Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çiçeksepeti.com
123   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
MeteHan!
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 11:21
Çiçeksepeti.com

Sipariş ettiğim çiçek biraz solgun gelince bozuldum. Memnuniyet anketi için mesaj geldiğinde de solgun geldiğini belirttim. Dönüş olacağını hiç düşünmemiştim, fakat biraz önce aradılar, özür dilediler ve tekrar gönderim sağlanacağını söylediler.

Müşteri memnuniyeti ve kurumsallık budur işte, tebrikler

Uğuray
site denetçisi
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 11:23

Bu tarz iş yapmaları gerekiyor gerçekten.
Olumsuz bir yorum bile kendilerini sorgulamalarına neden oluyor demek ki.
Çok iyi çalışıyorlar açıkçası.
İstediğiniz saat siparişinizi ulaştırıyorlar.
Siparişinizin 2-3 saatte geldiği oluyor.
Helal olsun.

Emir ERTEN
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:01

Solgun veya değil bence çiçek işleri oldukça pahalı girişimler. Mesela ben kimseye çiçek almam. Almadım da. Geçen gün bir çiçekçinin önünden geçerken çiçek fiyatlarını gördüm ve dudağım uçukladı. 1 liralık mala 10 lira veremem doğrusu. Ha niye çiçek alınır orasını da anlamış değilim.

Çiçek beslemek isteyenlere sözüm yok. Evde çiçek ve yeşil bitkiler besleyenler var. Ara sıra sulamak stres atıcı bir aktivite olsa gerek. Alınan çiçekler zayi oluyor ona yanarım.

yusufyuşa23
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:14

Alıntı:
Müşteri memnuniyeti ve kurumsallık budur işte, tebrikler

Çiçeksepetine başlık açacak kadar memnun etmişler seni

MeteHan!
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:18

Her konuda başlık açabilirsin, sıkıntı yok

Burç

2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:18

Alıntı:
Ha niye çiçek alınır orasını da anlamış değilim.

Çiçek beslemek isteyenlere sözüm yok. Evde çiçek ve yeşil bitkiler besleyenler var. Ara sıra sulamak stres atıcı bir aktivite olsa gerek. Alınan çiçekler zayi oluyor ona yanarım.

Sadece çiçek değil, çikolatalı yenilebilen buketler falan da satıyorlar.
Gerçi o çikolatalar da sonuçta yenilerek zayi oluyor..

MeteHan!
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:23

Öyle demeyin sen önemsemesende karşı taraf bu çiçek işini çok önemseyebiliyor, herkesi kendimiz gibi görmeyim.

Acil durumlarda sipariş veriyorsun, tarih hatta saat aralığı belirliyorsun, karta mesaj yazdırıyorsun, o aralıkta gidiyor. Herşey mesajla sana haber veriliyor. Güzel hizmet bence

busspottr
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:25

bazı siparişlerinde teslim ertesi gün demesine rağmen sipariş verdikten sonra tarih hemen 2 gün sonraya atıyor. 2 kez başıma geldi. çaresini bulamadılar

UĞURÖZ
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:29

Erken evlenmişiz.

Sevgili olduğumuz zamanlarda buluşma öncesi çiçekçi bul, çiçek yaptır, o çiçeği elinde taşı öyle git ohooo.

Çiçek satan siteler çok yaygın değildi.

Şimdi olsa farklı günler de papatya küresi gönderip, içine de güzel notlar yazdırdın mı tamam.

Benim tanıdığım kızlar gül yerine papatya seviyordu ofsayta düşmeyin yanlış çiçek gönderip

Mesela sarı gül arkadaş kalalım demekmiş.

MeteHan!
2 ay önce - Sal 12 Şub 2019, 13:32

Alıntı:
o çiçeği elinde taşı öyle git ohooo.

O bana da çok ters
Elinde çiçekle birlikte otobüste dolaşmak yada sokakta yürümek, komşuların meraklı gözlerine hedef olmak beni de rahatsız eder. En iyisi sipariş vermek

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET