Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Büyükşehir Belediyesi Projeleri ve Çalışmaları
« önceki   123 ... 108109110 ... 112113114   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 109
Bipo33

1 ay önce - Sal 26 May 2020, 01:22

Alıntı:
Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. Bipo33 kardeşimizin vermiş olduğu yanlış bir bilgiyi düzelmek istiyorum.

Kardesim resimlerdeki yollarda yine onemli baglanti yollari mevcut ben Diyarbakirli deglm elbetteki detaylarini cok fazla bilemem.. Zaten benim ifade etmek istedigim detay, Diyarbakır'ın bulvarlarının geniş veya darlığı değil, Mersin'e bu bulvarların yapılamayacağıdır! Neden? Çünkü, Mersin Diyarbakır gibi büyük bir ova kenti degil.. Çukurovan'ın ucunda kalmıs, az kuzeye gidince toros dagları'nın karsıladığı bir kent.. Bizim belediyeler geniş yol yapacak olsa, şehri buyutecek alan kalmaz.. Ya toros daglarına cikmak zorunda kalırız ya da Tarsus ve Erdemli ile birlesmek zorunda! Velevki birlestik ondan sonrasi ne olacak? Artık ya akdenize beton dokeriz(yapmadigimz sey degil gerci) ya da Adana ile birlesip yeni bir il olustururuz

Bipo33

1 ay önce - Sal 26 May 2020, 01:37

(+)

(+)

(+)

Tek genis yolumuz olan otobanımızda resimlerde gordugunuz uzere cok kuzeyden geciyor.. Adana ve Tarsus'da otoban yolu D400 e yakın ama bizde uzak Bu yuzden genis yol hevesimiz icin bir sure daha beklemek durumundayız...

Not: Ekran goruntuleri aynı ölçekten alınmıştır..

En son Bipo33 tarafından Sal 26 May 2020, 01:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Emir ERTEN

1 ay önce - Sal 26 May 2020, 01:39

Mezitli'nin kuzeyine 2 tane cadde daha açılmalı. Biri üniversitenin kuzeyinden geçmeli. Diğeri de zaten İstemihan Talay'ın devamı.

serkan33

1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 10:19

En baştan ben yazmıştım bisiklet yolu insanların yürüdüğü kaldırıma yapılmaz, denizin olduğu bölüme yapılmalı diye hatta burada bana karşı çıkan tipler vardı, belediye yanlıştan dönmeye karar vermiş. Adnan Menderes’teki Bisiklet yolunu sahil tarafına alacakmış, koşu ve yürüyüş yolunu da sanırım şimdiki bisiklet yolunun olduğu kısma alacaklar sanırım. Keşke bunu pandemiden dolayı yasakların olduğu günlerde yapsalardı!!!

serkan33

1 ay önce - Cum 05 Hzr 2020, 14:36

Alıntı:
Büyükşehir’den Parklara Su Tasarruflu Çeşme

Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından Kültür Park ve Atatürk Parkı başta olmak üzere merkezde 11 adet, ilçelerde ise 10 adet olmak üzere toplam 21 adet çeşmenin yerleştirme çalışmaları tamamlandı.

(+)

Bipo33

1 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 18:34

http://www.tarsusobjektif.com/haber-ilk-10da-vaha ...r-yok/4759

En basarili belediye baskankanlari listesi yapilmis.. Listede ilk 10 da 7 chp li belediye baskani var, Vahap Seçer ilk 10 a girememis

aykutsan
1 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 20:30

Alıntı:

En basarili belediye baskankanlari listesi yapilmis.. Listede ilk 10 da 7 chp li belediye baskani var, Vahap Seçer ilk 10 a girememis

Olumlu davranış sergileseydi ilk 5'e girerdi..
Milletin şikayetleri arttı..Bir çözüm bulsun..

AytugOzcan
1 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 20:54

Alıntı:
http://www.tarsusobjektif.com/haber-ilk-10da-vaha ...r-yok/4759

En basarili belediye baskanlari listesi yapilmis.. Listede ilk 10 da 7 chp li belediye baskani var, Vahap Seçer ilk 10 a girememis

1 yıllık süreç içerisinde gözle görülür büyük projeler başlamadığı için olabilir. Örneğin, metro projesinin (her ne kadar Kamu İhale Kurumu tarafından ihale iptal edilmiş olsa da yeni bir şartname ile) bir türlü başlamamış olması buna etkendir diye düşünüyorum.

khancl33
1 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 15:25

YOK ARTIK! ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara akülü sandalye töreni yapmışlar ciddi ciddi, az önce gördüm belediyenin facebook sayfasında.

AytugOzcan
1 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 16:46

Alıntı:
YOK ARTIK! ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara akülü sandalye töreni yapmışlar ciddi ciddi, az önce gördüm belediyenin facebook sayfasında.

Yapılan yardımların göze sokulması hiç hoş bir durum değil ve maalesef belediyelerin çoğu bunu yapıyor.

sayfa 109
« önceki   123 ... 108109110 ... 112113114   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET