Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
veysel döker
4 ay önce - Çrş 29 May 2019, 17:56

Alıntı:
Projeye göre torekentten organize üstten geçiş görünmüyor ama sanki üstten geçiş için köprü ayağı dikiyorlar gibi geliyor bana

Törekent-OSB arası yüksek trafik yok, ilave köprü yapacaklarını zannetmiyorum. Kaldı ki öyle olsa projenin başından temeli yapılırdı sanırım.

Bu arada fotoğraflara bakınca, yanlış beton atılan yer kırmak için epey uğraştırmış gibi gözüküyor. Böyle major bir hata nasıl oldu acaba. Metrelerce beton duvar

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Prş 30 May 2019, 01:17

Alıntı:
Oraya hatırladığım kadarı ile yağmur suyu için pompa odası yapılacaktı.

Eyvallah pompa odası yapılabilir tmm ama bir pompa istasyonu için o kadar fore kazık cakilmasinin mantığı nedir. Koyulacak olan pompanın ağırlığı neki böyle bir masrafa gerek vardı?

v0lkhan
4 ay önce - Cum 31 May 2019, 21:51

İnşaat alanının etrafındaki bariyerleri sökülmüş, alanda silindir ve asfalt kazıma makinası vardı.

v0lkhan
4 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 11:22

Alıntı:
AYAŞ’TAN SİNCAN OSB’YE KESİNTİSİZ ULAŞIM

AYAŞ YOLU-SİNCAN OSB ÖNÜ ALTGEÇİT YAPIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

-TOPLAMDA ÜÇ GİDİŞ VE ÜÇ GELİŞ OLMAK ÜZERE ALTI ŞERİTLİK YOL, 562 METRE UZUNLUKTA OLACAK

-ANKARA MERKEZ İLE AYAŞ İLÇESİ ARASINDA OLUŞAN YOĞUN TRAFİK İŞLEVSEL OLARAK RAHATLAYACAK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in dört bir tarafını yeni altgeçitlerle yenilemeye ve ihtiyaç bulunan bölgelerdeki yolları genişletmeye devam ediyor.

Ankara trafiğine önemli ölçüde nefes aldıran Kepekli, Akköprü ve Samsun Türk Telekom önündeki kavşakların ardından çalışmalarına başlanan ve Sincan Organize Sanayi Bölgesine kesintisiz ulaşım sağlayacak olan “Ayaş Yolu-Sincan OSB Önü Altgeçit” inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.

ÇALIŞMA YÜZDE 85 ORANINDA TAMAMLANDI

Yoğun bir şekildesürdürülen çalışmalar sonucunda Sincan OSB Alt geçit çalışmalarının yüzde 85’itamamlandı.

Törekent’in Sincan OSB ile birleştiği bulvarın altgeçit çalışmalarını yürüten Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda Ayaş istikametinde Törekent, Sincan OSB arasında 3 gidiş-3 geliş olmak üzere toplam 6 şerit olacak şekilde yol genişletme çalışması gerçekleştiriyor.

YENİKENT TRAFİĞİNE ETKİN ÇÖZÜM

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Ankara-Ayaş istikametindeki yol ve bu güzergahüzerinde yapımı devam eden562 metre uzunluktaki altgeçidinhizmete girmesiyle birliktebölgedeki trafiğin büyük oranda rahatlayacağını söylediler.

Törekent ve Sincan OSB’ye giden yan bağlantı yollarınınulaşımının da kesintisiz sağlanacağını belirten yetkililer, “Bu çalışma öncesi ulaşım iki şeritle sağlanıyordu. Çalışmalar bittikten sonratrafik akışı 6 şeritte seyredecek. OSB bölgesinde ulaşım kesintisiz olarak daha kontrollü gerçekleştirilecek. Özellikle Sincan Organize Sanayi Bölgesi trafiği ile yaya geçitleri daha kontrollü ve güvenli hale gelecek. Bu sayede Ayaş yolu bağlantılarındaki trafik yoğunluğu azalacak ve araç trafiğinde rahatlama sağlanmış olacak”bilgisini verdiler.

https://twitter.com/ankarabbld/

e2dem

4 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 02:23

Gece saat 2. Buyuk bir gurultu ile balkona kostum. Icinde aile olan arac refuje carpmis ve icindekiler yaralanmis. Hemen olay yerine gittim su filan ikram ettim. 112 yi aramaya firsat kalmadan o sirada ordan gecen bir 112 servisi mudahale etti. Ben olay yerindeyken baska bir arac dalginlikla kaza alanina daldi ve beton bariyerlere hizla carpti. Adam isiklandirma olmayisina ve yonlendirme olmayisina isyan ediyirdu. Olay yerine 2. Ambulans ve 2 ekip otosu da geldikten sonra ben olay yerinden ayrildim. Bu gordugum kacinci kaza. Bir onlem almak gerek artik. Tek tesellim yaralanmalar disinda buyuk bir felaket olmayisiydi ama yarin ya ondan sonraki gun ???? Yazik.

e2dem

(+)

v0lkhan
4 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 15:14

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 16:22

Eski görüntüler bunlar yenisindede pek bı değişiklik yok gerçi. Tüm hızıyla diyor ama yatisin tüm hızı devam ediyor bence

Raixon
4 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 14:55

başer kavşağı ile ilgili mavimasaya yazdım gelen cevap, doğalgaz, elektrik ve su hatları sebebiyle geçici olarak durdurulduğu yönünde oldu. başer kavşağı yapılmadığı sürece bu kavşağın tek başına hiçbir fonksiyonu olmayacak. Başer önünde 1 tane olan trafik ışığı üst geçit kaldırıldığı için 2 ye çıkarıldı. bu projeyi tasarlayanlar elektrik su doğalgaz hatlarını öngörmeden mi tasarlamış?

veysel döker
4 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 16:41

Başer kavşağını komple kapatsalar bugünkünden daha hayırlı olacak. Işık birdi iki oldu maşallah

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 07:17

O sorunlar organize kavşağında yokmuyduki sanki bahaneye bak hele

sayfa 15
« önceki   123 ... 141516 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet