Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
MeteHan!
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:21
Huawei telefon kullananlar

Huawei telefonlar son yıllarda epey popüler oldu. Şuan kullandığım telefon son deminde olduğu için yavaştan telefonları inceleyip ne alabilirim diye araştırıyorum. Apple, Samsung, LG telefonları almak istemiyorum, mevcut özelliklerine göre o fiyatlar bana yüksek geliyor. Huawei ise benzer özellikleri taşıdığı halde uygun fiyata alınabiliyor. Şuan gözümü Huawei Mate 20 Lite 64 GB telefona kestirdim. Bu telefonu kullananlar tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Yada genel olarak Huawei kullanıcıları telefonlarından memnun mu?

ademt

1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:35

2017'de çıkan Huawei P10 kullanıyorum.İyi bir telefon. Arkadaşımın Mate 20 Lite'ı var. Kameraları test ettik.Arka kamerası 20 megapiksel ancak netlik bakımından P10'un gerisinde.Ancak ön kamerası Mate 20'nin 24 megapiksel çok net çekiyor.

MeteHan!
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:40

ön kamerası dediğin öz çekim kamerası oluyor galiba. Arka kameranın daha net çekmesi lazım değil mi, ön kamerayı çok kullanmam zaten

Atakum Mehmet
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:49

Bende Huawei p9 lite var. 16 ay oldu kullanıyorum.
Batarya problemi yaşıyorum, şarjım %30 gösteriyor mesela, pat kapanıyor. Son 10 gündür telefon kasmaya da başladı, donuyor. Şöyle 6 ay daha idare edebilsem, değiştireceğim..

Sevdan Bir Ateş
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:51

Metehan, ne kadarlık bütçen var, telefonların hepsi pahalı artık.
Huawei iyi marka, servisi de iyi, telefon satışlarında Samsung'dan sonra 2. sırada.

Nazmi

1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:55

5G'ye mi, 6G'ye mi ne geçiş olacakmış. Ne zaman geçilecek onu da bilmiyorum, ama öyle diyorlar Dikkat edin, aldığınız telefonunuz eski versiyon telefona dönüşmesin bir anda.

MeteHan!
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:55

Çok param olsa bile telefona 3 bin 5 bin vermem, gerek yok, israf
1500-2000 arası bakıyorum, kamerası iyi olsun, hafızası 64 gb, 4 gb ramlı telefon yeter bana. Bunları Huawei telefonlar karşılıyor. Birde Huawei telefonu çevremde kullananlar epey memnun, bu yüzden marka tercihimde etkili oldular. Hemen almayacağım zaten baharda falan

Alıntı:
Bende Huawei p9 lite var. 16 ay oldu kullanıyorum.
Batarya problemi yaşıyorum, şarjım %30 gösteriyor mesela, pat kapanıyor. Son 10 gündür telefon kasmaya da başladı, donuyor. Şöyle 6 ay daha idare edebilsem, değiştireceğim..

Garanti dahilinde servise yollasana

Resul GUL

1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 10:57

P9 lite kullanıyorum tek sorunu hafıza.. Batarya gayet iyi gidiyor.. Kamera iyi.. Yani Telefon şu an için iyi Ama akıllı telefon işi biraz şans işi.. 3. yıldan sonra sorunlar çıkabiliyor..

Sevdan Bir Ateş
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 11:00

Metehan, sen o zaman Gururla Yerli-Vestel Venüs Z20 al, 1500-1600TL bandında

MeteHan!
1 ay önce - Cmt 05 Oca 2019, 11:00

Bende LG G2 var, 2014 yazında aldım. 4 yıl sorunsuz kullandım ama son aylarda aşırı yavaşlama ve ekranda kararmalar olmaya başladı, miadı doldu yani, bir kaç ay daha idare etsin beni yeter, 4,5 yıl kullandım fena değil

Vestel ile işim olmaz

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET