Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
2019 İstanbul belediye şeçimleri başlığı [SİYASET]
« önceki   123 ... 101112 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
kilitli
sayfa 11

İstanbul seçimlerini kim kazanır ?
Binali Yıldırım 39.8%  39.8%  [147]
Ekrem İmamoğlu 58.0%  58.0%  [214]
Diğer 2.2%  2.2%  [8]
Toplam Oy : 369

Ustura Faysal
5 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 21:33

Alıntı:
Bu sayfadaki seçim anketine göre Ekrem İmamoğlu önde görünüyor ..

Bu sitedeki anketlere bakanlar seçim günlerinde ortadan toz oluyorlar, sonra da trafoya kedi girdi, oylar çalındı, oylarınıza sahip çıkın sandıklara koşun diye naralar atıyorlar

sebasteia
5 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 21:45

Oyum, liderimiz Gazi Baskomutan Recep Tayyip Erdogan’in isaret ettigi adayadir.

Ak Parti ak hizmetlerin, muhtesem icraatlarin partisidir. Savunma sanayi, saglik, ulastirma, belediyecilik, sosyal hizmetler her alanda Ak parti 17 yilda destanlar yazdi.

Buna mukabil, sayin baskanimizin da dedigi gibi cehape coptur, cukurdur, yolsuzluktur, yokluktur, maneviyat dusmanligidir.

Suurlu vatandaslarimiz, ulkemizin her bir kosesinde oldugu gibi Istanbulumuzda da hizmet siyasetini zirveye cikartacak ve cop, cukur ve inanca nefret siyasetini sandiga gomecektir Allah’in izni ile.

ceyhanlı umut
5 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 21:47

Ekrem İmamoğlu’nun Karadenizli olması büyük avantaj İstanbul’un 3 te biri Karadenizli

kemalviyana
5 ay önce - Cmt 16 Mar 2019, 22:22

chp iatanbulu almasina kargalar guler.. evet imamoglu muhafazakar bir ailesi var fakat yanlis partiden aday oldu

Sezgin Cengiz

5 ay önce - Pzr 17 Mar 2019, 00:06

Alıntı:
Ekrem İmamoğlu’nun Karadenizli olması büyük avantaj İstanbul’un 3 te biri Karadenizli

Karadenizli olması birşey ifade etmez ben de aslen Karadenizliyim ama oyum Imamoğluna değil. Kazanamayacak olmasına iki etken var biri Binali Yıldırım gibi icraat adamı olan ağır top bir rakibi var diğeri yanlış partiden olması.

Berat Öz
5 ay önce - Pzr 17 Mar 2019, 19:43

Ekrem İmamoğlu'nun Karadenizli olması hiçbir şeyin işareti falan değil.Hdp ile ittifak yapana Karadenizli ağzının payını verecektir.Ekrem İmamoğlu Hürriyet gazetesine tepki göstermiş.Hürriyette yer alan Sezai Temellinin "Chp kazanırsa İstanbul'u hdp yönetecek" haberine bozulmuş beyefendi.Yalan haber diyor.Neresi yalan acaba?Sezai denen hain açık açık söyledi işte.Yalancının önde gideni kendisidir.Hürriyet gazetesi de "Sezai Temelli'den Açıklama İstemeliler" diye güzelce yanıt vermiş.Ekrem'de biliyor ki yiyeceği tokat okkalı olacak.Şu ana kadar partisinden bile doğru bir destek gelmemiş.Chp teşkilatlarında zaten umut kalmamış.
Sen, hem hdp bana destek versin diyeceksin,hemde bu destek göze batmasın ha...Bizde bunu yiyeceğiz.
Bu arada bu şahsa oy vereceğini söyleyenlere sorum olacak.Geleneksel Chp'lilik haricinde bir tane neden söyleyin.Mesela Kılıçdaroğlu'nun söylediği şu başarı hikayesi .Beylikdüzü'ne yaptığı ve ilçeye damga vurmuş bir tane adam gibi hizmeti,başarı hikayesini yazın.Bende size hak vereceğim.

Arda Beşir
5 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 14:51

Arda Beşir
5 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 15:55
BÜYÜK MÜJDE

Binali Yıldırım'dan müjdeyi verdi: Ücretsiz olacak
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, otogara yapılan giriş-çıkışlarda vatandaşlardan 25 dakika için ücret alınmasına ilişkin şikayetler aldığını belirterek, "Şimdi sizden bir şey istiyorum. Vatandaşlar, 'Otogara gidiyoruz. 25 dakika için bizden para alıyorlar' diyor. Bu parayı kaldıralım mı? Söz veriyor musunuz? Madem, siz söz verdiniz. Siz isteyin ben yapayım. İşte bu kadar." dedi.

Yiğit Demirkaya

5 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 19:43

Alıntı:
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, otogara yapılan giriş-çıkışlarda vatandaşlardan 25 dakika için ücret alınmasına ilişkin şikayetler aldığını belirterek, "Şimdi sizden bir şey istiyorum. Vatandaşlar, 'Otogara gidiyoruz. 25 dakika için bizden para alıyorlar' diyor. Bu parayı kaldıralım mı? Söz veriyor musunuz? Madem, siz söz verdiniz. Siz isteyin ben yapayım. İşte bu kadar." dedi.

Şuan yönetim de kim var? Bugüne kadar neden yapılmadı? Diye sorarım..

Sezgin Cengiz

5 ay önce - Sal 19 Mar 2019, 00:13
Bir önceki mesajıma eksi verenler

İmamoğlu denen pkknın don lastiği chpnin adayı tüy siklet kaybedecek kudurun vallahi çok rahatım Karadenizli pkk ile halay çekenlere oy moy vermez(başkan yapmaz) bunu beyin merkezinizdeki beyinciğinize kadar sokun. Delikanlı iseniz seçim akşamı burada olursunuz. Analiz yeteneğim kuvvetlidir. Ben sayısını unuttum vallahi her seçim akşamı öncesinde kendinden emin olan patlattığım davulların. "Puan şikayeti" sazanları bakalım kaç tane çıkacak. Haydi buna da eksi vermezseniz(şu kendini adam sanan ama eksi verip kaçan madamlara söylüyorum) adam değilsiniz. Haydi ciao.

sayfa 11
« önceki   123 ... 101112 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet