Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Büyükşehir Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 757677 ... 114115116   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 76
mehmetlu
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:30

Sen önce bozuk Türkçeni düzelt de ondan sonra ahkam kes. Bakanlık projesiymiş... Bakanlık projesi olsa ne olmasa ne? Sen doğru bulursun, ben yanlış bulurum. Yobazlığı bırakın. Kampüste stant açıp prezervatif dağıtarak mı cinsel eğitim veriyorsun? Cinsel farkındalık önce ailede, ardından okul sıralarında öğretilir. Git de biraz formasyon al.

UĞURÖZ
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:34

Alıntı:
Hizmet diye içki festivalleri, prezervatif dağıtmak

Alıntı:
Bakanlık projesiymiş... Bakanlık projesi olsa ne olmasa ne? Sen doğru bulursun, ben yanlış bulurum.

Önce iftira atıyorsun belediyenin projesiymiş gibi belediyeyi elesririyorsun sonrada bakanlık projesi olsa ne olur diyorsun.
1. İcki festivalini Mersin Bld ne zaman düzenlemiş?
2. Proje bakanlığa ait belediyeyi eleştirdiğin için haksızlık yaptığını kabul et.

mehmetlu
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:44

@UĞURÖZ

Sana yazmamıştım ama üzerine almışsın. Lafın tamamı kime söylenir az çok bilirsin... Öyle cımbızlayarak iş mi yapmış oluyorsun? Bak cımbızlamadığın yerde ne yazıyor? "Tam da bu zihniyete göre hizmet tanımları" Adana'da rakı festivali düzenlenmek istedi ve valilik izin vermedi. Antalya'da zaten daha önce yaptınız. Daha önce Kadıköy Belediyesi ile liselilere dağıttınız. Halbuki "zihniyet" lafından partinizden bahsettiğimizi anlaman lazımdı. Dağıtımı yapan da savunan da sizsiniz. Bu arada iftira işlerini siz iyi bilirsiniz; bizde o aradığınızı bulamazsınız.

KeNaN KöR
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 18:59

Burada öğrencilere bedava prezervatif dağıtan Mersin Belediyesi yetkilileri. Sağlık Bakanlığı ile Mersin Belediyesinin AIDS'e karşı işbirliği protokolü yapmış olması; öğrencilere prezervatif dağıtımına Sağlık Bakanlığı'nın onay verdiği anlamına gelmez. Mersin Belediyesi suçuna ortak aramasın. İşin içine Birleşmiş Milletleri'de katmışlar.

Türk anane, gelenek ve göreneklerinden, dini hassasiyetlerinden bu kadar yoksun olduklarını belli etmelerine gerek yoktu...

UĞURÖZ
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:11

Yahu bize ne Adana'da yer alan festivalden.
Başlığın adı Mersin kör müsünüz?
https://www.haberler.com/saglik-bakanligi-kocaeli ...54-haberi/
Bak bu habere göre de kocaeli de sağlık bakanlığı prezervatif dağıtacakmış.

Hadi sağlık bakanlığına eleştiri bekliyorum.
Madem konuyu genellestiriyorsunuz ben de genelleştiririm.

Antioch31
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:22

Vahap seçerin kırsal bölgelerdeki ücretsiz sağlık taraması isteği belediye meclisinde neden reddedildi ? Mantğını açıklar mı bilen varsa. Köylünün sağlık taramasından faydalanması neden istenmiyor?

KeNaN KöR
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:37

Alıntı:
Yahu bize ne Adana'da yer alan festivalden.
Başlığın adı Mersin kör müsünüz?
https://www.haberler.com/saglik-bakanligi-kocaeli ...54-haberi/
Bak bu habere göre de kocaeli de sağlık bakanlığı prezervatif dağıtacakmış.

Hadi sağlık bakanlığına eleştiri bekliyorum.

Madem konuyu genellestiriyorsunuz ben de genelleştiririm.

Sözcü'de yer alan habere göre, ...
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü doğum kontrolünün sağlanması ve cinsel yollarla bulaşan hastalıkların önüne geçilmesi amacıyla 402 bin prezervatif dağıtacak.

Mersin Belediyesinin çocuklara, öğrencilere ücretsiz prezervatif dağıtması yanlıştır, savunulacak bir yanı yoktur. Haber gerçek bile olsa Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünün uygulamasıyla karşılaştırılamaz.

Belirli bir dünya görüşüne sahip olanlar, yaşam biçimlerini genele yaymaktan vazgeçmelidir...

UĞURÖZ
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 21:09

Kenan KÖR

Sağlık Bakanlığınca verilecekmiş.
Sağlık müdürlüğü dağıtacakmış.
Mersin'de de aynı sağlık bakanlığı vermiş, il sağlık müdürlüğü yetkilileri belediye ile ortak çalışma yapmış.
Bunun gerekliliğini sağlık uzmanlarından daha iyi mi bileceksin?
Belli ki araştırma yapılmış, buna gerek duyulmuş.
Ooo hadi prezervatif var seks yapalım diyecek hali yok öğrencilerin.
Belki sadece evli kişilere dağıtıldı, ayrıca girdigin herhangi bir market yahut eczanede bile satılabilen bir ürün bu.
Ha dağıtılmasını ben savunmuyorum belediye dağıtsa bile yanlıştır.
Burada belediyeyi de savunmuyorum benim ve ilkerin belediyeyi eleştiren mesajları var zaten.
Burada bu suçu tek bir kuruma indirgemek yanlış bu ürünün dağıtılmasında ve projesinde kim sorumluysa onlara da bela oku ki hak geçmesin.

worldisblack
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 23:47

Skandal diye duyurulan şeye bak, ya bu insanlar hala mağarada mı yaşıyor? Sağlık için gerekli bir şeyi belediye ücretsiz dağıtmış, bir bilincin oturmasına da katkı sağlamış. Nasıl insanlarla aynı havayı soluyoruz ya.

serkan33

7 ay önce - Çrş 18 Arl 2019, 15:36

Belediye kurulumu devam eden Gıda OSB’de 95 dönüm yer almış

sayfa 76
« önceki   123 ... 757677 ... 114115116   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET