Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Atatürk'ü ticarete alet eden Yılmaz Özdil, kitabını 2500 liradan satıyor
123 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
mahmut11
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 13:55
Atatürk'ü ticarete alet eden Yılmaz Özdil, kitabını 2500 liradan satıyor

Kırmızı Kedi Yayınevi, Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'in kaleme aldığı 'Mustafa Kemal' kitabının özel serisinin 2500 liraya satılacağını duyurdu.

Kırmızı Kedi'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Yılmaz Özdil'in 'Mustafa Kemal' kitabının satışının 23 Ocak'ta, Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını kaybettiği saat olan 09.05'te yapılacağı belirtildi. Kitaptan yalnızca 1881 adet satılacak.

Kitabın özel seriden olduğu, elle ciltlendiği ve ‘özel' olduğuna vurgu yapılan paylaşım, sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

Birçok kullanıcı, yayınevinin Atatürk'ü ticaret için kullandığı eleştirisini yöneltti.

Sputnik Türkçe

murad_1299
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 13:56

içinde daha önceden yazılmamış, özel olan bir şey var mı acaba

Koray C.

1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 13:58

Adam parayı götürdü Atatürk ayağına, millet uyuyor

naims1
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:00

Alıntı:
içinde daha önceden yazılmamış, özel olan bir şey var mı acaba

O kitabın içi dolu dolu ama yalanlarla.

Tam da chplilere müstehak bir kitap.

Cemoli D18
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:02

Bize ne ?
Her malın alıcısı vardır.

mahmut11
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:06

Ülkenin kurucusunu bu kadar sömürerek zenginleşmeye alet etmek, etik bir olay değil Cem.

En azından sigorta reklamı yapmıyoruz.
Bir eleştri başlığı.

orhan akıncı
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:06

1881*2500: 4.702.500 TL yapıyor. İyi paraymış ha
Sistem tam sömürü tam kandırmaya müsait.
Şimdi bunu eleştirenlere cevap ta hazır.
''-ne sen Atatürk'ü mü eleştiriyorsun
-burası laik ülke
-Cumhuriyetin kurucusu hakkında böyle konuşamazsın''

hasan-hüseyin
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:24

Atatürkçü geçinen kesimle takılmakta çok zor gerçekten.Sıkıysa bu kitabı alma,hemen Atatürkçülüğün sorgulanacak.

Buradan şirket sahiplerine bir mesaj göndermek istiyorum.Para nasıl kazanılır bakın görün.Sİz hala,yok ekenomik riskler,yok siyasi riskler yok üretim maliyetlerinde artan riskler diye kendinizi kandırıp durun.Adam birkaç ay sonra milyoner olacak.

Kerem Efeoglu

1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:28

Bu yapilani hic dogru bulmuyorum ama neden kitabi okumadan yorum ve eleştiri yapiyorsunuz bu hakki kendinizde nasil buluyorsunuz bunuda anlamis degilim.Kitabi ancak okuduktan sonra bir yorum yapabilirim saygılar

hasan-hüseyin
1 yıl önce - Pzr 20 Oca 2019, 14:34

Alıntı:
Bu yapilani hic dogru bulmuyorum ama neden kitabi okumadan yorum ve eleştiri yapiyorsunuz bu hakki kendinizde nasil buluyorsunuz bunuda anlamis degilim.Kitabi ancak okuduktan sonra bir yorum yapabilirim saygılar

Fiyat acaba size bir fikir verebiliyor mu?Adam hayatında 16 tane kitap yazmış ve sadece Atatürk hakkında yazmış.17.kitabı için istediği fiyat 2500TL.Adama Atatürkçü çevreden öyle bir özgüven gelmiş ki iyice abartmış,adam nasıl bu kesimi sömürür derken sömürü konusunda nirvanaya çıkacak bir karar almış.

Anlamadığım konu bu kitaba 2500 TL verdikten sonra neyine karar vereceksin.Adam bizi iyi kazıkladı be mi diyeceksin,yoksa yazdıklarını biliyordum ama 2500 TL offf aman,baya çok para verdim ama Atatürk için değer mi diyeceksin!

sayfa 1
123 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET