Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Büyükşehir Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123456 ... 727374   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 5
alacamumut
8 ay önce - Cmt 06 Nis 2019, 22:12

Türk eğitim vakfı dururken futbola niye bağış kampanyası yapılsın. Ne faydası var MİY in.

Zafer33

8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 08:58

Mersin'de kalmasını isterdim bağışların. Kısaca öyle söyleyeyim. Türk Eğitim Vakfı'nın Mersin şubesi yok diye biliyorum. Genele gidecek o bağış yani. Yerelde kalsın isterdim.

fatihgs
8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 09:04

TEGV Mersin Şubesi var istasyon civarında

Zafer33

8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 15:19

Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile Türk Eğitim Vakfı farklı değil mi?

aykutsan
8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 22:33

Valla Vahap Seçer'e Söyleyin.Senden metroda tramwayda istemiyoruz.Zaten yapmayacaksın.Bize en azından her hafta karnavallar yap.Örneğin Portakal Çiçeği Karnavalı.Bunun Mersin halkına ihtiyacı var.Etkinlik lazım.Vakit geçmiyor

Zafer33

8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 23:27

Mersin'in Narenciye Festivali var zaten. Adana'daki o karnavala da önayak olan festivaldir bizim festivalimiz. Sadece biraz daha üzerinde durulması ve geliştirilmesi yeterli olacaktır. Bana kalırsa Mersin'in festivali daha renkli ama tanıtım konusunda sıkıntı yaşanıyor.

aykutsan
8 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 23:38

Her hafta festival olsun.İnsanların canı sıkılıyor.Galiba bana eksi verenler CHP'li gerici yobazlar

Oğulhan
8 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 13:02

Alıntı:
Mersin'de kalmasını isterdim bağışların. Kısaca öyle söyleyeyim.

Eğitimin, bağışın, yardımın, hayırseverliğin mikromilliyetçiliği, milliyetçiliği olmaz bu ülkenin her şehrindeki her çocuk eğitim hakkından sonuna kadar faydalanmalı. Ayrıca diğer chpli belediyelerden bazıları da yerele katkı sundu.

Mersin Büyükşehir: TEV
Yenişehir: Lösev
Tarsus: Tarsus Fideliği
Mezitli: Mezitli Eğitim Projesi

Zafer33

8 ay önce - Pts 08 Nis 2019, 15:08

Abdullah Özyiğit'in Lösev bağışı Ankara'ya gitti, Vahap Seçer'in bağışı Ankara'ya gitti, yeni Tarsus Belediye Başkanı'nın başlangıcını ben duyurdum ve takdir ettim onu zaten. Neşet Tarhan'ın ki de güzel başlangıç.

Neşet ve Haluk daha mantıklı bir giriş yaptı bana kalırsa. Ayrıca her yazdığımı sana küfür ediyormuşum gibi algılayıp bana saldırmana gerek yok bence Oğulhan Bu başkan yanlış bir şey yapsa da savunacaksın gibi aynı. En ufak görüşümüzde bile direkt savunmaya geçiyorsun. Gerek yok.

serkan33

8 ay önce - Sal 09 Nis 2019, 22:26

Vahap Seçer bu akşam Kanal 33'te Gündem programında soruları yanıtladı, özetle şunları söyledi:

Alıntı:
-Daire başkanları kendi konuları hakkında başkana brifing verecekler

-Bu brifing sonrası 1-2 hafta içinde başkan tarafından basın toplantısı yapılacak

-Anıt katlı kavşağı tamamlanacak

-Deniz yolu ulaşımı "Mersin kıyıları teknik olarak müsait olmadığı" için düşünülmüyor

-Metro projesinin arkasındayız

-Kocamaz döneminde hayata geçirilen Ulaşım Master Planı üzerinden projeler yapılmaya devam edecek

-İlk 100 günde rutin işlerde (temizlik-peyzaj) bir fark yarattığımızı göreceksiniz

-İlk 100 günde su faturalarında indirim yapılacak

-Esnaf masası kurulmasıyla ilgili çalışmalar başladı

-Öğrenciler için toplu taşımada indirim geliyor, yakında açıklanacak

-Hem MESKİ hem de belediyenin diğer birimlerinde özellikle araç sayılarında tasarrufa gidilecek

-Yeni lunapark yapılacak

-Mersin merkezi hareketlendirecek projeler yapılacak, çarşı komple ele alınacak

sayfa 5
« önceki   123456 ... 727374   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET