Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Raixon
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 15:40

Belediye alt geçit yapmasın, 2 alt geçit parasına 1 alt geçit yaptırsın diyorsunuz değil mi? Belediyenin kasasından 22 milyon yerine 10 milyon çıkıyorsa bunu nasıl eleştirebiliyorsunuz anlamıyorum. Belediyenin birinci görevi halka hizmet adı altında uçuk miktarlarda ihalelerle birilerine para yedirmek değildir. Yapacağı hizmetleri ihale ile daha ucuza mal edebiliyorsa ihaleye çıkar, edemiyorsa kendisi yapar.

ertgrlll
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 16:07

verilen o kadar paraya ne olacak peki onu niye hesap etmıyorsunuz kaldıkı 1 sayfaya dönerseniz ihale bilgilerini görürsünz o zaman ses çıkartmayanlar bugün car car konuşuyor belediyeler halkı düşünmez kendi yandaşlarına iş verirler

veysel döker
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 17:52

Öğleden sonra bölgeden geçtim, yoğun bir çalışma vardı. Umarım kısa sürede bitirilir.

Raixon
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 20:10

bu tip ihalelerde hakediş iş bitiminde verilir diye biliyorum. yüklenici firma ile sözleşme feshi varsa en fazla yaptığı iş kadar parasını alır. hele ki muhalefet partisinden bir başkan orada duruyorken hükmet en ufak hukuksuzlukta tepelerine biner. o yüzden ben ankara halkının parasının boşa gideceğini hiç sanmıyorum.

ertgrlll
1 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 22:31

tamam işte koprunun yuzde 70 yuzde 80 ını fırma yaptı buda 14 ıla 16 milyon para yapar gerı kalan kısmına belediyennın harcayacagı parada cabası şimdi bu işten karmı etmiş oldu belediye tamamen aptallık

e2dem

1 ay önce - Pts 08 Tem 2019, 21:40

Ayni yerde bu kacinci kaza. Ben yetisemiyorum artik. Biran once bitmeli burasi

(+)

zehni
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 10:23

Şu su borusuna bir çözüm bulamadılar herhalde bu yüzden Başer kavşağındaki köprü çalışmasını da iptal etmeseler bari!

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 10:39

Onla bunun ne alakası var herşeyin bir çözümü var ama yeterki belediye destek çıksın yoksa zor

ertgrlll
1 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 01:43

Borunun olduğu yerde toprak baya yüksek kalıyor ya bu şekilde rampa olarak kalıp asfalt atacaklar yada o boru kaldirilip standart bir görüntü olacak etrafa beton duvarlar yaptıktan sonra o boruyu nasıl duzeltecekler oda ayrı konu

veysel döker
1 ay önce - Cum 12 Tem 2019, 11:10

ASO 10.07.2019 tarihinde sirküler yayınlandı.
Kavşak yapımı nedeni ile ana su hattının deplase edileceği bu nedenle kesinti olabileceği yazılmış.

Sanırm fotoğraflardaki boru organizenin şebeke su borusuymuş. 1 hafta içinde yapılması bekleniyormuş.
Belki bazı sorularımıza cevap olur.

(+)

sayfa 19
« önceki   123 ... 181920 ... 232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet