Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Büyükşehir Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 616263 ... 686970   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 62
Kiribati
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 21:00

Metro konusunda bir gelişme var mı?

serkan33

1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 21:36

Metro başlığında paylaşmıştık görmedin herhalde burada da paylaşalım. Finansman çözümü amacıyla ön görüşme için firmalarla 3 davetiye imzalanmış

Bipo33
1 ay önce - Pzr 13 Ekm 2019, 10:12

Adana B.Ş belediye başkanı Zeydan Karalar Mersin B.Ş belediye başkanı Vahap Seçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş..

Haberin detayı;

https://www.google.com.tr/amp/s/m.haberturk.com/m ...ile-mersin

Emre hazar
1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 04:03

Hayırlı olsun ziyareti mi? Biraz erken olmamış mı?

Sertac66
1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 11:23

Zeydana sor onu. Bilmeyen de çok uzak şehirden geldi ziyarete sanar.

serkan33

1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 14:38

Zeydan başkan ile Vahap başkan defalarca bir araya geldiler zaten hatta Zeydan başkanın yazlığı Tömük’te, orada bir tavla müsabakası bile yaptılar. İlk kez görüşmüş değiller yani!

serkan33

1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 17:47

Bakımsız refüjlere artık son verilsin!

Alıntı:
Seçer: “Bakımsız refüjler, kentte görsel bir kirlilik yaratıyor”

Seçer, Meclis’te görüşülen maddeler arasında yer alan Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı 5. Bölge Müdürlüğü ile Mersin Büyükşehir Belediyesi arasında yapılacak protokolle, muhtelif refüj ve kavşaklarda bulunan peyzaj alanlarının Belediye’ye devredilmesi ile ilgili konuştu.

Refüjler konusunda kavram kargaşası olduğunu belirten Seçer, “Belli bölgeler bize ait. Tece’ye kadar biz bakıyoruz, ötesine Karayolları bakıyor. Bunlar bir külfet ama burada bir bilgilendirme yapmamız gerekiyor. Mersin sınırları içerisinde ne hizmet olursa olsun vatandaşların aklına önce Büyükşehir Belediyesi geliyor. Oysa ki benim sorumluluğumda değil ama buna böyle bakamayız. Kentte görsel bir kirlilik yaratıyor. Karayolları yapıyor, bitkiler dikiyor, bakımı olmayınca ziyan oluyor. Bir sürü kaynak. Karayolları Bölge Müdürümüz en azından bu teslimleri yaparken bize yardımcı olur. Bunu imece usulü yapalım. Görev benim değil ama ben elimi taşın altına koyayım. Sizler de bu devirleri bana yaparken bitki, altyapı yardımı yapın. Bundan sonraki bakımlar da Büyükşehir Belediyesi'ne ait olsun. Bu konuda bir çalışma yapılıyor. Eğer sizler burada oylamayı kabul ederseniz, yetkinin bana verilmesi konusunu onaylayacağız. Bu konuda yapılacak protokollerde imza yetkisi bende olacak” diye konuştu.

önery

1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 22:22

Umarım en kısa sürede anlaşırlarda şehre ilk defa gelenleri en çok etkileyecek şeylerden birisine adam akıllı bakılır...

serkan33

1 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 14:54

100 kadın işe alınmış

zekersin
1 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 15:32

Gerçekten merakımdan ve bilmediğimden soruyorum, yenişehir üniversite kampüsü ile babil arasındaki sahil yolunun refüjünde bulunan ve görsel olarak belki de sahil yolundaki en güzel refüj olan bu yerdeki peyzaj çalıların bir ay önce sökülüp rezil bir durumda bırakılmasının sebebi nedir? Zira belediyeden cevap alamadım. Bilen arkadaşlar vardır belki.

sayfa 62
« önceki   123 ... 616263 ... 686970   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET