Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 31

Hangi adayı destekliyorsunuz?
AK Parti - Nihat ZEYBEKCİ 41.7%  41.7%  [85]
CHP - Tunç SOYER 54.4%  54.4%  [111]
DSP - Selçuk KARAKÜLÇE 2.9%  2.9%  [6]
DP - Tarcan ÜLÜK 1.0%  1.0%  [2]
Toplam Oy : 204

Tolgax35
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 17:03

umarım başkan böyle saçma sapan eleştirileri dikkate alıp çizgisini bozmaz

efe zeybek
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 17:08

Kim bu iddiayı buraya taşıdı ilk kez Tunç Soyerin Eşi nin Belediyede işe alındıgına dair ?

Ersin_35
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:21

Alıntı:

Durduk yere neden sataşıyorsun insanlara? Gidin başka yerde oynayın

Sana mı soruyoruz bisey yazarken sitede. Haldun kendini savunabilir.

Haldun belediyeler ile ilgili çok paylaşım yaptı bu konuda da yapmasını beklerdim. Ayrıca o benim takıldığımı biliyor.

AnL_95
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:23

Chpli olmamama rağmen Aziz Kocaoğlu'nu yer yer savunuyordum ancak Tunç'u savunacak tek bir şey bulamıyorum

GkhanTR
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:27

Alıntı:

Haldun belediyeler ile ilgili çok paylaşım yaptı bu konuda da yapmasını beklerdim. Ayrıca o benim takıldığımı biliyor.

Sitemizdeki kurallar :
Türkiye'yi, Türkleri, dinimizi, kültürümüzü, tarihimizi kötüleyen, eleştiren mesajları burada görmek istemiyoruz. İnternette bunları okumaktan bıktığımız için bu siteyi kurduk.

Fikirlerimizi ortaya yazalım, bir başka üye ile diyalog ve tartışmaya girmeyelim.
Mesajlarımızda başka bir üyenin ismi, veya "sen" kelimesi geçerse, silinebilir.
İlla bir üyeye hitap etmek gerekirse bile, asla seviyesiz, sert, eleştirici,
küçük düşürücü, alay edici, tahrik edici, tartışma tarzı bir yazı yazmayalım.
Bir üyeye açıkça hakaret eden, iftira atan, saldıran kişi siteden atılır.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=3237

Ersin_35
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:38

Alıntı:
Türkiye'yi, Türkleri, dinimizi, kültürümüzü, tarihimizi kötüleyen, eleştiren mesajları burada görmek istemiyoruz.

Bunlar yasalarımızda bile var ancak chpliler bu kurallara hiç uymuyor. Nerede kültürümüze dinimize değerlerimize ters birşey var orada chp var. Son lgbt olayında belediyelerin tavırlarında olduğu gibi. Önce buna ses çıkarın sonra site kurallarına uyarız.

Haldun Turan

3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:39

Alıntı:

Kendimi savunmam için senin beni bir konuyla suçlama hakkını kendinde bulman yada komik bir paye biçip hayali yargıç pozisyonuna girmen lazım

Öyle değil mi Ersin?

Sen özelden sana yazdığıma bir yanıt versene önce

Ersin_35
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:47

Halduncum ben partizan değilim. Dün davutlar da sitelerin oraya gittim. Topuklu efe Aydın bb başkanı Ozlem hanım gerçekten güzel şeyler yapmış. Etraf derlenmiş toplanmış. Sahile yürüme yolları yeşil alanlar yollar. Bunu çevreme anlattım. Yiğidi öldür hakkını yeme. Ancak ne hikmetse izmirimize hiç böyle kişiler gelmiyor. Her yer varoş. Suna eminim ki istanbulda da 5 sene boyle gececek. Soruna gelirsek ben çalışandan biseyler yapandan mutlu olurum. Nutuk atıp yan gelip yatandan değil. Bu yüzden bugün değil 5 sene sonra mutlu olmak önemli

MeteHan!
3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:53
Neptün Soyer

Tunç Soyer eşini işe aldı iddiası var doğrulandı mı?

En son MeteHan! tarafından Pts 01 Tem 2019, 19:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Haldun Turan

3 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 19:53

Top'lar dönmeler gay'ler bahane Ersin.

Bu mesajı herkes okusun.

Burç da okusun.Dediklerim benim şahsi düşüncem değildir.

Bu siteye yıllarını vermiş ve fotoğraf paylaşmayı seven insanların ortak hisleridir.

Doğru bildiğimi söylerim ve kimseden de çekinmem bu sitede ister denetçi olsun ister üye.

12 yıl olmuş üyeyi ne rol keserim nede kimseye yaranmak için yalakalık yaparım.

Seçimi kaybedenler yani Ak Parti yandaşları ve Ak Partiden Allah şahidim olsun ki maddi çıkarı olanlar her bo.a saldırıyorlar.

Işıklarının devamlı parlayacaklarını kendilerine çok inandırmışlar ama bu onların kafalarında kurduklarıdır.

Salt gerçek öyle olmayacak bunu da zaman gösterecek herkese.

Sitemiz fotoğraf sitesi olmayı geçeli çok zaman oldu ve buna sadece üzülüyorum.

Burası seçimi kaybedenlerin toplanıp sızlandığı duruma geldi.

Hep CHP ve Ekrem İmamoğluna vurma derdindeler.

Kendilerine göre savaş veriyorlar ama ortada kabak gibi görünen şey sizler yüzünden sitenin kaliteli donanımlı kültürlü yüzyüze görüştüğüm bir çok oturaklı üye soğudu buradan.

Küstürdüler ve soğuttular.

Sizler benim sevdiğim insanları kaliteli kişileri buradan soğutamazsınız arkadaş.

İnsanların moralini bozamazsınız kendi çıkarlarınız için.

İşte tepkim bunadır

Saçma sapan komik hayali sahte rumuzlar ve klonlar burada iyice ağırlık kazandı.

Sitenin gerçek emekçileri ve sevdalıları biziz.

Dönmelere tüküreyim ayrıca yine diyorum bu konu bir bahanedir.

Yaratılan ortamdan ve gelinen noktadan gurur duysun birileri.

Figen abla bile yok artık.

En son Haldun Turan tarafından Pts 01 Tem 2019, 20:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 31
« önceki   123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet