Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
aybars1910
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:31

Para üretmesi gerekiyor.
Mustafa Tuna tarzıyla yönetirse hiçbir şeye karışmayım , bürokrat başkan olayım çöp toplayıp , altyapı ile uğraşıyım benim görevim bu derse son 1 senede olduğu gibi Ankara küçülür ekonomisi zayıflar zorunlu yapması gerekenleri bile yapamayacak duruma gelir.

1,5 milyar parası var. Nereye nasıl yetecek. Küçük bir örnek vermek gerekirse Çankaya ilçesine yapılan Şehir hastanesi nin sadece yolları için yatırım bütçesi 900 milyon.

Reklam gelirlerini artırmalı. Ankara da bulvar ve caddeler yeni reklam alanları belirlenmeli. Baz istasyonu ve baz kulelerini kendi belediye arsalarına yönlendirmeli. Otopark 1 tl ile kimse yararlanamaz oldu makul seviyeye yükseltip herkesin yararlanacağı düzeye yükseltmeli hemde gelir sağlamalı. vbgbi birçok kalem ile ilk başta kendine yetebilecek duruma gelmeli.

Arda Beşir
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:33

Eşe dosta partililere verdigi sozleri yerine getirirse belediye batar. Mahallede kimle denk gelsem, belediyeden falancadan soz aldim ise gircem diyo Meclis uyeleri fena keklemiş cevresini.

mertgil
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:36

Gereksiz tartışmalara girmek yeni başkana oy kaybettirebilir.Bunun yerine kucaklayici ve hizmet odaklı çabalar olumlu karşılık bulabilir.Siyasetteki yeni dengede eli güçlenen taraf siyasi aktörlerin karşısında geniş kesimler olmuş olabilir.

muratpilot

1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:36

Yılmaz Büyükerşen de azınlıktaydı ama Eskişehir'i Eskişehir yapan insanlardan biri oldu, düzgün hizmet olduğu müddetçe bu azınlık meselesinin çok takılacak bir konu olduğunu sanmıyorum

Arda Beşir
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:39

Erşen ile Yavaş'i kiyaslamak Erşen'e saygisizlik

Münir Nurettin
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:42

Mansur Başkan halkın destek ve sevgisini arkasına aldı. Bunu dünkü Ankaragücü maçında tribünlerin büyük tezahüratından da anladık. Esasen iyi de bir fark attı zaten.

Allah yolunu açık etsin. Ankara'mıza güzel hizmetlerde bulunsun. Cumhuriyetimizin başkentine layık olsun.

Arda Beşir
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:55

Arkasinda chp ve hdp var, bir de iş vaadi verilmis insanlar var. Hani ne yapti da arkasinda yogun halk destegi var ?
Yarin bir gun silinir gider. Ilceler calisir. Mansur Yavş pasif kalir

muratpilot

1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 14:57

Alıntı:
Erşen ile Yavaş'i kiyaslamak Erşen'e saygisizlik

Artık mazbatasını almış ve resmen göreve başlamış bir başkana böyle dolaylı hakaretlerde bulunmaktansa, iyi hizmetlerini temenni etmek daha doğru olmaz mı sence? Çok beğenmiyorsan bir sonraki seçimde rakip adaya oy verirsin olur biter

Arda Beşir
1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 15:03

81 ilde yapilmis baskanlik secimini 10 milyon oy farkla kazanmis Erdogani Cumhurbaskani olarak gormuyorum diyenlere soyle bunu.
Senelerce esit hizmet vermis Erşen ile daha 1 gunluk baskani kiyaslamak hata degil mi

tilsimonline

1 yıl önce - Pts 08 Nis 2019, 15:18

Alıntı:
Otopark 1 tl ile kimse yararlanamaz oldu makul seviyeye yükseltip herkesin yararlanacağı düzeye yükseltmeli hemde gelir sağlamalı.

Cumartesi günü 1 TL olan Mogan park giriş ücretinin 3 TL olduğunu ödeme yaparak öğrendim. Otoparklar 3 TL olmalı bunda hemfikirimde Moganpark-Göksupark gibi içeriye eğlenmek için girilen yerlerin ve içerde araçların otoparkının yeterli olduğu yerlerde 1 TL olarak kalmalıydı. İnsanlar moganparka gelmek için mecbur araç ile geliyor. Eski yönetim 3 TL yaptı gibi ,umarım yeni yönetim 5 TL ye çıkarmaz.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet