Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2019 İzmir Büyükşehir Belediyesi Seçim Başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 678 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7

Hangi adayı destekliyorsunuz?
AK Parti - Nihat ZEYBEKCİ 46.6%  46.6%  [68]
CHP - Tunç SOYER 49.3%  49.3%  [72]
DSP - Selçuk KARAKÜLÇE 2.7%  2.7%  [4]
DP - Tarcan ÜLÜK 1.4%  1.4%  [2]
Toplam Oy : 146

GkhanTR
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 18:14

Belediye seçimleri bu. Sizin dediğinizi milletvekilliği seçimlerinde yapmak daha mantıklı değil mi? Ülkemizde iktidardan muhalefete her partinin ciddi olarak değişmesi gerekiyor mental anlamda. Ülkenin gidişi hiç iyi değil.

kami suyutmaz
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 19:56

Hiçbiri..

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:34

Alıntı:

Tunç denen şahıs daha gecen gün yine Hdp yi övdü. Kayyum yanlış dedi, pkk ya tek laf edemedi.
Edemez çünkü meclis uyelerinin çeyreği hdpkk li

Çamur zihniyeti işte..

Bunların kalbi memleket diye atmıyor

mehmet GZL
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:39

Ortada proje yok proje .... Adaylar partililerin sahip olduğu ideolojilere güveniyor ... Her hangi bir adaydan da şuraya şunu yapıcam şurayı bu şekilde değiştiricem tarzında açıklama yada bilgilendirme görmedim... BOMBOŞ bir seçim turu ... Böyle devam ederse oy kullanmayacağım

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:41

Görmek isteyene proje var. Nihat Zeybekcinin toplantısını takip etmediğin belli.

Zaten CHP proje getirse ne olacak? yapacak mı? yooo.

mehmet GZL
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:47

Alıntı:
Nihat Zeybekcinin toplantısını takip etmediğin belli.

Ben Nihat Zeybekcinin peşinden değil Nihat Zeybekci benim peşimden koşacak ... Ben Nihat Zeybekciyi değil Nihat Zeybekci beni kazanacak ....Ben Nihat Zeybekcinin peşinden koşacaksam adaylar niye sabah namazından kalkıp milletin peşinden koşuyor ... İdeolojik bağnazlığı kırmak için adaylar önce kendini halka anlatmalı sonra projelerini anlatmalı ki en sonunda halk ona güvenip inanılıp oy versin

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:49

Adam geziyor her tarafta. Geçen bucaya bile geldi. tabi anlamak istemeyene davul zurna az

mehmet GZL
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 20:52

Alıntı:
Adam geziyor her tarafta. Geçen bucaya bile geldi. tabi anlamak istemeyene davul zurna az

Geziyor ama boş geziyor ... Yoldan 10 tane bucalı çevirsen 8 tanesi Zeybekçinin bucaya ne yapacağını bilmez

Alıntı:

Bakın 2014 Binali nasıl hazırlanmış yada Hazırlamış ... Noktasal tespitler noktasal projeler ile
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3562816#3562816

mahmut11
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 21:03

CHP'nin çok bilir sanki. Saçmalık bu.

Gördük işte 2 ay adaylarını açıklamadılar.
İzmir'e verdikleri önem bu çünkü.
Mama kavgası.

mehmet GZL
2 hafta önce - Prş 07 Mar 2019, 21:11

Alıntı:
CHP'nin çok bilir sanki. Saçmalık bu.

Gördük işte 2 ay adaylarını açıklamadılar.
İzmir'e verdikleri önem bu çünkü.
Mama kavgası.

Alıntı:
Bu mesajımı tekrar oku anlamamışşın .... Sanki CHP nin CHP lilerin proje yada adayla ilgileri var ... İdeolojik bağnazlığı saplanmışlar .... ceketini koysa yine seçerler

Alıntı:
Ben Nihat Zeybekcinin peşinden değil Nihat Zeybekci benim peşimden koşacak ... Ben Nihat Zeybekciyi değil Nihat Zeybekci beni kazanacak ....Ben Nihat Zeybekcinin peşinden koşacaksam adaylar niye sabah namazından kalkıp milletin peşinden koşuyor ... İdeolojik bağnazlığı kırmak için adaylar önce kendini halka anlatmalı sonra projelerini anlatmalı ki en sonunda halk ona güvenip inanılıp oy versin

Alıntı:
Bu arada ORC nin 2014 yerel seçimleriden iki hafta önce açıkladığı anket
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3561610#3561610

CHP liler için Sonucu belirleyen aday olmadığı 2014 yerel seçimleri en büyük referans

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 678 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet