Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 405
Mehmet0660
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 16:12

2018 de 1 metre küp su 9.5 10 tl idi hepsi dahil(çöp atık su şube yolu vb.) vergiler dahil şimdi bu tutar şükür 6 TL kadar ister istemez gelir düşer

Muharrem06
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:02

2018 de 1 metreküp su 6 lira 30 kuruştu.2019 da ise 7 lira 70 kuruş iken meclis kararı ile 5 lira 40 kuruş olmuştuştur. araştırmadan sırf yandaşlık olsun diye milleti kandrımayın...

Mehmet0660
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 15:06

ben bana gelen faturaya bakarım resimle de sana ıspat ederim bunun yandaşlıkla alakası yok
yukarıdada yazdım hepsi dahil fatura ve kulladığım metreküp suya bölerim sonuç una bakarım
2018 in12. ayında gelen su faturası 8 metreküp 71 tl 1 metreküp 8.90 tl ye geliyor
2020 2. ay 46 tl yine 8 metre küp 1 metre küp 5.75 tl ye geliyor
aski nin internet sayfasından online işlemlerden bakabilir herkes
yanlış olan nedir sayın çok bilmiş faturamımı koyayım abone bilgilerimimide yayınlayım 2018 9 tl 1 metre küp su
2020 şubantta 5.75 hepsi dahil diliyorum..
şimdi bunları ıspatı ile yayınlamak yanlış olıyor demek kusura kalmayın ben sizler gibi padişahım çok yaşa diyenler den değilim
mansur yandaşı da değilim
yalana yalan doğruya doğru derim

aybars1910
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 21:19

Yeniçağ marjinal bir gazetedir. 4 yazarı fetö terör örgütü üyesi olmaktan yakalama kararı vardır, Yurt dışına kaçmışlardır...

Trol, Yandaş dedikleriniz bu arkadaş gibi Ankara Belediyesi hiç bir iş yapmayıp algı yaparken, Bakın yolları ne güzel süpürüyoruz görüntüleri altına, Cumhurbaşkanı olacak adamsın gibi yazılar yazan bu gibi troller...

aliözer06
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 00:33

kıraç tarlasına gökdelen imarı verilmeyeceği için saldıranlar hariç haklı her eleştiri ciddiye alınmalı. tersiz para peşinde koşanlar çok komik oluyor. adam etimesgut'un en ücra köşesinde tarla sahibi akyurt'un yerel gazetesi'nin facebook sayfasından, mamak'ın twitter hesabına kadar her yerde aynı yorumları yapıyor.

Cemoli D18
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 15:36

404. Sayfadaki tabloya göre zam yapılması kaçınılmazdır.
İndirim yapmanın bir hata olduğu o tablodan anlaşılmakta. Bu denli zararın sebebi nelerdir? Bilenler, aydınlatabilir mi?

ccfirat
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 18:32

Zararın sebebi geçmişte elde edilen karın yatırıma kullanılmaması. Yıllardır tatlar arıtma konuşuluyor. DSİnin acilen yapılması gerek dediği yağmursuyu hatları var. Polatlı ve Gölbaşı su iletim hatları kevgire dönmüş, her gün başka bir yerden patlak veriyor.
Zam konusuna gelince şöyle bir durum daha var, Belediyenin ASKİye yüklü miktarda borcu var. Bu zarar o borcun yanında hiç bir şey. ASKİnin bütçede her sene böyle zarar açıklayacağını da düşünmüyorum, yani yüksek oranda bir zam olmaz. Başkanın dediği gibi maliyet + %10 devam eder.

Tolga0606
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 21:38

Mansur Yavaş kendi hesabından paylaştı. Türk Kızılayı Caddesi üzerinde ve Eski Hava Hastanesi önünde olmak üzere 2 adet köprülü kavşak yapımına başlanıyor.

Mhmt06_06
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 22:20

Bayağı iyi haber. Hayırlı olsun Sincan ve Etimesgutlulara. Şimdi yapılması gereken en azından 3 tane metro hattı olmalı. Muhtemelen yakın-orta vadede Natoyolu ve Esenboğa metrolarının inşaatı başlar. Bir de yanına Keçiören metrosunun uzatılmasıyla Çankaya metrosu eklenirse gayet yeterli olur orta vadede.

aybars1910
1 ay önce - Çrş 27 May 2020, 02:12

İşte senin gibi yandaş trol de , bol sıfırlı işe başlamış. Ha gayret..

Aile Şirketiyiz, Tweet dışında ben bir şey yazmam. Fakat dayıoğulları, Teyze oğulları diğer kanallardan bir süredir yapılan terbiyesizliği düzenli olarak ulaşılan her yere yazıyoruz... Yandaş İnternet siteleri de dahil...

700 yıldır buradayız, Para ile sıkıntımız yok... Belediye ye vergimizin 1.taksiti ni yatırdık.. Sadece 1.taksiti ile Etimesgut merkezden 1 ev sahibi olunur... Etimesgut veya Ankara Belediyesi kim olursa olsun inşaat halinde cadde, Bulvar, Bağlantılar bırakıp yapmıyor ise, veya görevini yapmıyor ise eleştiriden payını alır... Ötekileştirme ve Cezalandırma boyutunda yapıyorsa her şekilde sorgulanır...

Bu tarafta verdiğimiz vergiler, Etimesgut ve Ankara Belediyesi ne haram olsun...

Gerek ATO olsun, Gerek Aso olsun ve diğer mecralarda mücadelemizi sürdürüyoruz... Bir çok konuda sonuç almaya başladık...

Sen mutlu olduğun şekilde yandaş trol vasfını kaybetme...

sayfa 405
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet