Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Halkalı-Gebze Banliyösü Seçimden Önce Açılır mı?
Hayır, açılmaz 33.3%  33.3%  [20]
Evet, açılır 66.7%  66.7%  [40]
Toplam Oy : 60

Mehmet Kasım İyonya
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:03
Halkalı-Gebze Banliyösü Seçimden Önce Açılır mı?

Eski anketler güncelliğini kaybettiği için anketi yenilemek istedim. Kamuoyunda Mart ayında açılacağı, 31 Mart'taki seçimlerden önce mutlaka yolcu taşınmaya başlanacağı yönünde bir beklenti var. Hattın bazı bölümlerinde işler devam ederken bazı bölümlerinde test sürüşleri yapılıyor. Bu da 15 Mart gibi açılış beklentisi yaratıyor. Ancak bazı işlerden dolayı da seçimlerden önce açılışın olamayacağı, işlerin bitemeyeceği, bitmesi için en erken Nisan-Haziran döneminde planlandığı, tren kazasından dolayı yoğurdun üfleyerek yenileceği ve acele edilmeyeceği, 2. kazanın kaldırılamayacağı gibi düşünceler de var. Bundan dolayı açılış için yılın 2. yarısını dillendirenler de var. Sizin fikriniz hangisi?

Veli_55

3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:05

Test sürüşleri hafiften başladı.Bir üyenin attığı videoda sinyalizasyonlu test vardı.Seçimlere yakın bir tarihte açılacağını düşünüyorum.

Alper Ay
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:09

SeçimdeN önce Anlı şanlı bir açılış töreni olacağı kesin

Ama vatandaşın kullanımına açılıp açılmayacağını zaman gösterecek

AhmetDemir

3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:24

Anadolu yakasi acilabilir belkide hizli tren icin biraz daha zaman kazandirabilir.

kami suyutmaz
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 19:27

Bir şık daha eklenmeli bence ; Yarım yamalak,parçalı,aktarmalı,duman işaretiyle yönetilen.v.s gibi

Abdullah O345
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 19:35

Kısmi olarak açılacağını düşünüyorum.

Veli_55

3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 22:10

Alıntı:
Kısmi olarak açılacağını düşünüyorum.

Bir bütün olarak açılacağını düşünüyorum,çünkü bu proje hakkında kısmi açılışa dair bir kanıt yok.

mahmut11
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 22:16

Forumdaki 200.üncü marmaray başlığı bu herhalde.

Veli kardeşim, yarım açılış ile alakalı ellerinde kanıt yok ama şimdiden karalama kampanyasına başlamışlar işte. Uyduruyorlar.

Kami bey de yerini almış. 3. Havalimanı için de kudurmuştu, hala karalayıcı şeyler paylaşıyordu en son hatırladığım. Demek işler yolunda.

kami suyutmaz
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 22:40

Kuduran sensin..(çünkü bildiğinin aksine hiç bir eleştiriye tahammülün yok )
Ben sadece gelişmelerden yola çıkarak böyle bir olasılığında olması gerektiğini paylaştım
sayfayı doğru dürüst takip etseydiniz bu olasılığında çok mümkün olduğunu görürdünüz hoşunuza gitmeyenlere aynı lafları söyleyip durmayın
Şahsınızın bazı görüşlerine artı puan vermiş biri olarak bu tavrınızı maalesef hoş göremiyorum..

mahmut11
3 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 22:55

eleştiri mi... hadi öyle olsun... neyse... boş bir tartisma...

Ama, bizde haberleri biliyoruz..

ah.ah.. su başlıktaki mesajınız bile saldırı mahiyetli...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM