Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Büyükşehir Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 5859606162   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 59
serkan33

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 19:31

Bugünkü Meclis toplantısında başkana borçlanma yetkisi veren önerge kabul edilmiş, boşuna Mersin’in önünü tıkadılar koca bir yaz bomboş geçti parasız pulsuz Cumhurbaşkanı ile yapılan toplantıda her başkan tek tek taleplerini iletmiş, eminim bizim başkan bu konuyu gündeme getirmiştir orada ve bunun sonucunda üstten bir uyarı gelmiştir AKP’li Meclis üyelerine diye düşünüyorum

aykutsan
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 20:05

Alıntı:
AKP’li Meclis üyelerine diye düşünüyorum 

AKP'li Meclis üyeleri borçlanma yetkisinden yana önceden Muhammed Gültak Borçlanma yetkisi verelim demişti.
Uyarı Mhp'lilere geldi.

serkan33

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 20:16

Haberi iyi okursan karar oybirliğiyle değil oy çokluğuyla alınmış, reddedenlerin MHP’li olduğuna eminim!

Taksoy33

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 22:03

Mhp red verdi Akp çekimser kaldı. 30 a karşı 29 oyla kabul edildi.

serkan33

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 22:17

Cumhurbaşkanının bile muhalefet Belediyesi’nin metro projesini onayladığı yerde Akp’li Meclis üyelerinin ret oyu kullanma lüksü kalmamıştır, bundan sonra en fazla çekimser kalırlar. Diğer ret veren parti ise belediyeyi kaybetmenin hazımsızlığını hala yenemedi, şunlara her Meclis toplantısı öncesi soda falan ikram edilse de belediyeyi kaybettiklerinin hazmını kolaylaştırsa belki mecliste de Mersin için daha mantıklı davranırlar. En çok üzüldüğümde Mersin’i değil kendi çıkarını düşünen bu zihniyetin Mersin’in bütün batı ilçelerini yönetiyor olması!!!

Emre hazar
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 04:16

Alıntı:
En çok üzüldüğümde Mersin’i değil kendi çıkarını düşünen bu zihniyetin Mersin’in bütün batı ilçelerini yönetiyor olması!!!

Serkan33 Mersin'in batı ilçeleri de Mersin merkeze bakınca senin söylediğini söylüyor bence. Anlayacağın bu bakış açısı kısır döngü.

mahmut11
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 05:07

siz bdp ile ittifak edince iyi ama ?

Milli İradeye saygı..

serkan33

1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 10:22

Biz hizmeti engelleyen zihniyetten bahsediyoruz siz siyasete çekiyorsunuz olayı son iki yorumu yapan üyeler iyi okuyun mesajımı. Cumhurbaşkanı’nın metroya onay verdiği ve partisinin de oylamada ret vermediği bir durumda hala küçük dağları ben yarattım havasındaki diğer ufaklık parti hizmet engellemeye devam ediyor diyorum çünkü belediyeyi kaybettiler ya hazımsızlığın dibini yaşıyorlar adamlar anladınız mı demek istediğimi?

Emre hazar
1 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 02:55

Alıntı:
hizmeti engelleyen zihniyetten bahsediyoruz siz siyasete çekiyorsunuz

Serkan33 sende beni anlamamışsın maalesef. Siyasetçilerin birçoğuna inanmadığımı daha önceki birçok yorumlarımda yazdım. Tekrar söylüyorum. Benim için hemen hemen hepsi aynı düzlemdeler. İstisnaları var elbette. Benim sana anlatmak istediğim ve seni eleştirdiğim tarafın batı ilçelerindeki seçmenin seçim fikrine biraz üst pencereden bakmak. Sen nasıl merkezde seçmen olarak oy verdiysen onlarda oy verdiler. Ayrıca Batı ilçeleri (senin tabirin) merkezde seçilen yönetimi yılarca o ilçelerde denedi. İsteselerdi tekrar seçerlerdi. Hemde milliyetçi oyların bölündüğü bir seçimde seçilmeyi başaramayan bu parti (site kuralları gereği ismini yazamıyorum) ordaki seçmen için umut vaat etmiyor demek ki..... Bir önceki yorumuma neden eksi puan verdiğini de anlayamadım.

serkan33

4 hafta önce - Sal 17 Eyl 2019, 01:32

Aylar aylar sonra Büyükşehir Belediyesi yapım ihalesine çıkmış

Alıntı:
Silifke İlçesi Kent Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Geçici Bakımevi ve Serbest Dolaşım Alanı Yapım işi

MERSİN - 10.10.2019 10:00

sayfa 59
« önceki   123 ... 5859606162   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET