Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Hangi adayı destekliyorsunuz?
AK Parti - Nihat ZEYBEKCİ 46.6%  46.6%  [68]
CHP - Tunç SOYER 49.3%  49.3%  [72]
DSP - Selçuk KARAKÜLÇE 2.7%  2.7%  [4]
DP - Tarcan ÜLÜK 1.4%  1.4%  [2]
Toplam Oy : 146

mahmut11
3 hafta önce - Cmt 02 Mar 2019, 16:15

Ulusalcı kimliği ile siyaset yapan bir partinin ne oldu da bir gecede hdp yanlısı oldu bunu konuşmak lazım.

Yani Sur'daki alçak hendekçi teröristlere selam göndereni, destek çıkanı buradan aday yapmanın akılla bağdaştırılabilir bir yanı yok.

Burada devletin de eksikliği var, işlem yapmıyor...Ne demek bu..!

Tabanda da tepki büyük tabi.

Şu anda CHP trolleri bizden gizlemek için, bunu yok-muş gibi yapsalar da İzmir'de yaşayan birisi olarak kime sorsanız aynı tepkiyi veriyor.

Bu arada, önceki sayfada yazdığım gibi, Buca'da Tuncay Özkancı bir aday getirildi demiştim ya,..
Aydınlık'tan Sabahattin Önkibar'ın köşe yazısından bir kesit paylaşmak istiyorum:

CHP Parti Meclisi kararı ile İzmir Buca adayı yapılan Suat Nezir dün telefonda bana şunları söyledi:

- “Tuncay Özkan partidekendine ekip oluşturma adına dalavereler çevirip benim yerime son dakika avukatı Erhan Kılıç’ı Buca adayı yaptı. İlaveten diğer avukatını İstanbul’dan İzmir’e getirip birinci sıradan belediye meclisi adayı yaptı. Keza yine adamı olan eski Konak İlçe Başkanı Şakir Başak’ı listeye koydu. Ben bütün bunlara itiraz edince Parti Meclisi kararına rağmen İl Seçim Kurulu’na benim yerime kendi avukatının ismini verdirdi. Bunların derdi seçimi kazanmak değil, CHP’yi ele geçirmek. Buca halkı şu saat itibariyle ayakta ve Tuncay Özkan’ı lanetliyor.”

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 17:36

#MemleketİşiGönülİşi

(+)

GkhanTR
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 17:50

İçişleri Bakanı sıfatıyla gelip devlet imkanları ile Ak Parti Buca Belediye başkan adayı için oy isteyecek yani?

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 18:06

Evet öyle olacak

Kocaoğlu köy köy gezip veda kisvesi altında soyere oy istiyorken iyi

Devletimizin bakanı gelmiş çok mu

GkhanTR
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 18:25

Anladım Hamza Dağ'ın geçen gün bu konuda yaptığı açıklama geldi aklıma. Devletin imkanını kullananlara çattığı hani

https://www.aydinhedef.com.tr/cercioglunu-kul-hak ...i-784h.htm

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 18:30

Kadın belediyenin gelir kaynağını kendi reklamı için kullanmış. İkisi aynı şeyler değil

Kaldi ki İzmir BLD.'nin de afişleri gizli birer CHP propagandası gibi duruyor

GkhanTR
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:16

Bakan bey devletin gelirini ne için kullanıyor? Farkları bahsetmek gerekirse neler bunlar?

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:22

Kullansın gerekirse cebimden karşılarım. Böyle bakan görmedi Türkiye..

Bir tane CHP vekili vardı. Devletin parasıyla ABD yi telefonla arardı. Onun yanında bakanımıza can kurban..

Tabi CHP bucada rezil oldu, aday olaylarını biliyorsun...

onu görmeyelim diye bakanımıza sallıyorsun ama bu millet yemezki

Cemoli D18
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:29

Alıntı:
Binali Yıldırım'lı yarışta da %14 fark atarak kazandı CHP 2014'te.

İzmir, 2014 ve 2019 arasında güzel hizmetler alabilirdi.
Bunu bir defa denese idi güzel olurdu.
Bazen ideolojik bakışlar, şehre, ilçeye, mahalleye, köye, kasabaya ve hatta ülkeye kaybettirebilir.

mahmut11
2 hafta önce - Sal 05 Mar 2019, 19:30

Cem CHP'nin her zaman bunlar sizin hayatınıza karışacak tehditi var. E bunu yiyen kesim de var. Sonuç? kocaman bir köy.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet