Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Emir GÖKER
1 yıl önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:23
Ankara Sokaklarından Yemek Manzaraları

Madem İzmir'in böyle bir başlığı var, Ankara'nın neden olmasın. Ben başlığı açtım ve Ankara sokaklarından yemek paylaşımları yapacağım. Diğer Ankaralı üyeler de bu başlıkta yemek paylaşımı yapabilir.

GkhanTR
1 yıl önce - Pzr 27 Oca 2019, 15:36

Ankara'nın yemek anlamında pek bir şeyi yok ama ilk katkı benden olsun.

Armada AVM'de bulunan Hmbrgr. Özellikle sosları oldukça başarılı. Sos makinalarından kendiniz dolduruyorsunuz İçecek sınırsız. Ankara'da bir çok Avm restoranında bu şekilde içecek sınırsız veriliyor.

(+)

Misafir dd9

1 yıl önce - Pzr 27 Oca 2019, 16:57

Ankaralılar ın yarıdan fazlasının aylık geliri ülke ortalamasının üzerinde olduğu için fakirler ve yoksullar şehri İzmir ile kıyaslamayın komik oluyor.
Bunu küçümsemek için değil realite olduğu için söylüyorum. İzmir asgari ücretli cenneti bir şehirdir. Nüfusunun çoğunluğu da vasıfsız ordan burdan gelen insanlardır.
Ankara'yı hiç bilmeyip kalkıp " Ankara nın mutfak konusunda birşeyi yok " diyene zaten söyleyecek lafım yok sanki paşamız gastronomi şehrinden geliyor
Hey Allah'ım 😀😁😂

GkhanTR
1 yıl önce - Pzr 27 Oca 2019, 18:33

Misafir arkadaş İzmir'li olduğumu bildiğine göre çokta misafir değil anlaşılan Lezzetler ile asgari ücretin ne gibi bir ilgisi var onuda çözemedim ama neyse. Salaş olupta mükemmel lezzetlerin olduğu onlarca yer var. Herşey para değil. Ankara'nın kendine özgü yöresel ne gibi bir lezzeti var söyleyin ki bizde geldiğimizde yiyelim. Aspava mı yoksa

Misafir b5a

1 yıl önce - Pzr 27 Oca 2019, 18:37

Bozkır Ankarada soğuktan donmuş vaziyetde deniz havası solumadan yaşayan klasik Ankaralı tavrıyla güzelim Egenin incisi İzmire laf atıyor

sayfa 1
123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA