Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

Hangi adayı destekliyorsunuz?
AK Parti - Nihat ZEYBEKCİ 46.6%  46.6%  [68]
CHP - Tunç SOYER 49.3%  49.3%  [72]
DSP - Selçuk KARAKÜLÇE 2.7%  2.7%  [4]
DP - Tarcan ÜLÜK 1.4%  1.4%  [2]
Toplam Oy : 146

alican65
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:55

Alıntı:
Cem CHP'nin her zaman bunlar sizin hayatınıza karışacak tehditi var. E bunu yiyen kesim de var. Sonuç? kocaman bir köy.

2018 yılında Akp tarafından yönetilip modernleştirilen İstanbul 210.321,Ankara 37.365 kişi net göç vermiş,Cehape zihniyetinin yönetimindeki İzmir şehri 12.979 kişi net göç almış halkımız bu çöp ve pislik kokan kocaman köyü ne kadar çok seviyormuş.

kAYNAK:Tuik

kara çam
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:58

İlk seçimimde oyumun boşa gittiğini gördüm. Hiçbir parti bizi düşünmüyorken ben hiçbirine oy falan vermeyeceğim. Fantezimi burada anlatırsam büyük ihtimalle banlanırım.

osman yörükoğlu
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:04

Alıntı:
2018 yılında Akp tarafından yönetilip modernleştirilen İstanbul 210.321,Ankara 37.365 kişi net göç vermiş,Cehape zihniyetinin yönetimindeki İzmir şehri 12.979 kişi net göç almış 

Demek ki bi 50 yıl daha bu durum devam etse İzmir önce Ankara'yı sonra Istanbul'u sollayıp Türkiye'nin en büyük köyü olabilir.

En son osman yörükoğlu tarafından Sal 05 Mar 2019, 20:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ustura Faysal
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:07

Alıntı:
2018 yılında Akp tarafından yönetilip modernleştirilen İstanbul 210.321,Ankara 37.365 kişi net göç vermiş,Cehape zihniyetinin yönetimindeki İzmir şehri 12.979 kişi net göç almış halkımız bu çöp ve pislik kokan kocaman köyü ne kadar çok seviyormuş.

kAYNAK:Tuik

Göç verme ile gelişmişliği karşılaştırmak epeyce tuhaf bir kafa 😂

Göç dediğin taşınma zaten. Memurdur tayini çıkmıştır gider. Koskoca İstanbul için 210bin göç devede kulak kalır. 😂

İzmir'e gelince de, adamlar yıllardır b.k kokusu ve çöp içinde yaşamaya zaten alışkın oldukları için hayatlarında pek bir şey değişmiyor 😂

Adam dün de b.k kokusu ile yaşıyordu, şimdi de b.k kokusu ile yaşıyor. Alıştı yani o kokuya, o yüzden terketmiyor İzmir'i 😎

osman yörükoğlu
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:11

Alıntı:
Göç dediğin taşınma zaten. Memurdur tayini çıkmıştır gider. Koskoca İstanbul için 210bin göç devrede kulak kalır. 

Dostum seçim göçü olduğunu o da iyi biliyor

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:13

Göç alması belediyecilikte sınıfta kaldığımız gerçeğini değiştiriyor mu?

alican65
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:17

Alıntı:
Dostum seçim göçü olduğunu o da iyi biliyor

Demek ki İzmir şehrine göçen insanların bile ahlaki yapısını değiştiriyor memleketinde oy kullanmak için bir nevi üç kağıt işine girmeyip yaşadığı şehirde oyunu kullanıyor.

mehmet GZL
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:17

Çok kalitesiz bir seçim maratonu geçiyor .... hiç kimse yapılacak projelerden yapacağı icraatlerden falan bahsetmiyor .... varsa yoksa birbirlerine laf sokuşturmalar .... izmire gelirsek izmir de AKP den bir beklentim yok açık ve net .... işin CHP kısmına gelince orası tam bir FACİA .... izmirin en vasıfsız en beceriksiz ilçe belediye başkanını İzmire atadılar bunu S.hisarda oturmuş biri olarak yazıyorum ... Aziz herşeyin farkında idi soyerin olmaması için çok uğraştı ama yetmedi gücü lobisi Kemalın takımı yenmeye

Şimdi aralarda çıkanlar olacaktır S.hisarı Tunç soyer adam etti diyenler olacaktır .... Onlarla hesaplaşmamı bilgi belge ve resimlerle desteklemekten kıvanç duyacağım... Neler yaptığını ... nereleri sattığını ... Eskiden ne idi şimdi ne oldu ... ne dedi ne yaptı ....Hepsi arşivde.... S.hisarlıdan saygılar ile sunarım arzu edenlere

OkanY
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:20

Alıntı:
Çok kalitesiz bir seçim maratonu geçiyor .... hiç kimse yapılacak projelerden yapacağı icraatlerden falan bahsetmiyor .... varsa yoksa birbirlerine laf sokuşturmalar ..

Dünyanın her tarafında seçimler böyle geçiyor.

Mesele bu tartışmalarda akıllı olan, çevik olan kişiyi bulabilmek.

Yoksa proje isi başkandan başka değişen bir şey değil. Ankara, belediyelere ne kadar ödenek verirse ona göre proje yapılır.

alican65
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 20:23

Alıntı:
Şimdi aralarda çıkanlar olacaktır S.hisarı Tunç soyer adam etti diyenler olacaktır .... Onlarla hesaplaşmamı bilgi belge ve resimlerle desteklemekten kıvanç duyacağım... Neler yaptığını ... nereleri sattığını ... Eskiden ne idi şimdi ne oldu ... ne dedi ne yaptı ....Hepsi arşivde.... S.hisarlıdan saygılar ile sunarım arzu edenlere

16 yıllık Akp iktidarında nelerin satıldığı ile ilgili kayıtlar arşivinde varmı?varsa bilgilenmiş oluruz.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet