Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Doğu Ekspresi seyahatinden memnun kaldınız mı?
Evet.Çok güzeldi... 60.0%  60.0%  [6]
Fena değildi.Bazı olumsuzluklar vardı 10.0%  10.0%  [1]
Kötüydü.Bir an önce bitsin istedim 30.0%  30.0%  [3]
Toplam Oy : 10

emrefatih

6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:36
Doğu Ekspresi

feyyazturu
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:38

Alıntı:
Ben gitmedim henüz ama bilet aldım haftaya bakalım nasıl bir macera bekliyor..

Yataklı ise gidip gitmemeyi düşünmeye gerek yok. Hayatta yapılan en iyi yolculuk olacaktır ama pulman ise tren yolculuğuna özel ilgisi olmayanlar için oldukça rahatsız olabilir

süleymanKS

6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:40

feyyazturu
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:41

Alıntı:
Ayrıca TCDD nin online bilet satış sitesi de oldukça kötü bu konuda.

DOğu Ekspresi bilet satışı için fazladan bir güvenlik kodu sorunu çıkarmışlar. İrite olmuştum.

emrefatih

6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 13:56

Alıntı:

Yataklı ise gidip gitmemeyi düşünmeye gerek yok. Hayatta yapılan en iyi yolculuk olacaktır ama pulman ise tren yolculuğuna özel ilgisi olmayanlar için oldukça rahatsız olabilir

Pulman aldım yer yoktu Umarım rahattır

Alıntı:
DOğu Ekspresi bilet satışı için fazladan bir güvenlik kodu sorunu çıkarmışlar. İrite olmuştum.

Ben dün aldım güvenlik kodu yoktu site gayet düzgündü hızlı ve kolay şekilde aldım

feyyazturu
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 14:02

Alıntı:
Pulman aldım yer yoktu Umarım rahattır

O zaman hiç tavsiye etmem. Yolculuğun özelliği ve tadı yataklıda zaten. İzmir Ankara veya İzmir Konya arası mavi tren yataklı bilet alsaydın pulman Doğu'dan daha çok işini görürdü. Arada dağlar kadar fark var. Pulman ve yataklı seyahat bambaşka olaylar. Farklı dünyalar. Ayrıca tek başına isen güvenlik sorunu da ortaya çıkabilir.

Bence biletini iptal et karlı bir haftada Konya Mavi'den yataklı al.

Çünkü amaç sana ayrılmış odada pijamalarını giyip kafana göre takılmak ve yatarak yemek yiyerek müzik dinleyerek kar manzarası izlemek. Yoksa koltukta yaklaşık olarak 1 gün kıyafetlerle oturup yolculuk çilesi çekmek değil.

Kısacası yaptığın seyahat şu popüler dediğin doğru ekspresi yolculuğu olmayacak. klasik bir tren yolculuğu olacak.

Ustura Faysal
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 14:11

En son Ustura Faysal tarafından Pzr 03 Şub 2019, 14:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emrefatih

6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 14:12

Alıntı:
O zaman hiç tavsiye etmem. Yolculuğun özelliği ve tadı yataklıda zaten. İzmir Ankara veya İzmir Konya arası mavi tren yataklı bilet alsaydın pulman Doğu'dan daha çok işini görürdü. Arada dağlar kadar fark var. Pulman ve yataklı seyahat bambaşka olaylar. Farklı dünyalar. Ayrıca tek başına isen güvenlik sorunu da ortaya çıkabilir.

Bence biletini iptal et karlı bir haftada Konya Mavi'den yataklı al.

Çünkü amaç sana ayrılmış odada pijamalarını giyip kafana göre takılmak ve yatarak yemek yiyerek müzik dinleyerek kar manzarası izlemek. Yoksa koltukta yaklaşık olarak 1 gün kıyafetlerle oturup yolculuk çilesi çekmek değil.

Kısacası yaptığın seyahat şu popüler dediğin doğru ekspresi yolculuğu olmayacak. klasik bir tren yolculuğu olacak.

Evet haklsın ama malesef 3 kişi ailemle gideceğim .Bide yolculuğa Erzurumda katılacağımız için yataklı olmuyor malesef.Dediğin diğer rotayı da bidahaki seferde dikkate alacağım teşekkürler

mahmut11
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 14:19

brknt44
6 ay önce - Pzr 03 Şub 2019, 15:01

Alıntı:
Ayrıca tek başına isen güvenlik sorunu da ortaya çıkabilir.

Ne gibi bir güvenlik sorunu ortaya çıkabilir? Böyle bir şeyin olacagını düşünmüyorum daha önce başka trenlerde tek başıma seyahat etmeme ragmen hiçbir sıkıntı olmadı.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET