Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 360
Sinan Ovacık
1 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:12

Cadde ve bulvarlar pislikten geçilmiyor.
İlçe belediyelerinin de sokakları cirlop gibi yaptığı söylenemez.
Ankara fena halde kirleniyor.

reşitözen
1 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:41

Çalıştırdığın adamların temizlik anlayışını düzeltmezsen, sadece şikayet edersin.

Sinan Ovacık
1 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 12:42

Birim müdürleri elemanı çalıştıramıyorsa müdürlükte ne işi var, parka gidip gözlüğünü takıp gazetesini okusun

zeynep koçak
1 ay önce - Pts 13 Oca 2020, 19:36

Öncelikle şehir içindeki boş alanlar ,araziler tarlalar zaten başlı başına pislik çöp moloz alanı olarak kullanılıyor.Bütün her yerde her şehir kasaba böyle maalesef.Özel ya da kamu ,devlete ait farketmiyor,bunlar belirlenip çevresi içi düzeltilip temizlenip artık ağaçmı dikilir çimmi yapılır ,ne olacaksa.Yoksa bu açık alanlar çöplük gibi kullanılıyor.Her semtte böyle,elit filan farketmiyor.Hele moloz ve harfiyat her yerde.Temizlik ise ya yapılmıyor, ya da yapanlar denetlenmiyor.Yine her belediye için bu böyle ,bunun siyasi yönü filan yok.Hiç olmazsa seferberlik niteliğinde çalışmalar olsa ,sivil toplum ,gönüllülerden filan yardım istense,pislik üreten başlıca yerler adam akıllı temizlense düzenlense mesela..Boş alanlar ağaçlandırılsa bu kadar çöplük haline gelmeyecek belki?Caddelerde çöpler etrafta uçusuyor...

mursel kasap
1 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 16:23

Mansur yavaşı eleştirdiğim konular.Hata yapan soforun isden uzaklastirmasini saglamasi,Ulaşıma aşırı fahiş zam yapması,Halk ekmek Bufelerini kapatacak olması seçimden önce verdiği belli saatlerde indirim sözünü. Tutmamasi,Kadın şoför alacak olması.Sadece bu konuda eleştiriyorum.Tabi iyi yönleride mevcut bundan 5 sene önce kapanan 317,450 gibi hatları yeniden devreye sokması,Öğrencilere ücretsiz çorba vermesi,Öho'leri ankara karta geçirmesi.Ulasim ile ilgili insanları dahada ciddiye alması.Mansur yavasin gözümde eksileri kadar artılarıda var.

Sinan Ovacık
1 ay önce - Çrş 15 Oca 2020, 11:11

Melih ve Mansur'a benim vergimi heykele harcadiklari icin her iki dunyada da hakkimi haram ediyorum.

DESTEKÇİLERİNE BÜYÜK HARFLERLE SORUYORUM :

KURUMUŞ AĞAÇLARI KESİYORSUN TAMAM. PEKİ KESTİĞİN AĞACIN YERİNE BİR FİDAN DİKSE DAHA İYİ DEĞİL Mİ ?
BİR FİDAN 10 LİRA, BU HEYKELLERİN MALİYETİNİ CEBİNDEN Mİ VERİYORSUN ? KİM BİLİR HESABA KAÇ MİLYON LİRA YAZILMIŞTIR.

Çorbayi ilçe belediyeleri her gün veriyor. Keçiören ve Mamak belediye baskanlari sabah 7'de işe gidenlere okula gidenlere eliyle corba dagitiyor. Çorba ile Ankara yönetilecekse geçmiş olsun.

akın akpınar

1 ay önce - Çrş 15 Oca 2020, 23:11

Ankarali mahalle kulturune o kadar empoze edildiki sanatsal.faliyetler birhayli yadirganiyor dinazor gormek daha iyidi tabi

osman yörükoğlu
1 ay önce - Çrş 15 Oca 2020, 23:13

[quote] sanatsal.faliyetler [quote]

Sağa sola gereksiz heykel dikmek sanatsal faaliyet mi sayılıyor.

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Prş 16 Oca 2020, 07:06

Kendileri put mut heykel felan görmeye alışık oldukları için mahalle kültürünü unutmuşlar ve mahalle kültürünü bilmedikleri gibi bundan sonrada hiçbir zaman goremiyecekler çünkü sizler ona layık değilsiniz.

İnsanları aşağılamaktan başka bir halt yediğiniz yok. İki gün sonra toprak altına girdinmi o beğenmediğin mahalleliler senden şikayetçi olacaklar iki elleri yakanda olacak bunu bilesin

Baturalptürk
1 ay önce - Cum 17 Oca 2020, 23:30

Ben yukarıdaki heykellere bayıldım. Çok güzel düşünmüşler ve ortaya hoş ahşap oyma eserleri çıkarmışlar. Yapanın ellerine sağlık. Elbette fidan da dikilecek, bunlar birbirinin alternatifi değil. Ankara ikisine de teşne.

sayfa 360
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet