Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 247
uesendag
9 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 00:34

Alıntı:
M.Gökçeği acaba bu israf dolayısı ilemi görevden aldı.

Yapabileceği birşey kalmadığı için aldı tahminim. Az kahrını çekmedi onun.

Son zamanları iyice saçmalamaya başlamıştı. Esas Ankapark, kapılar gibi israfların hesabının sorulması lazım.

Ankapark için harcanan 1 milyar 450 milyon TL ye kısa bir metro hattı ya da ikinci bir Ankaray çok rahat yapılırdı. Bu miktar para şimdi kolay bulunmaz. Bunun hesabı sorulmuyor ben bunu anlayamıyorum!

Duha06
9 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 06:48

Evet haklısın Mansur hiç alışık olmadığımız bir belediyeciliği ortaya koyuyor yaptığı zamlarla insanları işlerinden çıkarmakla yaptığı heykellerle kimsesiz çocukları sokağa atmak la say say bitmez evet hic alışık değiliz.

aybars1910
9 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 09:35

Ankara için yönetilememe sorunu tüm şiddetiyle devam ediyor. Eskişehir yolu Türkkonut başkanının 99 bine yakın ağaç Marttan bu yana kaderine terkedildi hürriyet haberi ilginçti. Kurtuluş parkı ve Dumlupınar katliamları üzerine bu gelişme üzücü.

AŞTİ mevcut yeşil alana 2 tane bank koyarak bakın size park demek ne kadar İnsanımızın aklıyla alay etmek ise, Bu güne kadar ağaçlandırma adına her hangi bir vizyon koyulmaması da basiretsizlik olarak değerlendirilebilir.

Yıllar önce halk sağlığı için Hıfzısığa kurumunun yasakladığı kavak ağaçları-ODTÜ ilişkisi, hdp-chp protestosu, Polise hakaret eden Protestocu vekil - teröris kardeşinin erbil de Ankara lı diplomatımızı öldürmesi ve 2 kardeşinin daha terörist olması.
Ve para sorunu yaşadığını söyleyen mansurun konu hakkında ki ilginç açıklamaları.

Bu arada şampiyonlar liginde oynayacak dediği Ankaranın en önemli marka değerlerinden Ankaragücü transfer yasağını kaldıramayan ve transfer yapamayan tek kulüp oldu. Ligden düşme adaylığığında 1.sıra da gösteriliyor. Ligden düşerse Gökçek ten sonra Mansur zamanında da gerçekleşmiş olacak.

Ekrem Y
9 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 10:36

Gökçek sevmem, dalavereci.
Tuna pasif.
Mansur da göz boyuyor.

3'ünü topla Kadir Topbaş'ın sol eli etmez

vozkan
9 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 20:47

Alıntı:
Eskişehir yolu Türkkonut başkanının 99 bine yakın ağaç Marttan bu yana kaderine terkedildi hürriyet haberi ilginçti.

TürkKonut geçmite Anap zamanında M.Gökçeğin önderliğinde kurulmuş bir birlik.
Ve bu birlik hakkında Ankarada çok ciddi iddialar geçmişte çokca konuşuldu.
Benim tavsiyem bu birlik ve başkanının çok fazla dikkate alınmaması yönündedir.
Ankaranın değilde kendi Çıkarları neyi gerektiriyorsa malesef o yönde açıklamalar yapıyorlar.
Kimbilir bu açıklamaların altında neler vardır..Dikkatli olmak lazım..

Ankaragücüne gelince malesef kalemi çok daha yukarılarda kırılmış.
Ya benimsin Yada karatoprağın denmiş.
Önünü kesmek için Belediyelere kulüplere yardım yapılmaması yönünde 17 yıl sonra apar topar Sayıştay kararı bile çıkarıldı.
Ziraat bankasına talimat gitmiş.
MKE ye talimat gitmiş.

Başkan Ya gidecek ya gidecek. Yapacak malesef hiçbirşey kalmadı.
Çaremidir ? Bilemiyorum. Umarım çaredir.

aybars1910
9 ay önce - Sal 17 Eyl 2019, 23:47

İlişkilerini bilmiyorum fakat, Belediye yalanlamadı şu ana kadar.

Belediye direkt yardım yapmasına gerek yokki. Geçen yıllarda Bursa zor durumdaydı. Ucuz bir kamu arsası aldılar. Bursa belediye meclisinde bütün partilerin katılımıyla benzinlik arsası olarak plan değişikliği yapıp 10 milyona yakın kazançlar satıp açıklarını kapattılar.

Aynı şekil beşiktaş rezidans ve ticaret arsası elde etti. Rezidans ve Avm den düzenli gelir elde ediyor şimdi.

Ve diğerleri....

aybars1910
9 ay önce - Çrş 18 Eyl 2019, 03:19

Hergün yeni bir yönetilememe haberi geliyor... Çok ilginç paylaşımlar yapılıyor.... Bu belediye başkanları,, Vekiller... Çok ilginç çok... Allah Türk Milletini Koruyor...

Yıllardır bölgede tarım amaçlı kiralanan AOÇ arazilerinin bir kısmının, Tarım amaçlı kiralama ihalesi belli yıllığına yapılıyor. Ankara Belediyesi ihaleye girip, Tarım amaçlı kullanmak üzere belli yıllığına kiralıyor ve Atatürk ün mirasını yapılaşma dan kurtardık diye başlık atıyor.

Gerçekten Ankara nın CEO tarzı profosyonel bir ekip ile anlaşıp, Karayalçın, Gökçek, Tuna ağır hasarlarını giderip Mansur felaketinin önüne geçilmesi gerekiyor. Fazla geç olmadan....

haux34
9 ay önce - Çrş 18 Eyl 2019, 14:26

Benzine zam geldi . Ah Mansur ah. Neden zam yaptın gene yakıta

Ekrem Y
9 ay önce - Çrş 18 Eyl 2019, 14:49

Akaryakıt başlığında herkes gibi eleştirebilirsiniz.
Petrol ve döviz artışının etkisi.
Mansur ile ne alaka ?
Mansur kendi yetkisindekilere zam yapıyor

senseman06
9 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 20:19

Kazanırsam ilk metrolar için yapıma başlayacağım demişti hala bir somut gelişme yok sanırım

sayfa 247
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet