Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
osman21
10 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 17:51
Diyarbakır - Kayapınar - Park 75

Kayapinar Mahabat Bulvari üzerinde 100 dönüm üzerinde yapılmakta olan park çocuklar için tam bir cennet içinde skeet park, kaykay alanı, gölet, midilli alanı, her türlü çocuk parkı ve benim ilk kez şahit olduğum , çocuklar adına mutlu olduğum soyunma odalari, duş yerleri olan aqua park
Bilindiği gibi aquaparklar dar gelirliler için oldukça pahalı bir aktivite ama bu parkta belediyenin bunu ücretsiz olarak halka sunması takdire şayan

Sağolasın Ozan Balci

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

taygun21
10 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 18:31

Mükemmel bir park olmuş Kayapinar 'dan yine güzel bir çalışma. 100 dönümlük parklarımız daha fazla olur inşallah

Yasin Aslanhan

10 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 19:12

12 vagonu tren yapılacak mı? Görsellerde vardı da..

osman21
10 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 20:34

Alıntı:
12 vagonu tren yapılacak mı? Görsellerde vardı da..

Sanki onu da gördüm yasin

osman21
10 ay önce - Çrş 23 Oca 2019, 20:36

Ayrıca aydınlatma sistemini de çok begendim. mahabat bulvarini daha canlı gösterecek taygun..

Yasin Aslanhan

9 ay önce - Pts 28 Oca 2019, 22:14

Müsait bir zamanda ben de bir ziyaret gerçekleştirecem merak ediyorum burayı

Omera 21
9 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 17:38

Osman abi uzun zamandır oraya uğrama imkanım olmadı. Peki arkadaki kent ormanı park alanına dahil edilmiş mi.?

osman21
9 ay önce - Sal 29 Oca 2019, 22:48

Alıntı:
Osman abi uzun zamandır oraya uğrama imkanım olmadı. Peki arkadaki kent ormanı park alanına dahil edilmiş mi.?

yok Ömer edilmemiş. araya tel örgü gibi bişi çekilmiş. Ancak kent ormanında daha önce ağaçsız olan bölgelere büyük ağaçlar dikmişler. Belki zamanla o bölgeleri de parka katarlar. Bugün uçaktan parkı gördüm gerçekten güzel görünüyordu.

Omera 21
8 ay önce - Pzr 10 Mar 2019, 21:29

(+)

(+)

(+)

Sözde açılan park inşaat devam ediyor sandım alel acele açılıp hiç bir çevre düzenlenmesi ve mıntıka temzilği yapılmamış ne bir çiçek ne bir farklı ağaç çeşidi keşke kent ormanı olarak kalsaydı.. Parkta var olan önceki kent ormamından kalma ağaçlar keşke göletli park veya yeşil kuşak parkına gidip baksalarda. Gölet denilmiş projede sadece fisikiye alanı mevcut ne su akıyor ne fisikiye çalışıyor havuz bile temizlenmemiş.

sancak79
8 ay önce - Pzr 10 Mar 2019, 21:57

Alıntı:
Sözde açılan park inşaat devam ediyor sandım alel acele açılıp hiç bir çevre düzenlenmesi ve mıntıka temzilği yapılmamış ne bir çiçek ne bir farklı ağaç çeşidi keşke kent ormanı olarak kalsaydı.. Parkta var olan önceki kent ormamından kalma ağaçlar keşke göletli park veya yeşil kuşak parkına gidip baksalarda. Gölet denilmiş projede sadece fisikiye alanı mevcut ne su akıyor ne fisikiye çalışıyor havuz bile temizlenmemiş.

Beğenmediğinize göre kayyum mu yaptı ?

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET