Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - İnönü Stadı
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 3
harun82_44
11 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2008, 12:37

arkadaş YAZMIŞ BU KÜÇÜK STAD BİLE DOLMAZKEN DEMİŞ NERAK EDİYORUM KAÇ KERE KIŞIN GELİP DONARAK YADA YAZIN GÜNEŞTE YANARAK MAÇ İZLEMİŞ BIRAKIN BU KONUŞMALARI İYİ FUTBOLCU ALIRSANIZ İNSANLARA SOSYAL İMKAN SAĞLARSANIZ VEDE TÜRKİYEDE ÖZELLİKLE MALATYADA BU NÜFUS ÇOĞALMASINI DÜŞÜNÜRSENİZ İLERİKİ 20 - 30 YILI DÜŞÜNEECEKSİNİZ BİZ ÜŞÜMEKTEN KIŞIN YANMAKTAN YAZIN BIKTIK EN İYİSİNE LAYIK BU TARAFTAR VE DE STAD KAPASİTESİNİ ARTTIRIPTA VİZYONUNUZDA DEĞİŞME OLMASSA ELBET DOLMAZ.. BAZI ŞEYLERİ SÖYLERKEN GENİŞ DÜŞÜNELİM.. SAYGILAR..

ismail44
11 yıl önce - Cum 20 Hzr 2008, 15:35

Evet harun beye katiliyorum.

Ve su bi gercekki dunyanin her yerinde yapilan yeni bir staddan sonra o takimin seyirci ortalamasi yuzde 20/30 artmis.

Malatyadaki eski ve (yapilirsa) yeni stad arasinda her yonden daglar kadar fark olacagini dusunursek, bence kombine bilet alanlar bile capasitenin buyuk bir bolumunu doldurur zaten.

30 binden asagi kurtarmaz

black_tolga

11 yıl önce - Cmt 19 Tem 2008, 15:16

Aslında yeni stad yapılcağına karşı taraftaki küçük olan maratonu yıkarım şeref tribünüyle aynı büyüklüde bi maraton yaparım kale arkalarını yıkarım ve arka kaleye doğru yanaştırırım ve üstünü tamemen kapatırım kutu gibi bi stad olur bence hem kapasitede baya artar

harun82_44
11 yıl önce - Cmt 19 Tem 2008, 16:39

TOKİ BAŞKANI ERDOĞAN BAYRAKTARIN MALATYAYA YİRMİBİN KİŞİLİK STAD PROJESİ HAKKINDAKİ SÖZLERİNE ÇOK SEVİNDİM AMA İNŞALLAH İKİ KATLI OLUR STADIMIZ.. YÜKSEK olsun...

zali44

11 yıl önce - Pzr 20 Tem 2008, 22:45

şu yeni stadımızın temeli hayırlısıyla bir atılsaydı valla artık temel atılmadan O KADAR SÖZ EDİLDİ Kİ STAD ŞİMDİDEN ESKİDİ..... korkuyorum valla beylerderesi köprüsü ve büyükşehir hayallerimiz gibi tozlu raflarda yıllarca kalacak diye

sayfa 3
« önceki   1234 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler