Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
AsfalttCan
7 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 19:01

Gökhan parayla ilgisi bence de yok ancak ankaranin yemeği falan yok diyerek laf atarsan burdan cevap verirler. Anlara döneri var en azından bunu bilmen gerekir. İki şehirde bulunmuş bir insan olarak söylüyorum ki paran varsa Ankarada yemek için daha çok kaliteli mekan vardır İzmire göre. İzmirle Ankara arasındaki fark her geçen gün artıyor bunu söyleyebilirim sana. Nusret bile yok sizin orda. Çoğu yemek markası Ankara çıkışlı. Big chefs günaydın vb tarzı

Misafir 20b

7 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 19:37

Boyoz ve midye dışında ne var ki İzmir de. 2 si de yemek sayılmaz zaten.
Carl's Jr, Shack Shack gibi ünlü zincirler bile senelerdir İzmir e tek şube bile açmıyor neden acaba?
Dünyanın en büyük giyim markası H&M bile Türkiye ye giriş yapmasından 4 yıl sonra , Samsun ve Tokat a mağaza açtıktan sonra İzmir de şube açabildi nihayet. Burdan anlayın nasıl bir sosyoloji olduğunu.😀😁😂
İzmir'i biliyoruz bilmeyeni değiliz bı ayağımız orda zaten. Burda masal anlatmayın bize.

GkhanTR
7 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:01

Alıntı:
Carl's Jr, Shack Shack gibi ünlü zincirler bile senelerdir İzmir e tek şube bile açmıyor neden acaba?

İzmir'de ki rekabet ortamının daha sert olduğunu bildikleri için olabilir mi Steakçi abileride Ankaralı yaptınız ya

Ankara dönerinin ne farkı var ki? Ankara'ya senede en az 3 sefer giderim hiç biride tutup hadi Ankara döneri yiyelim şöyle özel demedi.

Alıntı:
Boyoz ve midye dışında ne var ki İzmir de. 2 si de yemek sayılmaz zaten.

Sen Haldun Abi ile bir görüş anlatır o sana

Haldun Turan

7 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:04

Emir açtığın başlıkla olayı Ankara İzmir şehir milliyetçiliği yapmak için bekleyenlere zemin hazırladın

Aferin sana

Ankaraya geçen sene 3 kez geldim ve orada yediğim bazı yemekler vardı onları yemek başlıklarında paylaşmıştım ama bu açtığın başlığa da koymak için bende istek bırakmadı gördüklerim

Bu arada İzmir'e yemek başlığında başka konulardan vurmaya çalışmak ise tam bir samimiyetsizliktir ve çekememezliktir

Ama biz bu filmi iyi biliriz tabii.

Yani o mesnetsiz çamurlara he canım he deriz.

Aynen devam

Haldun Turan

7 ay önce - Pzr 27 Oca 2019, 20:55

Alıntı:
Ankaralılar ın yarıdan fazlasının aylık geliri ülke ortalamasının üzerinde olduğu için fakirler ve yoksullar şehri İzmir ile kıyaslamayın komik oluyor.
Bunu küçümsemek için değil realite olduğu için söylüyorum. İzmir asgari ücretli cenneti bir şehirdir. Nüfusunun çoğunluğu da vasıfsız ordan burdan gelen insanlardır.

Bu mu sizin cevap verme anlayışınız?

Bu cevap vermek değildir belatından vurmaya çalışmaktır bu çamur atmaktır

Sen önce bunu yorumla yada uzatma

Ama emin ol mesnetsiz çamurları bir güzel püskürtmesini o atılan çamurlarından dolayı kendilerinin haz duyacağını sanan kıskanç tiplerin sözde hazlarının burunlarından getirmesini iyi bilirim

Fotoğraflarla paylaşım yapmaktan acizler burada boş boş yazıyorlar

Fotoğraf paylaş fotoğraffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff derler adama

Önce samimi olacaksanız gizlendiğiniz misafir kisvesinden çıkacaksanız İzmirle ne derdiniz varsa çıkacak üyeliğinizle yazacaksınız

Kimin haddine İzmir halkına yoksul fakir vasıfsız demek.

Asgari ücretlileri de araya sıkıştırmış fesat çünkü.

Terbiyesizlik yok beyler

Allahın yemek kültüründen nasibini almamış bir tip de İzmir'de boyoz ve midyeden başka ne var demiş?

Kumruyu niye demedin ?

Git önce yemek kültürü konusundaki cahilliğini gider tabii giderebilirsen sonra burada ahkam kes komik olma yemek kültüründen bir haber adam.

Egenin sırf zeytinyağından yapılan yemekleri ve mezeleri bile başlı başına bir değerdir.

Bunu mu yok sayıyorsun sen?

İzmir'e haddini aşarak çamur atacağını sananlar önce bir kendinizi sorgulamasını öğrenin yoksa sempati açısından bizler için hiçbir albenisi olmayan şu an buz gibi karasal soğuğu yaşayan deniz havası deniz iklimi nedir asla bilemeyecek ve sadece Ankaraya kısa süreliğine gelen ben ve benim gibileri değil Ankara'da bindiğim bir kaç taksicinin dediği gibi insanları daraltmakta üzerine olmayan Ankara hakkında öyle ifadeler kurarım ki o zaman Emirin açtığı başlık maksadını çokkkk çokkkkk aşar ve iş başka yerlere gider.

Güzel Egemizin nadide çiçeği İzmir'den iyi pazarlar.

sayfa 2
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA