Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2019 İzmir Büyükşehir Belediyesi Seçim Başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 789 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 8

Hangi adayı destekliyorsunuz?
AK Parti - Nihat ZEYBEKCİ 46.6%  46.6%  [68]
CHP - Tunç SOYER 49.3%  49.3%  [72]
DSP - Selçuk KARAKÜLÇE 2.7%  2.7%  [4]
DP - Tarcan ÜLÜK 1.4%  1.4%  [2]
Toplam Oy : 146

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 21:15

"Onlar beni takip etsin" kafasından çıkmadığına gerçekten inandım. İlçelerdeki adayların etkilerinden habersiz olduğun çok belli.

GkhanTR
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 21:30

Nihat Zeybekçi'nin kendisinde bile enerji yok. Oda biliyor seçilemiyceğini. Maksat biz İzmir'i önemsiyoruz ciddi adaylar koyuyoruz diyebilmek.

Çoğu kişi yarı zamanlı çalıştığım işi biliyor burada. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Karabağlar Belediyesi başkan adayı çocukları filme getirdi. Oldukçada kalabalık bir günde. Gelip çocuklarla fotoğraf çekildi ve gitti. Böyle bir kalabalık ortam yakalamışken herkese kendini tanıtıp tek tek bile tokalaşabilirdi. Böm böm bakıp gitti. Şimdiye kadar bir çok belediye başkanı gördüm. Hiç biri böyle ortamları kaçırmazdı. Adamda daha şimdiden vasıf olmadığı belli oluyor. Seçilse ne olacak..

!yunus!

2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 21:32

Chpli baskanlar cok vasifli sizi b.. kokusundan kurtardilar bunca yildir.

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 23:25

Alıntı:
Çoğu kişi yarı zamanlı çalıştığım işi biliyor burada. Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Karabağlar Belediyesi başkan adayı çocukları filme getirdi. Oldukçada kalabalık bir günde. Gelip çocuklarla fotoğraf çekildi ve gitti. Böyle bir kalabalık ortam yakalamışken herkese kendini tanıtıp tek tek bile tokalaşabilirdi. Böm böm bakıp gitti. Şimdiye kadar bir çok belediye başkanı gördüm. Hiç biri böyle ortamları kaçırmazdı. Adamda daha şimdiden vasıf olmadığı belli oluyor. Seçilse ne olacak..

Bilal Doğan vasıfsız biri değil ki. İBB Meclis AK Parti Grup Başkan Vekilliği yapmış birisi.
CHP'nin başkanı ve adayının vasfı ne? Karısı İZSU müdürü ?

GkhanTR
2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 00:57

Valla ben gördüğüm yaşadığım bir olayı anlatıyorum. Gerisi size kalmış. Halkın içindeyken kendini tanıtamayan bir başkan adayı benim gözümde vasıfsızdır.

Alıntı:
Chpli baskanlar cok vasifli sizi b.. kokusundan kurtardilar bunca yildir

Size başka şehirlerde İzmir'in bütün sokakları kokuyor mu diye anlatıyorlar merak ettim Her denilene inanmayın bence.

!yunus!

2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 06:16

2 yil once gozlerimle gordum, burnumla kokladim, sana yazik etmisler dedin

Arda Beşir
2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 10:53

Alıntı:
Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, "CHP listelerinde dağdan gelen hangi HDP'li isimler var? Bunları açıklasınlar" dedi.

HABERTÜRK

Sayın Zeybekçi'nin bildiği şeyler var, onlar açıklamazsa eminim ki 1-2 gün içinde kendisi açıklar. Bizim duyduğumuz Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde dağda görev almış pkk lılar da var

Tolgax35
2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 16:27

dağ kadrosundan biri varsa bu teröristtir. eğer sayın zeybekçi aranan bir teröristin yerini biliyor ve söylemiyorsa alanen suç işliyor demektir. Yok aranan biri değilse masum (suçluluğu ispatlanmamış herkes masumdur) bir vatandaşı terörist olarak suçluyor ve yine suç işliyor demektir

Ustura Faysal
2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 16:34

Alıntı:
Örneğin şimdi ayakta gitmeyi savunurken,

İyilik yap denise at demişler. Adam reklam sevmiyor belki de. Asıl yaptığı en ufak şeyleri bile işte bak ben bunu yaptım diyen insanlar vasıfsızdır. Bir şey yapmadığı için yaptığı ufak şeyleri bile büyütüp reklam yapmayı severler 😂

GkhanTR
2 hafta önce - Cum 08 Mar 2019, 16:49

Reklam sevmiyor mu? Önümüz seçim. Kendini tanıtmak zorunda. Tanıtmak istemiyorsa kendi bilir. Muhittin Selvitopu'nun tekrar kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 789 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet