ? Hepimiz muslumaniz konu o degil.
O kadar eksik varken caddeler yosun tutmuşken yollar asfaltsiz beklerken tuhaf. Para yok deyip aglarken !

Tolga0606
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 14:40

Alıntı:
Ak Parti yapınca camiye ne gerek var diyen Yeniçağ

Konu hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapmışsınız. Bu arazi Diyanet Vakfına ait. İki seneyi aşkındır arazi, cami yapılması amacıyla boş şekilde duruyordu ama çivi bile çakılmadı. Belediye, vakıfla anlaşmış. Cami yapımını belediye başkanlığı üstlenip, karşılığında caminin altına 3 katlık bir alanı otopark haline getirip dolmuşlar için kullanma hakkına sahip olacak. Bu sayede şu an Güvenpark'ta olan dolmuş durağını da buraya kaydırıp, dolmuşların bulunduğu alan da parka eklenip büyütülecek.

Bu sayede hem yıllardır bekleyen cami yapılmış olacak hem Ankara'nın merkez yerinde belediye üç katlı otopark alanına sahip olacak hem de Güvenpark'ın yeşil alanı büyütülecek. Dolar yeşili değil dikkatinizi çekerim doğanın yeşili

Mert Ütük
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 14:43

Hava civa sirf Mansur yapiyor diye pohpohlanan bir konu. Aski icin belediyeye sorduk bu zam da ne diye. Cok sikayet var bi hata olabilir dediler.

Istanbul'da hata Ankara'da hata oh ne guzel.

Otoparki ilce belediyeleri de yapiyor. Bunun 3 kati ☺

Mert Ütük
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 14:46

SU FATURANIZI ÖDEMEYİN.

Aski'yi eleştirince Yavaş ve ekibi bir hata olabilir arastiriyoruz dediler. Buyuk ihtimal 2 kat fahiş zam iade edilecek

Demet Kayalar
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 15:17

Aski alelacele bir açıklama yaptı, acaba bu bedel vatandaşa mı yansıtıldı ?

29 Haziran 2020, Pazartesi
ASKİ’DEN SU İSRAFI İLE MÜCADELE: İVEDİK İÇME SUYU ARITMA TESİSİ’NİN FİLTRELEME SİSTEMİ DEĞİŞTİRİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te tasarruf ve kaynakların verimli kullanımı ilkesini her alanda yaygınlaştırıyor. Su kayıp ve kaçaklarıyla etkin bir mücadele yürüten Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ), Türkiye’nin en büyük arıtma tesisi olan İvedik İçme Suyu Arıtma Tesisi’nin yıllardır ihmal edilen filtreleme sistemini yerli teknoloji ile yeniledi. ASKİ bu sayede yılda 1 milyon metreküp su kaybının önüne geçerek, 7 milyon TL tasarruf sağlayacak.

sayfa 413
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet